اصلاح طرح لبخند با بوتاکس

اصلاح طرح لبخند با بوتاکس

اصلاح طرح لبخند با بوتاکس

بعضی از اشخاص احساس می کنند که در زمان لبخند زدن قسمت زیادی از لثه‌های شان دیده می‌شود. و یا هنگامی که می‌خندند لثه‌های شان بیش از حد معمول مشاهده می شوند. این نوع لبخند که معمولا لثه نمایان می شود به لبخند لثه‌ای معروف است. لبخند لثه‌ای یعنی زمانی که فرد می خندد. لب بالا بسیار بالاتر از دندان ها می رود و باعث می شود لثه ها در معرض دید قرار بگیرند. اصلاح طرح لبخند با بوتاکس راهی است که به سرعت این مشکل را حل می کند.

قیمت اصلاح طرح لبخند با مهراز کارت چگونه است؟

امروزه می توان با روش هایی مانند بوتاکس اصلاح طرح لبخند را انجام داد. این روش غیر جراحی و فقط تزریق مقدار کمی از ماده بوتاکس لازم است. تا انقباض عضلات بالای لب را کاهش دهد. سپس با این تزریق عضلات بالای لب خود در منبسط ترین حالت قرار می دهند. در این صورت در هنگام لبخند لثه ها کمتر و یا اصلا دیده نمی شوند. در این مطلب می پردازیم به دلایل مختلف بروز لبخند لثه ای، درمان آن، تزریق بوتاکس و تزریق ژل و چگونگی درمان با آنها.

با داشتن بیمه دندانپزشکی میتوانید تعرفه دندانپزشکی درمانی و زیبایی خود را تا 50% کاهش دهید …

اصلاح طرح لبخند با بوتاکس

اصلاح طرح لبخند با بوتاکس

دلایل داشتن لبخند لثه ای

دلایل مختلفی هستند که سبب بروز لبخند لثه ای می شود. از جمله:

1- بیرون آمدن غیر طبیعی در قسمت دندان های بالایی که سبب نمایان شدن لثه می شود.
2- پوشیده شدن نامتعارف دندان ها با لثه به طوری که طول تاج دندان ها کوتاه به نظر آید. هر چند دندان ها طول مناسبی دارند. ولی با پوشیده شدن شان توسط لثه کوتاه دیده می شوند.

معرفی بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند چگونه انجام می شود ؟

3- در بعضی از افرادممکن است عضله های لب بالایی آنها بیش از اندازه فعال باشد و در واقع بیش از حد در هنگام خندیدن و صحبت کردن منقبض شوند. بنابراین بیشتر از حد نرمال بالا می روند و همین انقباضات باعث می شود تا لثه ها نمایان شوند.
4- رشد بیش از اندازه فک بالایی باعث به وجود آمدن لبخند لثه ای می شود.
5- در بعضی از افراد به دلیل باریک بودن لب بالایی و یا کوتاه بودن لب بالا سبب دیده شدن لثه ها در هنگام خندیدن و یا در زمان حرف زدن می شود.

هزینه بوتاکس صورت | قیمت بوتاکس

ارزیابی و معاینه برای درمان لبخند لثه ای

دندان پزشک در ابتدا زوایا و لبخند بیمار را ازریابی و بررسی می نماید. در واقع پزشک به بخش هایی مانند شکل صورت و دهان در حالت عادی و بدون آنکه لب ها باز باشند. و نیز در حالت کمترین لبخند تا بیشترین حد نهایی لبخند را بررسی می کند. در این زمان با شنیدن شرح حال بیمار و نیز انجام دادن یکسری معاینات دیگر، اندازه و میزان تزریق بوتاکس را تعیین می کند.

همه چیز درباره بوتاکس را بدانید!

افراد واجد شرایط تزریق بوتاکس

قبل از آنکه برای درمان لبخند لثه ای خود از روش تزریق بوتاکس استفاده کنید بهتر است در مورد این موضوع بررسی نمایید. تا با خیال آسوده برای درمان از این روش استفاده نمایید. متقاضی برای این درمان باید از نظر روحی و روانی آمادگی این کار را داشته باشد. و نیز توقعات واقع بینانه ای از نتیجه تزریق بوتاکس خود داشته باشند.
اگر در زمان خندیدن بخش زیادی از بافت لثه شما ظاهر می شود و لثه های شما بیشش ازاندازه دندان هایتان را نپوشانده است. شما متقاضی مناسب برای درمن با تزریق بوتاکس هستید. ولی اگر مشکلات لثه ای دارید ابتدا باید آن مشکلات را برطرف نمایید.

امروزه کاهش لبخند لثه‌ ای به صورت ساده و موثر با استفاده از یک تزریق بوتاکس به عضله بیش فعال لب فوقانی امکان پذیر می باشد.

ماده توکسین بوتولینوم که معمولا به عنوان بوتاکس شناخته شده است. یک پروتئین است که توسط باکتری کلستریدیوم بوتولینوم تولید شده است. بوتاکس به مدت موقت پالس‌های عصبی به عضلات تزریق شده را مسدود می کند. در نتیجه عضله را سست و ضعیف می‌کند. با این تزریق فعالیت عضله‌ای که سبب بالا کشیدن لب فوقانی در زمان لبخند زدن می‌شده است را کم می کند. بوتاکس لب فوقانی برای افرادی که لب بالایی آنها نازک باشد توصیه می‌شود.

هزینه ژل و بوتاکس | قیمت ژل و بوتاکس

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. شما بوتاکس هم انجام میدید؟کجا مطب دارید؟

  1. با سلام بله تمامی خدمات پوست و مو و زیبایی از جمله تزریق ژل و بوتاکس با مهراز کارت با کاهش هزینه 30% انجام میشه. لیست مراکز زیبایی خدمت شما: https://mehrazcard.com/the-latest-prices-of-beauty-and-treatment-services/

 2. سلام مراکز زیبایی مهراز کجا هستش؟

  1. با سلام مهراز کارت در سراسر کشور مراکز زیبایی متعددی داره که میتونید مراجعه کنید دوست عزیز.

 3. برای خدمات زیبایی هم 50% تخفیف دارید؟

  1. با سلام خدمات پوست و مو و زیبایی با داشتن مهراز کارت 30% کاهش هزینه دارن.

 4. سلام کدام دکتر زیبایی مهراز رو تایید میکنید؟

  1. با سلام تمامی پزشکان فعال در مراکز درمانی مهراز کارت متخصص هستن. از این بابت نگرانی نداشته باشید. لیست پزشکان و مراکز خدمت شما.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.