چسب برداشتن خال

چسب برداشتن خال

چسب برداشتن خال

وجود یک خال یا لکه رنگی متفاوت با رنگ پوست روی پوست صورت و یا روی بدن در بعضی مواقع زیبایی و در بیشتر مواقع زیبایی چهره را دچار نقص می کند. که باعث می شود فرد احساس ناراحتی کند و باعث عدم اعتماد به نفس وی شود. برای برداشتن خال در نواحی پوست صورت و گردن و دیگر قسمتهای بدن روشهای متفاوتی وجود دارد. برداشتن خال از از رایج ترین اقدامات زیبایی می باشد. که از راحت ترین روش ها برای برداشتن خال، چسب می باشد.

مشاهده بیمه دندانپزشکی و خدمات زیبایی با تخفیف و هزینه دندانپزشکی با تخفیف

خال چیست و چگونه به وجود می آید؟

هر گونه تغییر رنگ و یا برجستگی های رنگ پوست را خال می گویند. خال ها از نوع مادرزادی و یا تغییر هورمونی می باشند. خال ها در همه جای بدن می توانند رشد کنند و به وجود آیند. خال ها به رنگ های متفاوتی به وجود می آیند مانند قهوه ای ، سیاه ، قرمز، قهوه ای ، ابی. رنگ خال ها به جهت تغییر رنگ رنگدانه های پوستی یا همان ملانوسیت ها می باشد.

چه نوع خالی را باید برداریم؟

به طور معمول خال ها خوش خیم هستند. برای برداشتن خال ها باید توسط پزشک اقدام کرد تا در صورت سرطانی بودن حتما بررسی های لازم انجام شود و در آخر با روش های مناسب خال سرطانی برداشته شود.

برداشتن خال به روش سوزاندن

هر لکه و خالی که به شکل ناگهانی با رشدی غیر عادی به وجود می آید باید مورد بررسی پزشک قرار گیرد. خال های سرطانی معمولا از نظر رنگ و شکل و حتی بافت متفاوت از خال های عادی هستند. این نوع خال ها خارش خونریزی و یا درد دارند که باید هر چه سریعتر درمان شوند. این نوع خال ها به سرعت ریشه در تمامی بدن می سازند که برداشتن آن با برش های عمیق پوستی انجام میشود.

چسب برداشتن خال

چسب برداشتن خال

روش های برداشتن خال

روش های طبیعی برای برداشتن خال های صورت و بدن

یک روش طبیعی برای برداشتن خال ها استفاده از کرم و چسب های مخصوص است. انواع چسب ها برای برداشتن خال وجود دارد که دارای گیاه سرخ بن هستند. این گیاه نوعی گیاه جنگلی است.

روش استفاده از چسب برداشتن خال

* ابتدا خال یا خال ها را با هیدروژن پروکسید شستشو دهید.
* پس از چند ثانیه چسب را روی خال گذاشته و با یک بانداژ کاملا بپوشانید.
* این مراحل 1 و 2 را تا سه روز ادامه دهید.
* پس از سه روز می بینید که قسمت پایین خال کم رنگ و ملتهب شده است. که در چند روز آینده می افتد.
* پس از افتادن خال جای زخم کمی روی پوست باقی می ماند که به بافت پوست اسیبی نمی رساند.

*** دقت کنید که از روش چسب برداشتن خال برای خال های سرطانی استفاده نکنید.***

قیمت لیزر خال صورت | هزینه لیزر خال صورت

برداشتن خال به روش جدید لیزر

در این روش از امواج لیزر برای برداشتن خال استفاده می شود. لیزر یک روش جدید است که در برای برداشتن خال و دیگر عمل های زیبایی کاربرد زیادی دارد. در این روش جای خال روی پوست نمی ماند. و هیچگونه زخمی ایجاد نمی شود. زیرا پوست هیچگونه برش و یا بخیه نمی خورد و بیمار نیز درد کمتری را احساس می کند.

این روش برای خال هایی که بسیار بزرگ هستند و یا خال هایی که برجسته می باشند مناسب نمی باشد. بلکه برای خال هایی مناسب است که همسطح پوست هستند. برای برداشتن خال ها به روش لیزر از یک جلسه تا سه جلسه درمان نیاز می باشد.
در این روش یک داروی بیهوشی سطحی در قسمت مورد نظر تزریق می شود. تا فرد درد کمتری را احساس کند. سپس امواج لیزر را روی خال می تابانند و به قدری آن خال را گرم می کنند که بافت خال بترکد و از بین برود.

هزینه برداشتن خال | قیمت برداشتن خال 

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. من چندتا خال سطحی روی صورتم دارم با کارت مهراز میتونم با تخفیف بردارم؟

  1. بله با مهراز کارت میتونید با 30% کاهش هزینه خال های صورتتون رو بردارید. https://mehrazcard.com/the-cost-of-removing-a-mole/

 2. شما این چسب رو دارید؟

  1. با سلام خیر. از داروخانه ها میتونید تهیه کنید.

 3. سلام این چسب واقعا تاثیر داره؟

  1. با سلام بستگی به نوع خال داره. برای برخی خال های کوچک و کمی برجسته بله کاربرد داره. https://mehrazcard.com/the-cost-of-removing-a-mole/

 4. سلام تعرفه برداشتن خال رو میفرمایید؟

  1. با سلام لیست تعرفه های خدمات زیبایی مهراز کارت خدمت شما: https://mehrazcard.com/the-cost-of-removing-a-mole/

 5. سلام با همه کلینیک ها طرف قرارداد هستید؟

  1. با سلام مهراز کارت در سراسر کشور مراکز درمانی و زیبایی طرف قرارداد متعددی داره که میتونید مراجعه کنید. لیست مراکز خدمت شما: https://mehrazcard.com/treatment-centers/

 6. سلام ممکنه خال خطرناک باشه؟

  1. با سلام بله. گاهی برخی خال ها ریشه سرطانی دارن.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.