هزینه ژل و بوتاکس با مهراز کارت

با داشتن مهرازکارت کلیه هزینه های ژل و بوتاکس خود را 30% کاهش دهید. در این صفحه میتوانید توضیحات کلی درباره هزینه ژل و بوتاکس در سال جدید را مشاهده نمائید.

ژل و بوتاکس صورت

✔️ مشاوره رایگان مهراز کارت

  ژل و بوتاکس

  از جمله روش‌های جوانسازی پوست صورت که مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) نیز هست، تزریق بوتاکس می‌باشد. بوتاکس در واقع نوعی از سم بوتولینوم نوع A می‌باشد که منجر به شل شدن ماهیچه‌ها و عضلات در نقاط مختلف خواهد شد، این سم در واقع نوعی از پروتئین است که توسط برخی از باکتری‌ها تولید می‌شود.

  آخرین هزینه ژل و بوتاکس

  ردیفعنوان خدماتتعرفه آزاد مراکز درمانی (تومان)با کاهش 30 درصدی (تومان)
  1تزریق ژل گونه ، لب ،خط خنده ،هزینه هر ویال ، بسته به نوع مواد مصرفی2/500/000 الی 3/600/0001/700/000 الی 2/500/000
  2تزریق بوتاکس هر نقطه از صورت ،هزینه هر ویال ، بسته به نوع مواد مصرفی1/500/000 الی 2/000/0001/000/000 الی 1/400/000

  تخفیف ژل و بوتاکس صورت

  امروزه روش های متفاوت زیباسازی چهره و پوست از جمله تزریق ژل و بوتاکس صورت طرفداران زیادی پیدا کرده است. اما در این بین نباید از هزینه های بالای آن نیز غافل شویم. مهراز کارت میتواند تمامی هزینه های مراقبت و زیبایی پوست و موی شما را 30 تا 50% کاهش دهد و شما را به مراکز زیبایی معتبر و به روز معرفی نماید.

  تفاوت های بین ژل و بوتاکس

  بوتولونیوم توکسین (نوع ای) که بوتاکس نامیده می شود و ژل ها که فیلرهای پوست هستند، هر دو اثرات ماندگاری را برای بیمار به دنبال دارند. بیمار می تواند برای رفع چین و چروک از بوتاکس یا ژل استفاده کند ولی بین بوتاکس و ژل تفاوت های زیادی وجود دارد که بیمار باید به آنها توجه کند.

  کاربرد بوتاکس

  بالا بردن:

  • ابروها
  • گوشه لب‌ها
  • نوک بینی
  • کاهش دیده شدن لثه در هنگام خنده
  • رفع تعریق زیر بغل
  • رفع تعریق دست
  • رفع تعریق پا

  کاربردهای درمانی بوتاکس:

  1. درمان پرش پلک
  2. درمان اسپاسم عضلات گردن
  3. درمان تیک گردن و انقباض آن
  4. درمان لوچی شدید چشم ها
  5. و…
  هزینه ژل و بوتاکس

  هزینه تزریق ژل و بوتاکس

  بوتاکس از باکتری خاصی ساخته می شود که باعث ریلکس شدن ماهیچه ها و عدم انقباض آنها می شود. تقریبا دو دهه است که محصولات بوتاکس در بازار موجود است. بوتاکس، اختلالات عصبی که باعث ضعیف شدن ماهیچه ها می شود را درمان می کند. از بوتاکس برای درمان میگرن و سایر بیماری ها هم استفاده می شود. بوتاکس چین و چروک های صورت را که معمولا در اطراف چشم ها، دهان و بین ابروها بوجود می آید را به راحتی برطرف می کند. چین و چروک های صورت در اثر افزایش سن عمیق تر هم می شوند. بوتاکس، مانع انقباض ماهیچه هایی می شود که اطراف این چین و چروک ها وجود دارند. بوتاکس در رفع خطوطی که بخاطر کاهش میزان کلاژن در روی صورت ایجاد می شوند، موثر نخواهد بود. معمولا نتایج حاصل از تزریق بوتاکس، دو هفته بعد از تزریق مشخص می شود.

  تزریق بوتاکس و رفع چین و چروک صورت

  تزریق بوتاکس در اکثر بیماران باعث رفع چین و چروک های صورتشان شده است. معمولا یک هفته بعد از تزریق، بیمار شاهد نتایج آن خواهد بود. عوارض تزریق بوتاکس بسیار کم است و ظرف مدت کوتاهی از بین می رود. بیمار می تواند بعد از تزریق بوتاکس به کارهای روتین خود بپردازد و نیازی به استراحت ندارد. نتایج حاصل از بوتاکس، 3 الی 4 ماه ماندگاری دارد و بعد از این مدت، بیمار می تواند برای تزریق مجدد به کلینیک مراجعه کند.

  تزریق ژل روی صورت

  تزریق ژل هم در رفع خطوط و چین و چروک صورت موثر است؛ تاثیرات ژل ماندگارتر از تاثیرات بوتاکس است. نتایج حاصل از تزریق ژل و میزان ماندگاری آن، بستگی به نوع فیلری دارد که برای صورتتان انتخاب می کنید. البته در بعضی از موارد، بیمار می تواند هم از ژل استفاده کند و هم از بوتاکس و در این زمینه متخصص می تواند بیمار را راهنمایی کند.

  عوارض تزریق ژل

  تزریق ژل و بوتاکس هم مانند هر فرآیند پزشکی دیگر، عوارض و اثرات مخصوص به خود را دارند. اگر قصد تزریق ژل یا بوتاکس را دارید، پزشک را در جریان وضعیت سلامت خود قرار داده و سابقه هر گونه بیماری و یا مصرف داروی خاص را حتما به پزشک اطلاع بدهید. در ادامه به عوارض و اثرات جانبی تزریق ژل و همچنین بوتاکس میپردازیم:

  عوارض و اثرات احتمالی تزریق ژل بیشتر از تزریق بوتاکس است. معمولا تزریق ژل، عوارض خطرناکی را بدنبال ندارد و عوارض موقت آن هم در طی دو هفته برطرف می شود. عوارض موقت ژل عبارت است از:

  • واکنش آلرژیک
  • کبودی
  • عفونت
  • خارش
  • بی حسی صورت
  • قرمزی
  • اسکار
  • زخم

  عوارض تزریق بوتاکس

  تزریق بوتاکس برای افرادی مناسب است که در وضعیت خوبی از سلامت جسمانی قرار داشته باشند و بخواهند از بوتاکس برای کاهش چین و چروک و خطوط صورت خود استفاده کنند. عوارض و اثرات احتمالی تزریق بوتاکس عبارت است از:

  • کبودی در نقاط تزریق شده
  • افتادگی پلک که ممکن است چند هفته طول بکشد تا برطرف بشود
  • قرمزی و سوزش چشم
  • سر درد

  پیشگیری از عوارض تزریق بوتاکس

  برای جلوگیری از بروز چنین عوارضی، بیمار نباید از داروها و مواد غذایی که باعث رقیق شدن خون می شود استفاده کند. تزریق بوتاکس برای شما مناسب نیست اگر:

  • باردار و یا شیرده هستید
  • عملکرد ماهیچه های صورتتان ضعیف است
  • مشکلاتی مثل پوست ضخیم و یا اسکارهای عمیق دارید
  •  بیماری فلج چند گانه (مولتیپل اسکلروز) یا بیماری عصبی- ماهیچه ای دارید

  هزینه فیلر خط خنده و ژل و بوتاکس

  معمولا با افزایش سن در اطراف لب ها خط لبخند به چشم میخورد که باعث کاهش اعتماد به نفس و همچنین حس کهولت سن را در فرد افزایش میدهد. اما جای نگرانی نیست زیرا با تزریق مقدار کمی فیلر میتوان این مشکل را حل نمود.

  کاهش هزینه ژل و بوتاکس و فیلر با مهراز کارت

  با داشتن مهراز کارت دیگر نگران هزینه های خدمات پوست و زیبایی نباشید. یکی از مزایای مهم مهراز کارت نسبت به سایر بیمه ها در این است که به صورت دائمی تمامی خدمات زیبایی شما را مورد پوشش خود قرار میدهد.

  قیمت فیلر خط خنده با مهراز کارت چقدر کاهش هزینه دارد؟

  تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی

  تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی

  شما میتوانید با دریافت تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی تا 50% در هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی خود صرفه جویی کرده و امکان استفاده از خدمات پزشکان و دندانپزشکان متخصص در سراسر کشور را داشته باشید. در نتیجه همه افرادی که نیاز به دریافت خدمات دندانپزشکی دارند میتوانند در رابطه با هزینه های گزاف دندانپزشکی و دریافت خدمات از پزشکان زبده اطمینان خاطر داشته باشند.

  بیمه تکمیلی دندانپزشکی

  شما با تهیه بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز مشمول برخورداری از ۵۰ درصد کاهش هزینه خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی شده و میتوانید از تمامی خدمات دندانپزشکی با هرهزینه ای بدون سقف و محدودیت در سراسر کشور بهره بگیرید. در صورتی که سایر بیمه نامه ها دارای سقف استفاده از خدمات به صورت سالانه هستند. از اصلی ترین مزایای داشتن بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز این است که می‌توانید با اطمینان بیشتری در مورد پوشش هزینه‌های ناگهانی و گزاف دندانپزشکی خود دست یابید.

  بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی

  قطعا از مهمترین ویژگی هایی که میتوان برای یک کارت تخفیف دندانپزشکی نام برد، میزان پوشش دهی آن است که در این میان کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز با پوشش ۵۰ درصدی به عنوان بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی از سوی کاربران، شناخته شده است.از دیگر ویژگی‌های بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی می‌توان به سرعت و سهولت در استفاده، پوشش وسیع خدمات دندانپزشکی و تخفیف‌های متنوع اشاره کرد. به علاوه مهراز کارت بدون پرداخت هزینه ماهانه و تنها با پرداخت یک هزینه سالانه بسیار جزئی ارائه می‌شود که از لحاظ مالی نیز برای شما بسیار کمک کننده خواهد بود.

  مشاوره رایگان دریافت کنید!

  خرید آنلاین مهرازکارت

  .

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .