برداشتن خال با بیمه

برداشتن خال با بیمه

برداشتن خال با بیمه

خال ها علائمی هستندکه در هر نقطه از پوست پیدا شوند. ممولا رنگ خال ها قهوه ای است. خال ها یا به صورت گروهی و یا تکی روی پوست طاهر می شوند. رنگ های خال ها به ابی و قرمز و سیاه می تواند باشد. همچنین خال ها از نظر ظاهر به شکل های برجسته و مسطح روی پوست به وجود می آیند.گاهی به شکل منحنی و گاهی به شکل ها نامنظم هستند. در بعضی افراد خال ها بر زیبایی آنها می افزاید و در برخی دیگر زیبایی چهره آنها را دچار نقص می کند. برداشتن خال از راه هایی است که از گذشته تا به امروز مرسوم بوده و میتوان برای همیشه از وجود خال های مزاحم راحت شد. برداشتن خال با بیمه مهرازکارت می تواند هزینه ها را تا 30 درصد کاهش دهد.

مشاهده بیمه دندانپزشکی و خدمات زیبایی با تخفیف و هزینه دندانپزشکی با تخفیف

هزینه روکش دندان با بیمه

خال ها در روی پوست بیشتر افراد حتی می توان گفت همه افراد وجود دارد. در بعضی روی صورت و در بعضی در ناحیه هایی از پوست که در معرض دید قرار نمی گیرد. به وجود آمدن خال از زمان جنینی و تا دوران کهنسالی می تواند اتفاق بیفتد. تغییرات هورمونی، ژنتیک و قرار گرفتن در برابر امواج و اشعه های شدید می تواند باعث به وجود آمدن خال شود.

هزینه برداشتن خال  با بیمه

علت به وجود آمدن خال ها

محققان در مورد خال ها نظریه یکسانی دارند. انها می گویند که خال هایی که از دوران جنینی تا قبل از بلوغ انجامی شود به ژنتیک فرد مربوط است. البته در بعضی مواقع مواردی که در بالا بیان شد می تواند بجز عامل ژنتیکی باعث به وجود آمدن خال ها شود. تا به امروز روشی برای پیشگیری از بروز خال کشف نشده است. البته در موارد آزمایشگاهی بسیار پیشرفته که اصلاح ژنتیک انجام می شود.
می توان این مورد را نیز کنترل کرد. ولی با این حال می توان به جرات گفت که هیچ عامل پیشگیرانه ای برای به وجود آمدن خال ها وجود ندارد.

برداشتن خال سطحی صورت

برداشتن خال با بیمه
برداشتن خال با بیمه

برداشتن خال ها

قبل از برداشتن خال ها باید به طور کامل و دقیق مورد بررسی و آزمایش قرار گیرد. زیرا خال ها سرطانی از غیر سرطانی باید تشخیص داده شود. سپس اقدام به بذداشتن آنها نمود. خال های سرطانی در صورت مشاهده و تشخیص باید به سرعت برداشته شوند. بعضی افراد با داشتن خال هایی در صورت و بدن خود و به دلیل به وجود آمدن نقص در زیبایی شان اقدام به برداشتن خال ها در مراکز نامعتبر می کنند. این کار سبب به وجود آمدن بسیاری از مشکلات می شود. همانطور که گفته شد اگر خال های سرطانی بدون بررسی و ازمایش های لازم برداشته شود. ریشه های آن می تواند به سرعت تمامی بدن را فراگیرد و حتی باعث نقص عضو و فلج اعضا شود. در برخی افراد که خال ها در نقاط حساس شان قرار دارد ممکن است برداشتن غیر اصولی آن خال سسب مرگ فرد شود.

قیمت لیزر خال صورت | هزینه لیزر خال

لیزر موهای زائد با بیمه

روش های برداشتن خال ها

قطع کردن

برداشتن خال به روش بریدن و یا قطع کردن شامل بریدن خال با حاشیه کمی از پوست می شود که به وسیله قیچی مخصوص جراحی انجام می شود. لازم به تذکر است که تمامی روش های برداشتن خال باید توسط پزشک متخصص انجام شود. قبل از برداشتن خال به این روش بی حسی موضعی توسط پزشک در محل خال تزریق می شود. تا مراحل انجام کار با درد کمتری و یا بدون درد انجام شود. اگر
خال در اعماق پوست وجود داشته باشد. بعد از برداشتن خال ، پزشک بخیه های کوچکی را در محل برداشتن خال می زند. که باعث زود جوش خوردن و جلوگیری از عفونت احتمالی می شود.

چسب برداشتن خال

برش با تیغ

برداشتن خال با تیغ روشی دیگر از روش های برداشتن خال می باشد.
در این روش پزشک متخصص با استفاده از یک اسکالپر لایه های روی خال را می تراشد تا خال به طور کامل برداشته شود. قبل از انجام کار نیز بی حسی موضعی در محل اطراف خال تزریق می شود. در این روش معمولا به بخیه نیازی نمی باشد. ولی معمولا بعد از برداشتن خال و التیام زخم لکه ای صورتی رنگ روی پوست به وجود می آید.

برداشتن خال به روش سوزاندن

 

۱۲ دیدگاه برای “برداشتن خال با بیمه

  • مدیر محتوی گفته:

   برداشتن بعضی خال ها ممکنه پر خطر باشه پس بهتره قبل از برداشتن هر خالی با پزشک مشورت کنید تا خال معاینه بشه.

  • مدیر محتوی گفته:

   با سلام
   بله با روش های مشابه اینچنینی و البته با تشخیص پزشک متخصص پوست و مو میتونید جای زخم و اسکار و جوش رو از بین ببرید.

 1. علیرضا جهانبخش گفته:

  من یه خال دارم لابلای موهای سرم اگر با لیزر بردارم موهای اون قسمت هم میسوزه و از بین میره؟ چون برجسته هست اذیتم میکنه میخوام برش دارم اگر بشه

  • مدیر محتوی گفته:

   باید به پزشک مراجعه کنید و ویزیت بشید. تا پزشک روشی رو برای از بین بردن این خال بهتون معرفی کنه که باعث از بین رفتن موهای سرتون نشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعرفه
مراکز
اینستاگرام
واتس اپ
خانه