هزینه برداشتن خال با مهراز کارت

با داشتن مهرازکارت کلیه هزینه های زیبایی خود را 30% کاهش دهید. در این صفحه میتوانید توضیحات کلی درباره هزینه برداشتن خال در سال جدید را مشاهده نمائید.

مشاهده هزینه جراحی زیبایی بینی توسط متخصص

مشاوره برداشتن خال سطحی صورت

مشاهده تعرفه دندانپزشکی سال

برداشتن خال

✔️ مشاوره رایگان مهراز کارت

  برداشتن خال با لیزر

  برداشتن خال

  برداشت خال با دیگر روش‌های غیرجراحی مانند سرد کردن یا کرایو، درم ابریژن و پیلینگ یا لایه‌برداری نیز امکان‌پذیر است اما این روش‌ها بیشتر در مواردی کاربرد دارند که روش‌های معمول برداشت خال قابل انجام نباشند یا برای ضایعاتی مناسب هستند که درواقع خال نیستند و فقط به خال شباهت دارند از جمله لکه‌های حاصل از آفتاب و کک و مک که سطحی‌تر هستند. در حالی‌ که خال از لایه‌های عمقی‌تر پوست منشا می‌گیرد و اگر به‌ صورت سطحی آن را برطرف کنیم دوباره عود خواهد کرد.

  برداشتن خال با بیمه

  همه ما میدانیم که انواع مختلف بیمه ها خدمات پوست و مو و زیبایی را پوشش نمیدهند. اما شما با داشتن مهراز کارت میتوانید برداشتن خال با بیمه را تجربه کنید و از کاهش هزینه های 30 درصدی در این زمینه بهرمند شوید.

  خال ها چگونه به وجود می آیند؟

  وقتی ملانوسیت ها در یک ناحیه از پوست به شکل متراکم رشد میکنند خال به وجود می آید.
  خال های روی پوست معمولا در زمان کودکی روی پوست ظاهر می شوند. و در زمانی که فرد حدودا به سن 20 سالگی میرسد بین 10 تا 50 خال در تمام پوست بدن فرد وجود دارد.

  جدیدترین تعرفه برداشتن خال

  ردیفعنوان خدماتتعرفه آزاد مراکز درمانی (تومان)با کاهش 30 درصدی (تومان)
  1برداشتن خال ریز (هر عدد)120/000 الی 140/00080/000 الی 100/000
  2برداشتن خال متوسط (هر عدد)160/000 الی 220/000110/000 الی 150/000
  3برداشتن خال درشت ( هر عدد)240/000 الی 360/000160/000 الی 250/000

  تخفیف خدمات پوست و مو و زیبایی

  طبیعت انسان به گونه ای است که همواره به دنبال زیبایی و جذابیت بیشتر چهره خود است. اما کیفیت مواد مصرفی در چنین امری بسیار مهم است و در کنار آن هزینه های روش های جراحی و غیر جراحی زیبایی نیز حائض اهمیت است. شما میتوانید با داشتن مهراز کارت 30% تخفیف خدمات پوست و مو و زیبایی دریافت کنید.

  انواع خال و روش های برداشتن آن

  خیلی افراد از وجود خال در چهره‌شان ناراضی هستند و برای از بین بردن آن حاضرند هر کاری انجام دهند. خال‌ها انواع مختلفی دارند و برای حذف آن‌ها از صورت با توجه به ماهیت هر کدام روشی خاص انتخاب می‌شود. تصمیم‌گیری برای این که چه روشی برای برداشتن خال شما مناسب است با پزشکی است که به او مراجعه کرده‌اید.

  خال صورت انواع و اقسام متفاوتی دارد، خال‌های رنگی و یا مشکی رنگ ممکن است از کودکی یا بلوغ شروع شوند ولی بیشترین تعداد خال‌های رنگی بین ۲۰ الی ۳۰ سالگی به دلایل ژنتیکی ظاهر می‌شود و این در صورتی است که در هنگام تولد سلول اولیه آن در بدن وجود داشته باشد، که بعضی در همان کودکی ظاهر می‌شود و اکثریت آن بعد از بلوغ رشد می‌کند. اکثر خال‌هایی که در نواحی سر و صورت و بدن ایجاد می‌شوند از جنس سلول‌های رنگدانه‌ساز یا ملانوسیت هستند. این‌ها اغلب تیره و به اندازه یک نقطه و یا حداکثر چند سانتی‌متر هستند. اغلب این خال‌ها بدون خطر و عارضه بوده و فقط از جنبه زیبایی اهمیت دارند.

  انواع خال

  خال‌ها یکی از شایع‌‌ترین ضایعاتی هستند که ممکن است روی پوست یا حتی مخاط دیده شوند. این ضایعات را می‌توان به دو دسته کلی «خال‌های اکتسابی» و «خال‌های مادرزادی» تقسیم‌بندی کرد. اغلب خال‌ها از نوع اکتسابی هستند و خال‌های مادرزادی درصد کمتری را شامل می‌شوند. خال‌ها را می‌توان براساس رنگ، اندازه و منشاشان نیز تقسیم‌بندی کرد. برای مثال بعضی خال‌ها از لایه‌های بالاتر پوست منشا می‌گیرند و سطحی‌تر هستند اما بعضی دیگر از لایه‌های عمقی‌تر پوست منشا می‌گیرند و برجسته‌تر هستند که در عوام خال گوشتی نامیده می‌شوند. بعضی ضایعات نیز شبیه خال‌های گوشتی هستند درحالی که واقعا خال نیستند و تنها پزشک می‌تواند این موضوع را تشخیص دهد. خال‌های اکتسابی معمولا زمینه ژنتیک دارند و افراد سفید پوست بیشتر دچار آن می‌شوند. این خال‌ها اغلب از دوران کودکی و بلوغ تا حدود ۳۵ سالگی تظاهر پیدا می‌کنند.

  روش‌های برداشتن خال صورت

  روش‌های برداشتن خال به دو دسته جراحی و غیرجراحی تقسیم می‌شوند:
  در روش جراحی، ضایعه به‌ طور کامل با تیغ جراحی برداشته شده و جای آن بخیه می‌شود. احتمال عود خال با این روش بسیار کم است یا اصلا وجود ندارد. روش‌های غیرجراحی نیز اغلب شامل لیزر و سوزاندن می‌شوند. در این روش بخیه‌ای روی پوست زده نمی‌شود اما چون ممکن است خال به‌ طور عمقی برداشته نشود، احتمال عود آن بیشتر است. انتخاب بین روش جراحی یا غیرجراحی به‌عهده پزشک است و تنها در مورد بعضی خال‌ها ممکن است که بتوان از هر دو روش استفاده کرد. در مورد خال‌های مادرزادی یا سایر خال‌هایی که وسعت خیلی زیادی دارند ممکن است عمل جراحی امکان‌پذیر نباشد و از لیزر استفاده شود. خال‌هایی که خطر بدخیمی دارند نیز باید فقط با جراحی برداشته شوند تا بتوان ضایعه را به آزمایشگاه فرستاد. درواقع لیزر خال را تخریب می‌کند و دیگر ضایعه‌ای وجود ندارد که برای آزمایش بفرستیم.

  قیمت برداشتن خال با مهراز کارت

  برداشتن خال سطحی صورت

  یکی از خال هایی که ممکن است باعث ناراحتی افراد و همچنین کاهش زیبایی چهره آنان گردد خال های روی صورت است. در اینجا میخواهیم راجع به روش های برداشتن خال سطحی صورت صحبت کنیم …

  لیزر خال صورت

  یکی از روش های برداشتن خال های سطحی استفاده از اشعه لیزر است. قیمت لیزر خال صورت با مهراز کارت 30 درصد کمتر از تعرفه سایر مراکز درمانی و زیبایی خواهد بود. با ما همراه باشید …

  آیا میدانید با مهراز کارت میتوانید لیزر لک صورت را با کاهش هزینه 30 درصدی انجام دهید ؟؟

  برداشتن خال با پلاسما جت

  اگر قصد برداشتن خال دارید حتما قبل از هر اقدامی با یک پزشک متخصص مشورت نمائید تا وی بتواند با توجه به نوع خال و شرایط پوست شما بهترین و مناسب ترین روش را برای شما تجویز نماید زیرا در غیر این صورت ممکن است با به کار گیری روش نامناسب به سلول های پوست شما آسیب وارد گردد. یکی از روش های مرسوم کم خطر برداشتن خال استفاده از روش پلاسما است. لازم است بدانید هزینه برداشتن خال با پلاسما بسیار مناسب است.

  هزینه برداشتن خال با پلاسما با مهراز کارت چگونه است؟

  چسب برداشتن خال

  علاوه بر روش های لیزر و جراحی روش های ساده تری هم برای برداشتن خال ها وجود دارند مانند استفاده از چسب برداشتن خال که روی خال چسبانده و پس از مدتی برداشته و خال را از بین میبریم.

  پماد برداشتن خال

  روش دیگری که برای برداشتن خال های سطحی به کار میرود استفاده از پماد برداشتن خال است که البته لازم به ذکر است این روش فقط برای برداشتن برخی خال ها کارساز است.

  برداشتن خال به روش سوزاندن

  یکی از روش ها ، برداشتن خال به روش سوزاندن است که با استفاده از وسیله مخصوص بدون ایجاد درد  انجام میشود و پس از آن به 2 الی 3 روز مراقبت نیاز دارد.

  روش های نامناسب برداشتن خال

  برداشت خال با دیگر روش‌های غیرجراحی مانند سرد کردن یا کرایو، درم ابریژن و پیلینگ یا لایه‌برداری نیز امکان‌پذیر است اما این روش‌ها بیشتر در مواردی کاربرد دارند که روش‌های معمول برداشت خال قابل انجام نباشند یا برای ضایعاتی مناسب هستند که درواقع خال نیستند و فقط به خال شباهت دارند از جمله لکه‌های حاصل از آفتاب و کک و مک که سطحی‌تر هستند. در حالی‌ که خال از لایه‌های عمقی‌تر پوست منشا می‌گیرد و اگر به‌ صورت سطحی آن را برطرف کنیم دوباره عود خواهد کرد.

  مزایا و معایب جراحی و لیزر

  روش جراحی و غیرجراحی برداشت خال هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. برای مثال در جراحی پوست برش می‌خورد و بخیه زده می‌شود اما در لیزر برش و بخیه‌ای وجود ندارد. جراحی طی یک جلسه انجام می‌شود اما لیزر ممکن است به چند جلسه تکرار احتیاج داشته باشد. احتمال عود خال با روش جراحی نیز کمتر از لیزر است. توجه داشته باشید که همه خال‌ها را نمی‌توان با لیزر برطرف کرد، بنابراین توصیه می‌شود انتخاب روش مناسب برای برداشت خال را به متخصص پوست بسپارید.

  برداشتن خال به روش گیاهی

  عموما افراد از تیغ جراحی و استفاده از دستگاه های لیزر گریزان اند. پس شاید بد نباشد که در کنار روش های پزشکی یاد شده اشاره ای هم به برداشتن خال به روش گیاهی داشته باشیم …

  بهترین روش برای برداشتن خال

  می‌توان گفت جراحی بهترین روش برای برداشتن خال می‌باشد. درواقع فیریز کردن، سوزاندن و لیزر کردن خال به دلیل سلول بودن خال نیز می‌تواند دلیل بر سرطانی شدن خال باشد و تنها عمل جراحی باید صورت گیرد تا خال به طور کار برداشته شود، چرا که خال سلول است و به هیچ وجه نباید به غیر از جراحی با هیچ روش دیگری درمان شود که، این کار نیز توسط متخصصین پوست و یا جراح پلاستیک انجام می‌شود ولی کک و مک و یا هر نوع لک صورت به دلیل اینکه رنگ است می‌توان لیزر کرد.

  مشاوره رایگان دریافت کنید!

  خرید آنلاین مهرازکارت

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .