قیمت ایمپلنت کامل فک بالا و پایین

قیمت ایمپلنت کامل فک بالا و پایین

قیمت ایمپلنت کامل فک بالا و پایین

از بین رفتن دندان‌های کامل یک فک قطعا اتفاق بسیار ناخوشایندی است و عوارض جدی را در پی دارد که پیش پا افتاده‌ترین آن تاثیر منفی بر زیبایی چهره فرد می‌باشد. بهترین و طبیعی‌ترین راه جایگزینی دندان‌های از دست رفته کاشت دندان است. ایمپلنت به عنوان یکی از گران‌ترین خدمات دندانپزشکی‌ها شناخته می‌‌شود، از همین رو ممکن است ایمپلنت کردن کامل دندان‌های فک بالا و پایین به لحاظ مالی کمی نگران کننده باشد. از همین رو قصد داریم در این مقاله به قیمت ایمپلنت کامل فک بالا و پایین بپردازیم، پس تا انتها مطالب با ما همراه باشید.

با تهیه بیمه دندانپزشکی میتوانید تعرفه دندانپزشکی درمانی و زیبایی خود را تا 50% کاهش دهید …

ایمپلنت کامل فک بالا و پایین

ایمپلنت به عنوان یک درمان دائمی و طبیعی در علم دندانپزشکی امروزی کاربرد گسترده‌ای دارد. بعد از معاینات و آزمایشات اولیه، تایید استحکام استخوان و سلامت دهان جراحی برای جایگذاری پایه‌های فلزی در استخوان فک و لثه انجام می‌گیرد؛ و حدود ۳ تا ۶ ماه بعد از گذشت جراحی در صورت سازگاری پایه فلزی با بدن بیمار پروتز‌های سرامیکی روی ایمپلنت تیتانیومی قرار می‌گیرد.

ایمپلنت کامل فک بالا و پایین قطعا طول درمان بیشتری دارد چون به تعداد پایه‌ها و جراحی‌های بیشتری نیاز دارد. از آن گذشته باید زمان کافی برای پذیرش و هماهنگی قطعه اضافی را نیز به بدن بدهیم، چون گاها پیش آمده که بدن فرد ایمپلنت را با حساسیت‌های آلرژیک پس زده است.

عمر ایمپلنت دندان چقدر است؟

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

قیمت ایمپلنت فک بالا

ایمپلنت جای خالی دندان‌های فک بالا عموماً هزینه‌های بالایی دارد. با توجه به پیچیدگی درمان و جراحی مورد نیاز، قیمت ایمپلنت فک بالا بیشتر از سایر ایمپلنت‌ها است. برای کاشت یک ایمپلنت کامل در فک بالا، عموماً نیاز به ۶ تا ۸ پایه تیتانیومی جهت نگه‌داشتن پروتزهای سرامیکی وجود دارد. این تعداد ایمپلنت‌ها و همچنین مراحل درمانی ممکن است باعث افزایش هزینه نهایی شود.

آیا میدانید هزینه ایمپلنت دندان با بیمه دندانپزشکی مهراز 30% کاهش هزینه دارد!

قیمت ایمپلنت فک پایین

به منظور کاشت ایمپلنت در فک پایین، به‌طور کلی نیاز به ۴ تا ۶ پایه وجود دارد. این تعداد ایمپلنت‌ها برای نگه‌داشتن تاج دندان کافی است. به همین دلیل، قیمت ایمپلنت فک پایین معمولاً کمتر از قیمت ایمپلنت فک بالا است. با این حال، هزینه نهایی همچنان به عواملی مانند جنس ایمپلنت، محل انجام درمان، و تجربه و مهارت پزشک وابسته است.

انواع روکش دندان برای ایمپلنت را بشناسید!

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

 

بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

با در نظر داشتن هزینه های بسیار بالای ایمپلنت دندان، داشتن بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت که بتواند درصد قابل توجهی از هزینه های بالقوه و مرتبط با آن را پوشش دهد قطعا بسیار کمک کننده خواهد بود. شما با داشتن این بیمه میتوانید به بهترین متخصصان ایمپلنت دسترسی داشته باشید و از خدمات با کاهش هزینه 30 درصدی مهراز کارت برای ایمپلنت و همچنین سایر خدمات با کاهش هزینه 50% بهره مند شوید.

ایمپلنت ارزان با کیفیت توسط متخصص با بیمه دندانپزشکی مهراز

بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

عوامل موثر بر قیمت ایمپلنت کامل

 • هزینه‌های جانبی ایمپلنت کامل

در ارائه ایمپلنت کامل دندان، هزینه‌های مربوط به جراح ایمپلنت و مخارج اتاق عمل تنها بخشی از هزینه‌های کلی است. هزینه‌های ویزیت، مراقبت پس از درمان، عکس‌برداری و سایر مخارج نیز باید به هزینه ایمپلنت کامل اضافه شوند.

 • درمان‌های پایه در ناحیه فک

در حین انجام ایمپلنت کامل، به دلیل درگیری تمامی دندان‌های دهان، احتمال نیاز به درمان‌های مختلفی مانند عصب کشی یا تزریق پودر استخوان برای افزایش تراکم استخوانی در ناحیه فک وجود دارد. هر چه تعداد درمان‌های جانبی در ناحیه فک بیشتر باشد، قیمت ایمپلنت کامل فک بالا و پایین نیز افزایش خواهد یافت.

 • برند ایمپلنت کامل

شرکت‌های مختلف در سراسر جهان ایمپلنت‌های دندانی را تولید می‌کنند. شهرت و اعتبار برند تولید کننده ایمپلنت تاثیر مستقیمی بر هزینه ایمپلنت کامل دندان دارد. استفاده از ایمپلنت‌های با کیفیت پایین و ناکارآمد می‌تواند باعث آسیب به بافت لثه و دندان شود. بنابراین، انتخاب ایمپلنت‌های با کیفیت و عملکرد بالا اهمیت دارد.

 • نوع ایمپلنت دندان

نوع ایمپلنت دندان مورد استفاده در فرایند ایمپلنت و موفقیت آن نقش مهمی در هزینه ایمپلنت کل دندان دارد. استفاده از تجهیزات گران قیمت برندهای خارجی می‌تواند یکی از عوامل افزایش هزینه ایمپلنت کل دندان باشد.

 • دستمزد متخصص

میزان دستمزد جراح ایمپلنت برای انجام فرایند ایمپلنت کامل از جمله عوامل تاثیرگذار بر هزینه است. هزینه جراحان برای انجام ایمپلنت کامل هر فک ممکن است بر اساس تخصص، تجربه و دیدگاه جراح متغیر باشد.

 • نوع کانکشن ایمپلنت

متریال‌ها و طرز اتصال ایمپلنت به دندان مجاور نیز می‌تواند هزینه را تحت تأثیر قرار دهد. اتصال ایمپلنت به دندان مجاور می‌تواند با استفاده از پل، پروتز متحرک یا روش‌های دیگر صورت بگیرد. هر نوع اتصالی ممکن است هزینه‌های مختلفی داشته باشد و بسته به نیاز و شرایط بیمار، انتخاب می‌شود.

کاهش هزینه ایمپلنت دندان با کارت پزشکی مهراز

قیمت ایمپلنت کامل فک بالا و پایین

قیمت ایمپلنت کامل فک بالا و پایین

قیمت ایمپلنت کامل فک بالا و پایین

همانطور که متوجه شدید ایمپلنت کردن دندان‌ها به عنوان یک درمان پیچیده و تخصصی در کلینیک‌های دندانپزشکی‌ شناخته می‌شود و هزینه‌های کلانی برای دریافت این خدمات باید بپردازید. قیمت ایمپلنت کامل فک بالا و پایین به عنوان گران قیمت‌ترین خدمات درمان دندان چیزی حدود ۱۳۰ میلیون تا ۴۵۰ میلیون بسته به عوامل مختلف تخمین زده می‌شود. بهتر است برای محاسبه دقیق قیمت ایمپلنت کامل فک بالا و پایین خود به دندانپزشک متخصص مراجعه نمایید.

آیا ایمپلنت دندان بدون جراحی امکان پذیر است؟

نتیجه گیری

با توجه به مطالعه قیمت ایمپلنت کامل برای فک بالا و پایین، می‌توانیم به نتیجه برسیم که ایمپلنت دندان یک روش موثر و پیشرفته برای بازسازی دندان‌های از دست رفته است. هرچند قیمت ایمپلنت کامل نسبتاً گرانتر از روش‌های دیگر می‌باشد، اما این روش علاوه بر ایجاد لبخندی زیبا و طبیعی، عوارض کمتری نسبت به روش‌های دیگر دارد.

بهترین بیمه دندانپزشکی

از مهمترین ویژگی یک بیمه خوب و مناسب برای افرد میتوان به میزان درصد کاهش هزینه های آن اشاره نمود. بیمه دندانپزشکی مهراز با پوشش ۵۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی کمک شایانی به کاهش هزینه های دندانپزشکی مینماید. از دیگر ویژگی‌های بهترین بیمه دندانپزشکی می‌توان به انتخاب آسان مراکز درمانی و پزشک و همچنین فرآیند سریع تهیه و ارسال بیمه نامه نیز اشاره کرد، که اینها باعث ارتقای تجربه شما در مراقبت‌های دندان می‌شوند.

بهترین بیمه دندانپزشکی

بهترین بیمه دندانپزشکی

منابع: الهام گرفته از مجموعه مقالات بین المللی ISI درباره ایمپلنت دندان

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. سلام قیمت ایمپلنت با مهراز کارت چقدر هستش؟

  1. سلام لینک تعرفه خدمت شما

 2. سلام ایمپلنت خیلی درد داره؟

  1. سلام خیر با بی حسی انجام میشه و دردی حس نخواهید کرد

 3. کدوم یکی از دکترای مهراز خوبن؟

  1. تمامی پزشکان مهراز ماهر و متخصص هستند

  • حسن
  • مهر ۳۰, ۱۴۰۲

  سلام مراکز مهراز کارت کجا هستند ؟

  1. سلام برای مشاهده روی کلمه “مراکز درمانی مهراز” کلیک کنید

  • yavari
  • آبان ۷, ۱۴۰۲

  ایمپلنت که کلا گرون شده ولی خب اگر مهراز کارت داشته باشیم خیلی به صرفه تر میشه

 4. بسیار عالی بود

 5. سلام وقت بخیر من دو تا دندون کنار همدیگه رو از دست دادم میخواستم بدونم با بریج میشه جاشو پر کرد یا حتما باید ایمپلنت بشه؟

  1. سلام وقت بخیر میتونید بریج انجام بدین

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.