هزینه کاشت دندان جلو

هزینه کاشت دندان جلو

هزینه کاشت دندان جلو

کاشت دندان جلو از روش هایی است که برای بهبود و سلامت دندان های جلویی و همچنین برای زیبایی چهره بسیار حائز اهمیت است. افرادی که دندان های جلویی خود را از دست داده اند سعی می کنند لبخند خود را پنهان کنند و نیز در هنگام صحبت کردن مراقب هستند تا لبها کمتر فاصله داشته باشند تا دندان های از دست رفته جلویی کمتر دیده شود. برای اصلاح این دندان ها از کاشت استفاده می شود. هزینه کاشت دندان جلو با توجه به موقعیت مکانی و نیز خود دندان پزشک متفاوت است.

با داشتن بیمه دندانپزشکی میتوانید هزینه دندانپزشکی درمانی و زیبایی خود را تا 50% کاهش دهید …

کارت تخفیف دندانپزشکی

شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

کارت تخفیف دندانپزشکی

کارت تخفیف دندانپزشکی

کاشت دندان های جلویی

ایمپلنت دندان جلویی از روش هایی می باشد که زیبایی و همچنین سلامت دندان ها را بهبود می بخشد. این نوع ایمپلنت از درمان های زیبایی محسوب می شود. از دست دادن دندان های پیشین به دلایل مختلفی مانند تصادف، زمین خوردگی و یا پوسیدگی های عمیق به وجود می آید. برای کاشت دندان های جلویی در ابتدا با جراحی در حفره ای که دندان پزشک در استخوان فک ایجاد کرده است انجام می شود. هنگامی که ایمپلنت با استخوان فک ادغام شد. مانند ریشه دندان عمل می کند. سپس روکشی که شبیه به تاج دندان طبیعی می باشد به ایمپلنت متصل می شود.

مهرازکارت خوبه؟

آشنایی با انواع دندان مصنوعی جدید با کاهش هزینه مهراز کارت

استقامت استخوان فک

کاشت دندان جلو از درمان هایی است که در دندان پزشکی پیچیده به شمار می رود. برای آنکه درمان آن موفقیت آمیز باشد وجود مقدار کافی از استخوان فک و همچنین مقاومت آن لازم و ضروری است. همچنین داشتن فکی قوی نیز در هنگام درمان و کاشت ایمپلنت بسیار مهم است. که بتوند ایمپلنت دندان جلویی را نگه دارد. و تکیه گاهی در زمان جویدن غذا و صحبت کردن باشد.

کاشت دندان دائمی با مهراز کارت

ایمپلنت دندان چقدر طول میکشد؟ مراحل درمان ایمپلنت چگونه است؟

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

مزیت های کاشت دندان جلو

دندان های جلویی بیش از دندان های دیگر دیده می شوند. بنابراین تاثیر زیادی در زیبایی صورت و لبخند فرد دارد. گاهی اوقات به دلیل به وجود امدن آسیب هایی که در هنگام فعالیت های ورزشی و یا در تصادف ها و یا هنگام پوسیدگی ها و یا عفونت ها در دندان های جلویی به وجود می آید. لازم است که آنها را با کاشت دندان به شکل و حالت اولیه خود برگردانیم.

قیمت کاشت دندان بدون ایمپلنت با داشتن مهراز کارت چقدر است؟

پروتز دندان ژله ای چه ویژگی هایی دارد؟

ایمپلنت دندان جلویی در هر دو فک بالا و پایین روشی امتحان شده و بسیار کاربردی و ماندگار است. با این روش می توانید دندان هایی زیبا و با استقامت خوبی را داشته باشید. از مهمترین مزیت هایی که ایمپلنت دندان جلویی دارد به شرح زیر است:

1- ایمپلنت دندان بسیار شبیه به دندان های طبیعی است. و ظاهر آن کاملا به شبیه به دندان های اصلی می باشد.
2- به وجود آمدن عفونت در دندان های ایمپلنت شده بسیار کم دیده شده است.
3- عملکرد دندان های کاشته شده با دندان های اصلی تفاوتی ندارد.
4- از ایمپلنت می توان برای جایگزینی چند دندان استفاده نمود.
5- یک جایگزین مناسب برای دندان های لق شده می باشد.
6- جایگزینی مقاوم و با عمر بالا برای دندان های از دست رفته است.
7- ایمپلنت از به وجود آمدن حفره در دندان پیشگیری می کند. و همچنین دندان های اطراف را نیز محافظت می کند.
8- ایمپلنت دندان ها از بهترین و مطمئن ترین روش های ترمیم دندان ها می باشد.

همه چیز درباره روکش دندان را بدانید…

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ایمپلنت دندان کلیک کنید …

هزینه کاشت دندان جلو

هزینه کاشت دندان جلو

بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی

قطعا از مهمترین ویژگی هایی که میتوان برای یک کارت تخفیف دندانپزشکی نام برد، میزان پوشش دهی آن است که در این میان کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز با پوشش ۵۰ درصدی به عنوان بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی از سوی کاربران، شناخته شده است.از دیگر ویژگی‌های بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی می‌توان به سرعت و سهولت در استفاده، پوشش وسیع خدمات دندانپزشکی و تخفیف‌های متنوع اشاره کرد. به علاوه مهراز کارت بدون پرداخت هزینه ماهانه و تنها با پرداخت یک هزینه سالانه بسیار جزئی ارائه می‌شود که از لحاظ مالی نیز برای شما بسیار کمک کننده خواهد بود.

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

 

مراحل ایمپلنت دندان جلویی

انجام کاشت دندان جلویی در فک بالا و فک پایین دارای چندین مرحله می باشد. این مراحل جراحی و قرار دادن ایمپلنت و قالبگیری می باشد. این مراحل با توجه به ویژگی های فک و دندان ممکن است از دو ماه تا چندین ماه به طول می انجامد. ایمپلنت دندان های جلویی در فک بالا و پایین شبیه به دیگر دندان ها انجام می شود. با این تفاوت که به دلیل آنکه دندان های جلویی بیش از دیگر از دندان ها دیده می شود. با سرعت بیشتری انجام می شود. البته دندان پزشک از روکش ها و ایمپلنت های موقت تا زمان اماده سازی ایمپلنت نهایی استفاده می کند.

مطالعه در مورد روکش دندان جلو

آیا ایمپلنت دندان درد دارد؟ آیا درد ایمپلنت دندان قابل تحمل است؟

قیمت روکش دندان فوری و متحرک با کارت پزشکی مهراز چقدر است؟

در ابتدا پایه ایمپلنت به وسیله جراحی در استخوان فک قرار داده می شود. بعد از گذشت زمانی به مدت یک تا دوماه بسته به مقاومت استخوان فک و اینکه پایه به شکل کامل در استخوان قرار گیرد و ادغام شود. این پایه به عنوان ریشه دندان استفاده می شود. بعد از اباتمنت و بعد از آن گذاشتن تاج ایمپلنت که بسیار شبیه با دندان طبیعی است روی پایه قرار می گیرد.

تهیه انواع دندان مصنوعی با کاهش هزینه 50 درصدی

– پایه ایمپلنت : پایه ایمپلنت از جنس تیتانیوم می باشد. با جراحی درون استخوان فک قرار می گیرد.
– اباتمنت : در این بخش که از جنس تیتانیوم و یا سرامیک و یا طلا ساخته می شود برای تاج قرار می گیرد. در اصل پیوند میان تاج و پایه ایمپلنت است.
– تاج : از جنس پرسلن است که شباهت بسیاری با دندان طبیعی دارد. به وسیله چسب مخصوص روی اباتمنت قرار داده می شود. همچنین می توان از پیچ هم برای اتصال آن دو استفاده کرد که بعد از تمام شدن کار پیچ را به وسیله ماده ای همرنگ دندان می کنند.

قیمت عصب کشی دندان جلویی با داشتن مهراز کارت چگونه است؟

بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

با در نظر داشتن هزینه های بسیار بالای ایمپلنت دندان، داشتن بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت که بتواند درصد قابل توجهی از هزینه های بالقوه و مرتبط با آن را پوشش دهد قطعا بسیار کمک کننده خواهد بود. شما با داشتن این بیمه میتوانید به بهترین متخصصان ایمپلنت دسترسی داشته باشید و از خدمات با کاهش هزینه 30 درصدی مهراز کارت برای ایمپلنت و همچنین سایر خدمات با کاهش هزینه 50% بهره مند شوید.

بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

مراقبت  از ایمپلنت

به همان شکلی که از دندان های طبیعی خود مراقبت می کنید از ایمپلنت های خود نیز مراقبت کنید. بعد از کاشت ایمپلنت باید بافت اطراف آن تمیز نگه داشته شود. و باید با مسواک و خمیر دندان دندان ها را بعد از وعده غذایی شستشو داد. استفاده از نخ دندان نیز در بهداشت دندان ها بسیار موثر است.

آشنایی با انواع ایمپلنت دندان و ایمپلنت دندان با لیزر چگونه انجام میشود؟

روش جدید کاشت دندان بدون ایمپلنت چیست؟

منابع: الهام گرفته از مجموعه مقالات بین المللی ISI درباره کاشت دندان

دانلود PDF مقاله 

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. عمر بالایی داره؟

  1. با سلام ایمپلنت دندان مادام العمر هستش دوست عزیز.

 2. اگه در اثر یه اتفاق بشکنه باید از اول بکاریم تا ترمیم میشه؟

  1. با سلام اگر فقط روکش آسیب دیده باشه با ترمیم و یا تعویض روکش مشکل برطرف میشه و نیاز به کاشت مجدد دندان نیست.

 3. هر کاشتی چه مدت طول میکشه؟

  1. با سلام مدت زمان کاشت دندان رو پزشک با توجه به شرایط دندانهای شما تعیین میکنن. ولی در نظر داشته باشید که برای کاشت دندان ابتدا پایه ایمپلنت داخل فک گذاشته میشه و بعد از چند روز استراحت روکش جایگذاری میشود. پس فک و لثه چند روز نیاز به استراحت دارد.

  • mino
  • آذر ۲۶, ۱۴۰۱

  من میخوام دندون بکارم اما میترسم از عوارضش

  1. با سلام کاشت یا ایمپلنت دندان هیچگونه عوارضی برای بدن شما به همراه نخواهد داشت دوست عزیز :) https://mehrazcard.com/dental-implant-prices/

 4. هزینه ایمپلنت دندان لطفا؟

  1. با سلام با داشتن مهراز کارت میتونید انواع ایمپلنت دندان رو با کاهش هزینه 30% انجام بدید. https://mehrazcard.com/dental-implant-prices/

  • پری
  • مرداد ۱۰, ۱۴۰۲

  سلام کارت مهراز قیمتش چنده؟

  1. با سلام جهت کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه لطفا به لینک مراجعه بفرمایید.

 5. شما فروش محصولم دارید؟

  1. سلام خیر

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.