هزینه جرمگیری و بلیچینگ دندان

هزینه جرمگیری و بلیچینگ دندان

هزینه جرمگیری و بلیچینگ دندان

بلیچینگ دندان و جرمگیری از جمله مواردی است که علاوه بر هزینه بسیار کم زیبایی زیادی را به چهره فرد می بخشد. هزینه جرمگیری و بلیچینگ دندان مقرون به صرفه است. همچنین این کار تکرار پذیر است و کمترین آسیب را به دندان ها می زند.

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی و مشاهده هزینه دندانپزشکی با تخفیف کلیک کنید…

کاهش هزینه جرمگیری دندان با مهراز کارت

در هنگام بلیچینگ دندان ها سوالاتی که برای هر فردی ممکن است پیش بیاید این است که :

تفاوت جرمگیری و بلیچینگ دندان

در این مطلب برای انکه به جواب سوالات خود برسید به طور واضح هر دو مورد جرمگیری و بلیچینگ را توضیح می دهیم.

سفید کردن دندان | قیمت سفید کردن دندان

مراقبت های بعد از جرمگیری دندان چگونه است؟

جرمگیری دندان

در بعضی افراد به طور ژنتیکی رنگ دندان ها زرد است. و اصلا به جرم و مسواک نزدن و مصرف کردن و نکردن دخانیات ارتباط ندارد. حتی در این افراد به دلیل متفاوت بودن رنگ دندان دیده شده که بهداشت بیشتری را رعایت می کنند و معمولا دندان های سالم تر و مقاوم تری دارند. در این افراد جرمگیری هیچ تفاوتی در رنگ دندان های آنها ندارد. پروسه جرمگیری در شرایطی انجام می شود که در اثر رعایت نکردن بهداشت دهان و دندان پلاک هایی روی دندان های آنها ظاهر می شود.

این جرم ها مانند رسوب روی دندان ها باقی می مانند و فرد برای زدودنو پاک کردن این جرم ها باید به دندان پزشک مراجعه نماید. زیرا در اثر باقی ماندن این جرم ها روی دندان ها خرابی دندان ها را به دنبال خواهد داشت و اینکه لثه ها را نیز درگیر می کند. و فرد را بیماری های لثه ای نیز دچار می کند.

سفید شدن دندان های زرد در یک روز چگونه است؟

آیا جرمگیری دندان با فشار آب امکان پذیر است؟

سفید شدن دندان ها با لامینت چگونه انجام میشود؟ روش استفاده از چسب سفید کننده دندان چگونه است؟

هزینه جرمگیری و بلیچینگ دندان

هزینه جرمگیری و بلیچینگ دندان

تغییر رنگ دندانها بعد از جرمگیری

در هنگام جرمگیری رنگ دندان ها تغییر نمی کند. بلکه فقط جرم ها و رسوبات از روی مینای دندان ها برداشته می شود.

سوالی که برای بیشتر افراد پیش می آید این است که آیا پس از یک بار جرمگیری به تکرار نیز نیاز می باشد؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم در افرادی که بهداشت دهان و دندان خود را پس از جرمگیری اولیه رعایت نمایند. و پس از هر بار خوردن و مصرف مواد غذایی مسواک بزنند. و از نخ دندان استفاده کنند. دیگر نیاز به جرمگیری ثانویه ندارند. همچنین توصیه می شود پس از پروسه جرمگیری دندان ها از خوردن و آشامیدن مواد غذایی و نوشیدنی های سرد و داغ پرهیز نمایید. زیرا دندان ها حساس شده اند و بهتر است تا مدتی از خمیر دندان های ضد حساسیت استفاد شود.

هزینه بلیچینگ دندان با مهراز کارت و نکات مهم درباره ژل بلیچینگ دندان

آموزش سریع ترین روش سفید کردن دندان در خانه

از بین بردن جرم دندان سریع چگونه امکان پذیر است؟

سفید شدن دندان با زنجبیل چگونه است؟

بلیچینگ دندان ها

هنگامی که دندان ها دارای رنگ دندان زرد و یا تیره باشند به وسیله بلیچینگ می توان آنها را سفید و براق کرد. برای انجام بلیچینگ نیازی برای تراش دندان ها نمی باشد. بلیچینگ به روش خانگی و یا با مراجعه به دندان پزشک امکان پذیر است. پروسه بلیچینگ عوارضی ندارد. ولی در مواقعی که دندان ها ترمیم شده باشند و پرشدگی داشته باشند ممکن است که دچار شکستگی و یا ترک خوردگی شوند. یا اینکه در اثر پخش نشدن یکنواخت مواد بر روی دندان ها ، لکه هایی روی انها به وجود ایند هزینه بلیچینگ پایین است و تقریبا برای همه اقشار جامعه قابل پذیرش است.

ماندگاری بلیچینگ دندان چقدر است؟ آموزش روش های سفید شدن دندان های زرد با نمک

سفید کردن دندان در خانه به چه روش هایی امکان پذیر است؟

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

آموزش صفر تا صد جرمگیری دندانمواد و وسایل جرمگیری دندان را بشناسید!

دلیل لکه دار شدن و زردی دندان ها چیست؟

1- افزایش سن

با افزایش سن و جمع شدن لکه ها به مرور زمان، دندان ها دچار تغییر رنگ می شوند. همچنین به دلیل ساییده شدن و نیز خراب شدن دندان ها رنگ دندان تیره می شود. بلیچینگ روی دندان های نوجوانان بسیار زیبا و تاثیر گذار است.

آیا جرمگیری دندان درد دارد ؟ بررسی علت تغییر رنگ دندان ها … آموزش جرمگیری دندان خانگی

سفید کردن دندان در خانه به چه روش هایی امکان پذیر است؟

آموزش سفید کردن دندان ها با نمک در منزل …

دستگاه جرمگیری دندان خانگی چگونه کار میکند؟

2- عادت های غذا خوردن

مصرف مواد غذایی با رنگ های تیره مانند چای و قهوه و ادویه هایی با رنگ دانه های تاثیر گذار مانند زردچوبه و میوه هایی مانند توت فرنگ و شاه توت و هویج و غیره می تواند تاثیر زیادی روی رنگ دندان ها یگذارد. به همین جهت لازم است تا پس از مصرف انها حتما دندان های خود را با مسواک شستشو دهید.

کارت تخفیف دندانپزشکی

شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

با بیمه دندانپزشکی مهراز میتوانید جرمگیری دندان ارزان و جرمگیری دندان رایگان را تجربه کنید!

کارت تخفیف دندانپزشکی

کارت تخفیف دندانپزشکی

خرید بیمه دندانپزشکی

شما میتوانید با خرید بیمه دندانپزشکی مهراز از کاهش هزینه ۵۰ درصدی واقعی برای تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی خود بره مند شوید. همچنین از مزایای خرید کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوان به امکان استفاده از خدمات بلافاصله پس از صدور کارت اشاره کرد. همچنین امکان مراجعه به نزدیکترین مراکز درمانی در سراسر کشور جهت استفاده از خدمات را خواهید داشت. برای دریافت این بیمه میتوانید از طریق سایت و شبکه های اجتماعی و یا به صورت حضوری و تلفنی نیز اقدام نموده و در سریع ترین زمان ممکن بیمه نامه خود را در محل مورد نظرتان دریافت نمایید.

آیا جرمگیری دندان را نازک میکند؟

ارزان ترین بیمه دندانپزشکی

شما میتوانید تنها با پرداخت حق عضویت اولیه تا یک سال از ارزان ترین بیمه دندانپزشکی با عنوان مهراز کارت، بدون پرداخت هیچگونه هزینه جانبی دیگری استفاده نموده و همچنین میتوانید تا ۵ سال متوالی پس از دریافت مهراز کارت با پرداخت یک سوم هزینه اولیه آن را تمدید نمایید. علاوه بر این شما به ازای دریافت خدمات در مراکز درمانی مهراز کارت میتوانید از کاهش هزینه ۵۰ درصد واقعی استفاده نمایید و این در حالی است که بسیاری از مراکز بیمه نهایتا ۱۰ تا ۲۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی را پوشش میدهند.

مطالعه مطالب مرتبط:

تفاوت بلیچینگ و جرمگیری دندان در چیست؟

روش جرمگیری دندان ارتودنسی شده چگونه است؟

آشنایی با معایب بلیچینگ دندان و قیمت بلیچینگ دندان با کاهش هزینه مهراز کارت چقدر است؟

آیا جرمگیری دندان عوارض دارد؟ معایب جرمگیری دندان چیست؟

آیا لق شدن دندان بعد از جرمگیری واقعیت دارد؟

آموزش جرمگیری دندان به روش سنتی در خانه

آشنایی با مزایا و معایب استفاده از کیت سفید کننده دندان

منابع: الهام گرفته از مجموعه مقالات بین المللی ISI درباره جرمگیری دندان و بلیچینگ دندان

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. من شنیدم جرمگیری برای دندونا ضرر داره درسته؟ میگن انگار یه لایه از دندونو برمیداره

  1. این تصور کاملا غلطه به دلیل اینکه دستگاه جرمگیری دندان اصلا قدرت و توان تراش دندان و آسیب بهش رو نداره که بخواد لایه ای از سطح دندانها رو برداره. پس با خیال راحت میتونید سالی یکبار یا حتی 6 ماه یکبار جرمگیری انجام بدید.

 2. سلام خسته نباشید یک سوال داشتم جرمگیری بهتره یا بلیچینگ؟ کدومش دندونها رو سفیدتر میکنه؟

  1. سلام دوست عزیز باید با تشخیص پزشک تصمیم بگیرید که کدوم روش برای دندانهای شما مناسب تره. اما در رابطه با میزان سفید کنندگی در جریان باشید که بلیچینگ و جرمگیری هر دو تنها یک درجه دندانهای شما را سفیدتر خواهند کرد. اگر دنبال زیبایی و درخشش و سفیدی بیشتر دندانها هستید کامپوزیت و یا لامینت دندان رو به شما پیشنهاد میکنیم دوست خوبم :)

 3. با مهراز کارت هزینه بلیچینگ چقدره؟

  1. با داشتن مهراز کارت 50% هزینه های شما کاهش پیدا میکنه. لینک لیست تعرفه ها رو براتون میذارم ملاحظه بفرمایید لطفا.ممنون. https://mehrazcard.com/the-cost-of-teeth-bleaching/

 4. جرمگیری با تعرفه مهراز چقدر است؟

  1. با سلام جرمگیری دندان با مهراز کارت 50% کاهش هزینه براتون داره. https://mehrazcard.com/the-cost-of-scaling-teeth/

 5. من به علت مصرف سیگار و الکل دندونام زرد شدن جرم گیری بهتره یا بلیچینگ؟

  1. با سلام بستگی به میزان جرم دندانها داره. پیشنهاد میشه حضورا با دندانپزشک مشورت کنید دوست عزیز :) جرمگیری و بلیچینگ دندان با مهراز کارت 50% کاهش هزینه براتون خواهد داشت. https://mehrazcard.com/the-cost-of-scaling-teeth/ https://mehrazcard.com/the-cost-of-teeth-bleaching/

 6. سلام من میخوام بلیچینگ انجام بدم اما اطلاعاتی از پزشکان شما ندارم ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. با سلام لیست پزشکان فعال در مراکز درمانی و زیبایی مهراز کارت خدمت شما.

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.