بهترین سفید کننده دندان

بهترین سفید کننده دندان

بهترین سفید کننده دندان

رعایت بهداشت دهان و دندان مهم‌ترین فاکتوری است که در چهره‌ی هر فردی مشخص می‌شود. سفید کننده‌ دندان یکی از ابزاری است که به وسیله‌ی آن می‌توانید باعث ارتقای سلامت و بهداشت دندان و لثه‌ی خود شوید. حال ممکن است برایتان این سوال ایجاد شود که بهترین سفید کننده دندان چه چیزی است ؟ از چه روش‌هایی برای سفید شدن دندان می‌توان استفاده کرد؟ مواد سفید کننده‌ دندان به صورت سنتی بهتر است یا روش‌های مدرن و زیر نظر دندانپزشک؟ آیا استفاده از سفید کننده‌ دندان جنبه‌ی درمانی نیز دارد یا صرفا به منظور زیبایی انجام می‌گیرد.

با داشتن بیمه دندانپزشکی میتوانید هزینه دندانپزشکی درمانی و زیبایی خود را تا 50% کاهش دهید …

سفید شدن دندان های زرد در یک روز چگونه است؟

عدم رعایت بهداشت دندان، لثه‌های ناسالم، نوشیدن مداوم چای و قهوه، تغذیه‌ ناسالم، خشکی دهان، مصرف آنتی‌بیوتیک و زمینه‌ ژنتیکی از جمله عواملی است که سبب می‌شود دندان‌ها زرد و لکه‌دار شود و نیازمند استفاده از سفید کننده‌ دندان باشند. اما این سوال همواره مطرح است که برای سفید شدن دندان چه کنیم؟ لازم است بدانید که بهترین روش برای سفید کردن دندان این است که پس از هر بار غذا خوردن، دندان‌های خود را مسواک بزنید.

آموزش روش سفیدی دندان با سیر در منزل …

آیا مواد سفید کننده دندان در داروخانه وجود دارد؟

کارت تخفیف دندانپزشکی

شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

با بیمه دندانپزشکی مهراز میتوانید جرمگیری دندان ارزان و جرمگیری دندان رایگان را تجربه کنید!

کارت تخفیف دندانپزشکی

کارت تخفیف دندانپزشکی

انواع سفید کننده دندانها

– جوش شیرین و پراکسید هیدروژن
– قرقره کردن پراکسید هیدروژن
– نمک دریا و جوش شیرین
– زردچوبه
– ذغال فعال
– آبلیمو و جوش شیرین
– قرقره کردن روغن نارگیل
– سرکه سیب
– سیب و برگ کرفس
– جوش شیرین، خمیر دندان و هیدروژن پراکسید
– پوست پرتقال و نمک
– توت فرنگی و جوش شیرین
– پوست موز
– روغن کنجد
– نمک و آبلیمو
– نمک اِپسوم

آیا جرمگیری دندان عوارض دارد؟ معایب جرمگیری دندان چیست؟

آیا لق شدن دندان بعد از جرمگیری واقعیت دارد؟

سفید کردن دندانها به روش سنتی

استفاده از روش‌های سنتی و خانگی سفید کننده‌ دندان، نیازمند انجام به صورت مستمر بوده. و میزان اثر بخشی آن به تدریج نمایان می‌شود. لازم به ذکر است که قطعا روش‌هایی که زیر نظر دندانپزشک انجام می‌شود. دارای ضریب اطمینان بیشتری است. استفاده از سفید کننده در مطب دندانپزشک به صورت بدون درد انجام می‌گیرد. و در آن یک محلول ژل مانند بر روی دندان و لثه‌ها قرار گرفته. و پس از پرتو دهی به دندان‌ها، شستشوی دهان انجام می‌شود. از روش‌هایی که در دندانپزشکی به عنوان سفید کننده‌ دندان از آن یاد می‌شود می‌توان بلیچینگ دندان را نام برد. که در آن ژل سفید کننده‌ دندان را به صورت مستقیم بر روی مینای دندان قرار می‌دهند که در ادامه به صورت مفصل در مورد بلیچینگ صحبت می‌کنیم.

بررسی علت تغییر رنگ دندان ها

سفید شدن دندان بدون کامپوزیت چگونه انجام میشود؟

جرمگیری دندان

جرمگیری دندان

کیت سفید کننده دندان نیز از جمله مواردی است که افراد می‌توانند بدون نیاز به دندانپزشک و تهیه‌ی قالب مخصوص از فک خود، آن را انجام دهند. روش انجام آن نیز شباهت زیادی به انجام بلیچینگ در منزل داشته که در ادامه‌ی توضیحات به بررسی دقیق کیت سفید کننده دندان می‌پردازیم.

آموزش سریع ترین روش سفید کردن دندان در خانه

تفاوت بلیچینگ و جرمگیری دندان در چیست؟

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

آموزش صفر تا صد جرمگیری دندان

آیا جرمگیری دندان را نازک میکند؟ مواد و وسایل جرمگیری دندان را بشناسید!

سفید کردن دندانها با لامینت

همچنین روش دیگری که از آن برای سفید کننده‌ دندان استفاده می‌کنند. لمینت است، در لمینت تمامی ایرادات دندان اعم از شکستگی، شکل، رنگ، طول و فاصله را از بین می‌برد. روش استفاده از آن بدین صورت است که برای دندان‌های جلویی کاربرد داشته. و به صورت یک لایه نازک بر روی دندان قرار می‌گیرد. اما استفاده از این روش برای افرادی که دندان قروچه دارند، اصلا مناسب نبوده. و سبب شکستگی لمینت آن‌ها می‌شود. همچنین توجه داشته باشید که برای انجام لمینت باید پوسیدگی و یا عفونت دندان‌ها به صورت کامل رفع شود.

کاهش هزینه لامینت دندان با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

سفید شدن دندان ها با لامینت چگونه انجام میشود؟

کاهش هزینه جرمگیری دندان با داشتن مهراز کارت

بهترین سفید کننده دندان

بهترین سفید کننده دندان

سفید کردن دندانها به روش بلیچینگ

بلیچینگ در منزل

اگر بخواهید بلیچینگ را در منزل انجام دهید. قطعا هزینه‌ی کمتری را برایتان خواهد داشت. روش انجام آن نیز بدین صورت است که نزد دندانپزشک رفته و فک بالا و برایتان قالب‌گیری می‌کند، پس از گذشت چند روز قالب شفافی را به شما تحویل می‌دهد که کمی با دندان‌هایتان فاصله دارد. وجود فاصله به دلیل قرارگیری ژل سفید کننده‌ دندان است. به منظور انجام بلیچینگ، دندان‌ها را مسواک زده و نخ دندان بکشید، سرنگ حاوی یک قطره ژل سفید کننده را برداشته و به داخل قالب تزریق کرده و سعی کنید در قالب پخش کنید، پس از آن قالب را بر روی دندان‌هایتان به مدت 15 الی 30 دقیقه قرار دهید.

ماندگاری بلیچینگ دندان چقدر است؟ قیمت بلیچینگ دندان با کاهش هزینه مهراز کارت چقدر است؟

اگر در این حین، ژل سفید کننده‌ دندان از قالب بیرون ریخت سعی کنید آن را با مسواک خشک، پاک کنید. از برخورد ژل سفید کننده‌ دندان با لثه نگران نشوید، ممکن است بر روی لثه‌ی شما سفیدی ایجاد شود اما پس از 5 دقیقه برطرف می‌گردد. پس از استفاده قالب‌ها را با آب سرد شسته و خشک کنید تا برای دفعات بعدی که میخواهید از آن استفاده کنید آماده باشد.

هزینه بلیچینگ دندان و نکات مهم درباره ژل بلیچینگ دندان

سفید کردن دندان در خانه به چه روش هایی امکان پذیر است؟

آموزش سفید کردن دندان ها با نمک در منزل …

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

بلیچینگ در مطب

هزینه‌ی بالاتری نسبت به انجام بلیچینگ در خانه داشته و روش انجام آن بدین صورت است که برای محافظت از لثه‌ها، یک بند لاستیکی را بر روی آن قرار می‌دهند و ماده‌ی سفید کننده‌ی دندان را با غلظت بالا بر روی دندان قرار می‌دهند، پس از آن نور لیزر را به آن می‌تابانند تا مواد شیمیایی موجود در ماده‌ی سفید کننده‌ دندان فعال شوند. بدین شکل رنگ دندان 5 تا 6 بار روشن‌تر می‌شود.

لازم به ذکر است که انجام بلیچینگ در مطب دارای نتیجه‌ی مطلوب‌تری است و ممکن است پس از انجام آن، دندانپزشک به شما توصیه کند که ادامه بلیچینگ را در منزل با توجه به روش ذکر شده، انجام دهید.

سفید کردن دندن | قیمت سفید کردن دندان

آموزش روش های سفید شدن دندان های زرد با نمک

جرمگیری دندان با لیزر چگونه انجام میشود؟

حساسیت به بلیچینگ

انجام بلیچینگ برای دندان‌هایی صورت می‌گیرد که حساسیت نداشته باشند و همچنین ظاهر مناسبی داشته باشند، چرا که شکستگی، ترک، فاصله‌ی بین دندان‌ها، پوسیدگی و… را از بین نمی‌برد و صرفا دندان‌ها را چند درجه روشن‌تر می‌کند. انجام بلیچینگ برای خانم‌های باردار، افراد دارای ناراحتی قلبی، دیابت و یا افراد کمتر از 16 سال انجام نمی‌گیرد. همچنین با قرار دادن ژل سفید کننده‌ دندان در زمانی بیش از زمان تعریف شده، دندان‌هایتان سفیدتر نخواهد شد و حساسیت دندان شما بالاتر می‌رود.

شاید هنوز این سوال برایتان مطرح باشد که هزینه بلیچینگ دندان چقدر است؟ هزینه‌ی بلیچینگ در منزل از قیمت پایه‌ی 700 هزار تومان شروع شده و با توجه نوسانات بازار و تأثیر بر قیمت موادی که از آن قالب تهیه می‌شود، متفاوت است که برای اطلاع از قیمت‌ها با دندانپزشک خود در تماس باشید تا مشاوره‌ی بهتری را برای استفاده از سفید کننده‌ دندان به شما داشته باشد. ممکن است دندان شما قبل از سفید کردن، نیازمند برطرف کردن پوسیدگی و یا انجام جرم‌گیری ضروری باشد، بنابراین بهتر است به دندانپزشک خود اعتماد کرده و خودسرانه عمل نکنید.

بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی

قطعا از مهمترین ویژگی هایی که میتوان برای یک کارت تخفیف دندانپزشکی نام برد، میزان پوشش دهی آن است که در این میان کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز با پوشش ۵۰ درصدی به عنوان بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی از سوی کاربران، شناخته شده است.از دیگر ویژگی‌های بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی می‌توان به سرعت و سهولت در استفاده، پوشش وسیع خدمات دندانپزشکی و تخفیف‌های متنوع اشاره کرد. به علاوه مهراز کارت بدون پرداخت هزینه ماهانه و تنها با پرداخت یک هزینه سالانه بسیار جزئی ارائه می‌شود که از لحاظ مالی نیز برای شما بسیار کمک کننده خواهد بود.

بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی

بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی

دیگران مطالعه کردند:

روش استفاده پودر سفید کننده دندان برای کامپوزیت

هزینه جرمگیری و بلیچینگ دندان و آشنایی با مزایا و معایب استفاده از کیت سفید کننده دندان

معایب بلیچینگ دندان چیست؟

آموزش سفید کردن دندان با نشاسته در منزل

روش استفاده از چسب سفید کننده دندان چگونه است؟

سریع ترین روش سفید کردن دندان را بشناسید!

بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

با در نظر داشتن هزینه های بسیار بالای ایمپلنت دندان، داشتن بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت که بتواند درصد قابل توجهی از هزینه های بالقوه و مرتبط با آن را پوشش دهد قطعا بسیار کمک کننده خواهد بود. شما با داشتن این بیمه میتوانید به بهترین متخصصان ایمپلنت دسترسی داشته باشید و از خدمات با کاهش هزینه 30 درصدی مهراز کارت برای ایمپلنت و همچنین سایر خدمات با کاهش هزینه 50% بهره مند شوید.

منابع: الهام گرفته از مجموعه مقالات بین المللی ISI درباره جرمگیری دندان و سفید کردن دندان

دانلود PDF مقاله 

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. مواد سفید کننده دارید؟

  1. با سلام مهراز کارت خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی ارائه میده و فروش مواد پزشکی و دندانپزشکی انجام نمیده.

 2. بلیچینگ با طرح مهراز چقدر میشه هزینش؟

  1. با سلام تعرفه های مهراز کارت نسبت به تعرفه های درمانی و زیبایی آزاد 50% کمتر هستش. لینک لیست تعرفه های بلیچینگ دندان رو براتون میذارم. لطفا ملاحظه بفرمایید. https://mehrazcard.com/the-cost-of-teeth-bleaching/

 3. مواد بلیچینگ برای دندان ضرر نداره؟

  1. با سلام خیر ، این مواد کاملا بی ضرر هستن.

 4. من بلیچینگ میخوام انجام بدم اما ممکنه برای لثه ضرر داشته باشه؟

  1. با سلام خیر، بلیچینگ هیچ ضرری برای لثه شما نخواهد داشت. https://mehrazcard.com/the-cost-of-teeth-bleaching/

  • mino
  • دی ۴, ۱۴۰۱

  بلیچینگ بهتر جواب میده یا جرم گیری؟

  1. با سلام این مورد بستگی به جنس و رنگ دندان داره. پیشنهاد میشه بلیچینگ و جرمگیری دندان رو با کاهش هزینه 50 درصدی مهراز انجام بدید :) https://mehrazcard.com/the-cost-of-teeth-bleaching/ https://mehrazcard.com/the-cost-of-scaling-teeth/

 5. سلام هزینه دریافت کارت مهراز چقدر هستش؟

  1. با سلام جهت کسب اطلاعات تکمیلی در این رابطه لطفا به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.

 6. سلام کارت مهراز رو چجوری میشه تهیه کرد؟

  1. با سلام جهت تهیه مهراز کارت میتونید روی سایت اقدام به ثبت نام کنید و یا به صورت تلفنی درخواستتون رو اعلام بفرمایید.

 7. خیلی عالی بود

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.