بلیچینگ دندان با مهراز کارت

بلیچینگ دندان یکی از روش های درخشان سازی و سفیدتر کردن دندانهاست که امروزه بسیار پرطرفدار شده است. شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید این خدمات را با کاهش هزینه 50% انجام دهید.

✔️ مشاوره رایگان درمانی

  مراحل انجام بلیچینگ دندان

  بلیچینگ  به معنی سفید کردن دندان هاست. ولی گاهی افراد بر این باورند که پس از انجام بلیچینگ دندانهایی به سفیدی لامینت خواهند داشت ولی توجه داشته باشید که هرگز این چنین نیست!

  رنگ دندانها بعد از انجام بلیچینگ بستگی به جنس و رنگ مینای دندانهای شما دارد که پس از آن نهایتا یک تا دو درجه دندانهای شما سفیدتر و درخشان تر خواهند شد.

  اما اگر به دنبال دندانهای بسیار سفیدتر هستید، پیشنهاد می کنیم که دندانهای خود را ونیر کامپوزیت کنید. زیرا این فرآیند می تواند تا چهار یا پنج درجه دندانهای شما را سفیدتر کند و هیچگونه محدودیت رنگ ندارد.

  تاثیر سفید کننده ها بر کلاژن دندان چیست؟

  قیمت بلیچینگ دندان با کاهش هزینه مهراز کارت چقدر است؟

  تعرفه دندانپزشکی عمومی

  ردیفعنوان خدماتتعرفه آزاد مراکز درمانی (تومان)با کاهش 50 درصدی (تومان)
  1معاینه توسط دندان پزشک عمومی70/000رایگان
  2ست یکبار مصرف80/00040/000
  3پانسمان80/00040/000

  تعرفه بلیچینگ دندان و جرمگیری

  ردیفعنوان خدماتتعرفه آزاد مراکز درمانی (تومان)با کاهش 50 درصدی (تومان)
  1جرم گیری + بروساژ هر فک780/000390/000

  انواع روش های سفید کردن دندان

  روش های متفاوتی برای سفید کردن دندانها وجود دارد. مانند:

  • جرمگیری
  • بلیچینگ
  • ونیر کامپوزیت
  • لامینت
  • قلم سفید کننده

   

  انواع روش های بلیچینگ دندان

  بلیچینگ (سفید کردن) دندانها به دو روش انجام می شود:

  • بلیچینگ کردن دندانها در منزل
   در این روش دندانپزشک به شما مواد سفید کننده میدهد و شما همراه ژل سفید کننده آن را در منزل مصرف می نمایید.
  • بلیچینگ کردن دندانها در مطب
   این روش هزینه بیشتری نسبت به بلیچینگ در منزل صرف میکند. یک بند پلاستیکی روی دندان ها قرار داده می شود تا از لثه ها محافظت نماید. سپس یک نور لیزر روی دندان ها تابیده می شود. در این روش پنج یا شش لایه ی دندان ها روشن خواهد شد. این روش موثرتر از روش بلیچینگ در خانه می باشد و در دو حالت از مواد شیمیایی استفاده خواهد شد.

  سریع ترین روش خانگی سفید کردن دندان ها

  ماندگاری بلیچینگ دندان

  لازم به ذکر است که ماندگاری بلیچینگ دندان به عوامل گوناگونی از جمله برنامه غذایی شما بستگی دارد. طبیعتا افرادی که از مواد خوراکی رنگی استفاده میکنند و اصول بهداشتی دهان و دندان را به درستی رعایت نمیکنند تاثیر کوتاه مدت تری از بلیچینگ دندان خواهند داشت.

  ژل بلیچینگ دندان

  یکی از عواملی که موجب کاهش یا افزایش ماندگاری بلیچینگ دندان میشود ژل مصرفی است. جهت کسب اطلاعات درباره ژل بلیچینگ دندان کلیک کنید …

  بهترین سفید کننده دندان

  یکی از انواع روش های سفید کردن دندان جرمگیری دندانهاست و همچنین بلیچینگ دندان و یا حتی انجام کامپوزیت و یا لامینت دندان. همه این روش ها با هدف زیبایی و درخشندگی بیشتر دندانها انجام میشوند. اما اینکه کدام روش بهترین سفید کننده دندان های شماست به انتخاب و سلیقه خودتان است.

  سفید کردن دندان در خانه به چه روش هایی امکان پذیر است؟

  بلیچینگ دندان

  آیا مواد سفید کننده دندان در داروخانه وجود دارد؟

  کدام روش کارساز تر است؟ بلیچینگ یا جرمگیری دندان !

  بیمه دندانپزشکی

  بیمه دندانپزشکی

  بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

  تخفیف دندانپزشکی

  شما میتوانید با دریافت ۵۰ درصد تخفیف دندانپزشکی در هزینه های درمانی و زیبایی خود صرفه جویی کرده و پس از دریافت کارت تخفیف مهراز از پشتیبانی و مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید. با انتخاب این کارت‌، شما می‌توانید از بین شبکه ‌ای از دندانپزشکان معتبر و حرفه‌ای پزشک خود را انتخاب و در سراسر کشور از خدمات آنها استفاده نمایید.

  بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده

  بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده با پوشش ۵۰ درصد هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی هزینه های سرسام آور این خدمات را کاهش داده و همه اعضای خانواده را بدون در نظر گرفتن محدودیت سنی، مورد حمایت قرار میدهد. از دیگر ویژگی های برتر بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده مهراز کارت میتوان به استفاده نامحدود و بدون سقف و مرز از خدمات اشاره کرد که این امر به این معنی است که شما میتوانید به تعداد دفعات نامحدود و با مبالغ بدون سقف از این خدمات استفاده نمایید.

  مشاوره رایگان دریافت کنید!

  خرید آنلاین مهرازکارت

  .

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .