قیمت لیزر خال صورت | هزینه لیزر خال

هزینه لیزر خال صورت

قیمت لیزر خال صورت | هزینه لیزر خال ص‍ورت

برداشتن خال با لیزر و قیمت لیزر خال صورت

سوال اینجاست که برداشتن خال با لیزر و یا به روشهای قدیمی تر کدام مطمئن تر و از نظر هزینه مقرون به صرفه تر است؟ این سوال برای همه کسانی که می خواهند خال صورت و یا بدن خود را بردارند پیش می آید. با توجه به رشد هر روزه پیشرفت علم و تکنولوژی در انواع جراحی های زیبایی برای برداشتن خال های بدن و صورت از به روز ترین دستگاه های لیزر استفاده می شود. که در کمترین زمان ممکن خال ها را محو می کند.

خال های بدن و صورت از عناصر الحاقی در بدن می باشند. دلایل به وجود آمدن خال می تواند ارثی و یا در اثر شوک ها و فعل و انفعالاتی در بدن باشند. خال ها از نظر رنگ طیف های مختلفی دارند. مانند، خال های قرمز، خال های سبز، خال های آبی ، خال های قهوه ای ، خال های سیاه که در افراد متفاوت است. و بستگی به رنگ دانه های موجود در بدن فرد دارد.

همانطور که در بالا بیان شد با پیشرفت علم پزشکی بهترین و سریع ترین راه ها برای برداشتن خال از بدن و صورت انجام می شود.

قیمت برداشتن خال با داشتن مهراز کارت

برداشتن خال به روش سوزاندن

خال چیست؟

به تغییر رنگ پوست بدن و یا برامدگی های روی پوست که یا به صورت تک و یا به شکل چندتایی هستند یک خال می گویند. تعداد و اندازه خال ها در بدن افراد، متفاوت است. و حتی در یک نفر هم خال های شبیه به هم وجود ندارد. و هر خالی منحصر به فرد می باشد. برامدگی های روی پوست که بدون منفذ در پوست ظاهر می شوند را پاپول می نامند. و انواع دیگر را ماکول می گویند. ماکول ها هم سطح پوست هستند.

خال ها بر دو گونه می باشند :1- خال های ملانوسیتی اکتسابی 2- خال های ملانوسیتی مادرزادی

قیمت لیزر خال صورت
قیمت لیزر خال صورت

انواع خال های پوستی

1- خال بکر: این نوع خال ها در بازوها و سینه اقایان به وجود می آید. و بیشتر در زمان بلوغ مشاهده می شوند.
2- خال درمال : به خال هایی گفته می شود که بی رنگ و برامده هستند. و در برخی مواقع تیره رنگ می باشند.
3- خال ترکیبی : برخی از خال ها که دارای مو می باشند. و نیز برامده و رنگهای قهوه ای و تیره هستند.
4- خال آبی : این نوع خال ها از نوع برجسته هستند. و اندازه آنها کوچک است و عموما خال های بی خطری می باشند.
5- خال دیسپلاستیک :این نوع خال ها مرز مشخص ندارند. و اندازه انها بزرگ است. یک رنگ ندارند و معمولا چند رنگ می باشند.

مزیت های برداشتن خال صورت با لیزر

از بهترین مزایای برداشتن خال با لیزر بدون درد بودن و همچنین استفاده از بی حسی های موضعی می باشد. خال هایی که برامده نیستند و اندازه کوچکی دارند با یک جلسه درمان با لیزر برداشته می شوند. احتمال به وجود آمدن عفونت در این روش وجود ندارد. قیمت لیزر خال صورت به نسبت با جراحی های خال صورت کمتر و به صرفه تر می باشد. همچنین عوارض جراحی مانند عفونت و جای خال را ندارد.

معایب برداشتن خال با لیزر

تا کنون برای برداشتن خال توسط لیزر موردی گزارش نشده است. در صورتی که خال غیر سرطانی باشد به اسانی با لیزر قابل درمان است.

ایا جای خال بعد از برداشتن با لیزر باقی می ماند؟
این مورد را در نظر بگیرید که با مراجعه به پزشکان زیبایی مجرب برای برداشتن خال هایتان، نگرانی برای باقی ماندن خال ها وجود ندارد.

قیمت برداشتن خال با لیزر

در مورد هزینه برداشتن خال ها با لیزر بهتر است بدانید که موقعیت مکانی مطب پزشک متخصص پوست و همچنین تعداد خال هایتان و نیز نوع آن ها بستگی دارد. خال ها ممکن است در قسمتهای حساس و نیز در قسمتهای غیر حساس به وجود آیند. که هزینه برداشتن هر کدام از خال هایی که در جاهای مختلف بدن هستند متفاوت می باشد.

هزینه برداشتن خال | قیمت برداشتن خال

برداشتن خال با لیزر یا جراحی؟

از موثرترین و بهترین روش ها برای برداشتن خال لیزر می باشد. در گذشته خال ها را به روش جراحی بر می داشتند که عوارضی مانند عفونت و به جای ماندن قسمتی از خال و یا ماندن جای خال روی پوست را به همراه داشت. بعضی از خال های بزرگ تر پس از جراحی بخیه می شدند که جای آنها به شکلی نامناسب روی پوست باقی می ماند.

برداشتن خال ها با لیزر به دلیل آنکه بدون بریدگی انجام می شود جای زخم بسیار کمتری دارد. جای خال پس از برداشتن با لیزر شبیه خراش کوچکی است که پس از مدتی و با مصرف پماد های مخصوص از بین می رود. برداشتن خال با لیزر خطر عفونت ندارد. خال های رنگی و یا خال های بسیار تیره برای برداشتن با لیزر مناسب نیستند. لیزر خال صورت توسط پزشک مشخص می شود. قیمت لیزر خال صورت با توجه به موقیعت و اندازه خال ها متفاوت است.

مراقبت های لازم پس از برداشتن خال به لیزر

مانند دیگر جراحی ها برداشتن خال با لیزر نیز به مراقبت هایی نیاز دارد. در ابتدا پماد و گاز استریل را روی محل جای خال قرار دهید. روزانه با محلول پراکسید هیدروژن محل زخم را شستشو دهید.

مشاهده بیمه دندانپزشکی و خدمات زیبایی با تخفیف و هزینه دندانپزشکی با تخفیف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعرفه
مراکز
اینستاگرام
واتس اپ
خانه