هزینه بوتاکس صورت | قیمت بوتاکس

هزینه بوتاکس صورت

هزینه بوتاکس صورت | قیمت بوتاکس صورت

بوتاکس ترکیبی از یک ماده سمی است به نام بوتولونیوم، زمانی که اسم سم به میان می آید شاید ترسناک به نظر برسد ولی در این مورد جای نگرانی وجود ندارد. زمانی که توسط متخصص و در دز های کنترل شده مصرف شود بی خطر هستند. تزریق بوتاکس که در زیر پوست انجام می شود باعث فلج شدن عضلات آن قسمت از صورت می شود. این تزریق باعث از بین رفتن چین و چروک های صورت می شود. و ظاهر فرد را جوان تر و شاداب تر می کند. هزینه بوتاکس صورت به نسبت با عمل های زیبایی دیگر پایین تر و به صرفه تر است.

مشاهده هزینه ژل و بوتاکس با داشتن مهراز کارت

طبق امارهای جهانی از رایجترین و پرطرفدارترین روش ها برای جوانسازی پوست و محو کردن چین و چروک صورت تزریق بوتاکس می باشد. استفاده از بوتاکس در علم پزشکی از پنجاه سال پیش وجود داشته است. ولی برای از بین بردن چین و چروک پوست پانزده سال است که رواج پیدا کرده است.
تزریق بوتاکس از روش هایی است که برای جوانسازی پوست بوتاکس صورت استفاده می شود و راهی بی خطر و موثر برای از بین بردن خطوط و چین های اطراف چشم و خط خنده و خطوط عمودی بین ابروها و خط های افقی پیشانی می باشد. هزینه بوتاکس صورت با توجه به نوع مواد تغییر می کند.

سم بوتولونیوم نوع A

سم بوتولونیوم از نوع A که همه داروهای تزریقی بوتاکس از آن تولید می شود. این نوع سم روی اعصاب و نوروتوکسین اثر گذاشته و عملکرد اعصاب را فلج می کند و موقتا از کار می اندازد. عضله های ارادی بدن مانند آن هایی که در زمان خندیدن و گریه کردن و صحبت کردن منقبض می شوند در زمان تزریق بوتاکس اعصاب حرکتی آنها از کار افتاده و دیگر منقبض نمی شوند. و در واقع گفته می شود که عضلات آن قسمت فلج شده است.

یکی از کشنده ترین سم های موجود در طبیعت سم بوتولونیوم است که یک انسانی که 60 کیلوگرم باشد 60 میلی گرم از این سم برای این فرد کشنده و بسیار خطرناک است. این سم همان سمی است که در موقع نجوشاندن کنسرو ها باعث به وجود امدن بوتولیسم می شود که کشنده است.

قیمت بوتاکس صورت

قیمت بوتاکس صورت

ایمن بودن تزریق بوتاکس

نگران نباشید !
* بوتولونیوم موجود در بوتاکس از خطرات سمی که باعث خطر کشندگی است نمی باشد. زمانی این سم اثر خطرناک دارد که در خون وارد شود. تزریق موضعی این سم خطری ندارد. طبق سازمان FDA وزارت بهداشت ایران تزریق بوتاکس برای زیبایی پوست در نزد پزشک متخصص ایمن و بدون خطر می باشد.

* بر پایه تحقیقات انجام شده افرادی که بوتاکس انجام داده اند حدود 3 درصد از آنان دچار عوارض شدیدی شده اند. این عوارض برای افرادی بوده است که توسط افرادی غیر از پزشک انجام شده است و یا اینکه از مواد غیر استاندارد و یا منقضی شده استفاده کرده اند.

* دز مصرف برای ترمیم پوست بسیار کم و بی خطر می باشد. در مصرف درمانی بوتاکس از دز های بیشتری استفاده می شود. به همین دلیل احتمال به وجود امدن عوارض جانبی بیشتر است.

* در ارایشگاه ها بوتاکس نکنید! برای بوتاکس و جوانسازی پوست خود حتما به مراکز درمانی معتبر مراجعه نمایید. مصرف این دارو طبق مجوز بهداشت کشور فقط توسط پزشکان امکان پذیر است. این پزشکان باید نحوه استفاده از داروی بوتاکس را اموزش دیده باشند.

* به دلیل آنکه مجوز بوتاکس توسط پزشکان است و مورد استفاده می باشد افراد غیر پزشک مجبورند از بوتاکس های قاچاقی استفاده کنند که همین مورد باعث به وجود آمدن عوارض جانبی و جبران ناپذیر می شود.

* در انتخاب مرکز درمانی برای تزریق بوتاکس خود تحقیق نمایید و دقت کنید که این کار توسط پزشکان بی تجره و کم تجربه انجام نشود.

ژل و بوتاکس صورت | جوانسازی پوست

اصلاح طرح لبخند با بوتاکس چگونه انجام میشود؟

برندهای معتبر بوتاکس و هزینه بوتاکس صورت

قبل از سال 2009 فراورده بوتولونیوم نوع A با نام برند بوتاکس شرکت آلرگان تهیه شد. به همین دلیل بوتولونیوم به بوتاکس شناخته شد. در حالی که بوتاکس فقط یک نوع از فراورده های ماده بوتولونیوم می باشد. بوتاکس ساخت شرکت الرگان در ایران کمیاب است و به ندرت استفاده می شود.

قیمت لیزر خال صورت | هزینه لیزر خال صورت

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

 

کاربرد های بوتاکس

بوتاکس برای از بین بردن چین و چروک صورت و درمان بیماری هایی به کار می رود.

کاربرد زیبایی بوتاکس

* درمان چین های پنجه کلاغی که همان چین های اطراف چشم است.
* از بین بردن خط اخم
* محو کردن خطوط افقی پیشانی
*از بین بردن چین و چروک های گردن
* بالابردن گوشه لب
*بالابردن سر بینی

همه چیز درباره بوتاکس را بدانید!

کاربردهای درمانی بوتاکس

* درمان افتادگی پلک ها
* از بین بردن پریدن پلک و یا پرش های عضلانی چشم
* درمان میگرن مزمن
* درمان اسپاسم عضلات گردنی
* درمان مثانه پرکار
* تزریق برای افرادی که تعریق غیر معمول دارند
* درمان اختلالات عصبی

هزینه تزریق بوتاکس

قیمت تزریق بوتاکس به چند عامل بستگی دارد.

* برند بوتاکس
* موقعیت جغرافیایی تحت درمان
* میزان عمیق بودن خطوط چین و چروک

مشاهده بیمه دندانپزشکی و خدمات زیبایی با تخفیف و هزینه دندانپزشکی با تخفیف

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی

شما میتوانید با دریافت تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی تا 50% در هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی خود صرفه جویی کرده و امکان استفاده از خدمات پزشکان و دندانپزشکان متخصص در سراسر کشور را داشته باشید. در نتیجه همه افرادی که نیاز به دریافت خدمات دندانپزشکی دارند میتوانند در رابطه با هزینه های گزاف دندانپزشکی و دریافت خدمات از پزشکان زبده اطمینان خاطر داشته باشند.

بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده

بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده با پوشش ۵۰ درصد هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی هزینه های سرسام آور این خدمات را کاهش داده و همه اعضای خانواده را بدون در نظر گرفتن محدودیت سنی، مورد حمایت قرار میدهد. از دیگر ویژگی های برتر بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده مهراز کارت میتوان به استفاده نامحدود و بدون سقف و مرز از خدمات اشاره کرد که این امر به این معنی است که شما میتوانید به تعداد دفعات نامحدود و با مبالغ بدون سقف از این خدمات استفاده نمایید.

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. سلام ببخشید بوتاکس ضرر نداره؟ خطرناک نیست؟

  1. با سلام خیر هیچ ضرر و خطری براتون نداره. در صورت تمایل میتونید به صورت کاملا رایگان از پزشکان ما مشورت بگیرید در این زمینه :)

 2. هزینه بوتاکس با مهراز کارت چنده؟ مراکزتون کجاست؟

  1. با سلام خدمات پوست و مو و زیبایی با داشتن مهراز کارت 30% کاهش هزینه دارن براتون. لینک لیست مراکز و تعرفه ها خدما شما. https://mehrazcard.com/%d9%85%d8%aa%d8%ae%d8%b5%d8%b5-%d9%be%d9%88%d8%b3%d8%aa-%d9%85%d9%88-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%aa%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86-%da%a9%d8%b1%d8%ac/ https://mehrazcard.com/the-latest-prices-of-beauty-and-treatment-services/

 3. من بوتاکس کردم با کارت مهراز راضی ام

  1. با سلام خوشحالیم که از خدمات راضی بودید نگار خانم عزیز :) در خدمتتون هستیم.

 4. من بوتاکس دوست دارم انجام بدم میشه راهنمایی کنید

  1. با سلام با داشتن مهراز کارت تزریق انواع ژل و بوتاکس رو میتونید با کاهش هزینه 30% انجام بدید. https://mehrazcard.com/cost-of-gel-and-botox-injections/

 5. مراکز پوست و مو مهراز کجا هستن؟

  1. با سلام مهراز کارت در نقاط مختلف ایران مراکز درمانی و زیبایی متعددی داره که میتونید مراجعه کنید: https://b2n.ir/k26507

 6. مواد بوتاکس برای بدن ضرر نداره؟ سرطان زا نیست؟

  1. با سلام خیر. مشکلی براتون نخواهد داشت.

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.