هزینه جراحی زیبایی بینی

مهرازکارت تمامی هزینه های پزشکی شما را 50% کاهش میدهد. در این صفحه میتوانید توضیحات کلی درباره هزینه جراحی زیبایی بینی را مشاهده نمائید.

✔️ مشاوره رایگان مهراز کارت

  هزینه جراحی زیبایی بینی

  با مهراز میتوانید با مناسب ترین هزینه ها با بالاترین کیفیت جراحی زیبایی بینی انجام دهید. همچنین میتوانید با داشتن مهراز کارت از تمامی خدمات دندانپزشکی با کمترین هزینه استفاده کنید.

  تعرفه جراحی زیبایی بینی

  ردیفعنوان خدماتتعرفه آزاد مراکز درمانی (تومان)
  1جراحی زیبایی بینی تخصصیتعرفه جراحی زیبایی بینی شامل کاهش یک میلیون تومانی نسبت به تعرفه آزاد درمانی می باشد.

  مشاهده تعرفه خدمات زیبایی با مهراز کارت

  انواع جراحی زیبایی بینی

  با توجه به اینکه فرم بینی در زیبایی ظاهری افراد تاثیر چشمگیری دارد، امروزه در سرتاسر جهان جراحی زیبایی بینی در بین آقایان و بانوان شایع شده است و با توجه به اینکه بینی راه تنفسی است باید این جراحی ها اصولی و دقیق توسط پزشک متخصص انجام شود.

  جراحی باز و جراحی بسته

  جراحی زیبایی بینی به دو صورت باز و بسته انجام میشود:

  در جراحی بینی بسته، برشی در قسمت وسط پره بینی وجود ندارد. در صورتی که جراحی بینی باز دقت بیشتری دارد و کارایی بیشتری در عمل اصلاح انحراف بینی دارد.

  جراحی بینی استخوانی و گوشتی

  با توجه به نوع انحراف و مشکل بینی، جراحی به دو دسته استخوانی و گوشتی تقسیم میشود:

  در جراحی بینی استخوانی با مشکلات غضروفی استخوانی مواجه هستیم. در این صورت کار پزشک راحت تر بوده و اصلاح بینی و فرم آن ساده تر است.

  اما در جراحی بینی گوشتی لازم است یک پایه غضروفی ساخته شود که این بافت از سایر قسمت های بینی برداشته خواهد شد. این پایه باید دقیق و درست گذاشته شود زیرا بروز هرگونه مشکل در این ناحیه قطعا منجر به انحراف نوک بینی میشود.

  مشاوره رایگان دریافت کنید!

  خرید آنلاین مهرازکارت

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .