قیمت عصب کشی دندان جلویی

قیمت عصب کشی دندان جلویی

قیمت عصب کشی دندان جلویی

درمان ریشه دندان های جلویی یا همان عصب کشی دندان ها از مهمترین مواردی است که در دندانپزشکی انجام می شود. دندان های جلویی علاوه بر کمک جویدن و تکه کرده مواد غذایی تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارد. در مدت زمان عصب کشی دندان جلویی فک بالا و یا فک پایین، قسمت پالپ عفونی شده دندان که شامل عصب و نیز عروق خونی می باشد. ملتهب می شود که با مواد مخصوص دندانپزشکی پر می شود. محاسبه هزینه عصب کشی دندان ها به نوع قرارگیری ان در دهان بستگی دارد. دندان های عقبی به دلیل در دسترس نبودن هزینه بالاتری نسبت به قیمت عصب کشی دندان های جلویی دارند.

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی و مشاهده هزینه دندانپزشکی با تخفیف کلیک کنید…

هزینه عصب کشی دندان شماره 7 با بیمه دندانپزشکی مهراز چقدر است؟

عصب کشی دندان جلویی

به طور کل هزینه عصب کشی دندان ها به تعداد کانال هایی که در دندان وجود دارد بستگی دارد. دندان ها شامل تک کانال ، دو کانال و سه کانال می باشد. و در موارد نادری دارای 4 کانال نیز وجود دارند.
با افزایش تعداد کانال های موجود در ریشه دندان قیمت عصب کشی آن نیز افزایش می یابد.

عوارض عصب کشی دندان و مطالعه درباره جرمگیری دندان

کاهش هزینه عصب کشی دندان با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

قیمت عصب کشی دندان جلویی
قیمت عصب کشی دندان جلویی

متفاوت بودن قیمت عصب کشی دندان ها در میزان پوسیدگی آنها

با توجه به میزان پوسیدگی دندان قیمت عصب کشی متفاوت است. زمانی که فقط یک ترک خوردگی و یا لب پریدگی و یا حتی یک سوراخ در دندان وجود داشته باشد دندان پزشک فعالیت زیادی برای عصب کشی و برطرف کردن پوسیدگی های دندان ندارد. بهتر است بعد از به وجود آمدن سوراخ و یا شکستگی در دندان هر چه سریعتر به دندان پزشک مراجعه نمایید. تا هم در هزینه و هم در مقدار درد حداقل را داشته باشید.

فاصله بین دندان ها چگونه درمان می شود؟

عصب کشی دندان جلو با مهراز کارت چقدر کاهش هزینه به همراه دارد؟

تفاوت قیمت عصب کشی و درمان ریشه دندان در مواد مورد استفاده

دندان پزشک برای پر کردن دندان های عصب کشی شده از ماده ای به نام امالگام استفاده می کند. امالگام ماده ای است نقره ای رنگ که به دلیل رنگ آن برای دندان های جلویی مورد استفاده قرار نمی گیرد. در صورتی که از آن استفاده شود باید روکش های کامپوزیتی و یا لمینتی روی آنها قرار گیرد. به همین دلیل به طور معمول از ماده آمالگام برای پر کردن دندان های جلویی استفاده نمی شود.

هزینه جرمگیری و بلیچینگ دندان

همه چیز درباره روکش دندان را بدانید…

بهترین ماده برای پر کردن دندان های جلویی

ماده کامپوزیت برای پر کردن دندان های جلویی مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده نسبت به آمالگام مقاومت کمتری دارد به همین جهت برای دندان های عقبی که استقامت بیشتری برای جویدن و خرد کردن مواد غذایی باید داشته باشند استفاده نمی شود. هزینه پر کردن دندان با کامپوزیت نسبت به آمالگام کمتر است.

تخفیف عصب کشی | عصب کشی با تخفیف

آیا عصب کشی دندان پوسیده فایده ای دارد؟

۱۰ دیدگاه برای “قیمت عصب کشی دندان جلویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعرفه
مراکز
اینستاگرام
واتس اپ
خانه