هزینه لیزر لک صورت

هزینه لیزر لک صورت

هزینه لیزر لک صورت

لک چیست؟

لک های پوستی در اثر افزایش تعداد رنگدانه های ملانین که در لایه های مختلف پوست هستند. به وجود می اید. در این صورت این تجمع باعث به وجود آمدن لک های پوستی می شود.

لکه ها پوستی | از بین بردن قطعی جوش و لک

لک های پوستی به دلایل مختلفی به وجود می آیند. لک ها به جهت تاثیر در زیبایی فرد از بین بردن آنها حائز اهمیت است. به طور معمول لکه های پوستی بی ضرر هستند و وجودشان هیچ لزومی ندارد.
لک ها بر روی صورت به جهت تغییر در زیبایی چهره برای افراد ناخوشایند می باشد. و افراد برای درمان و از بین بردن لک ها به روش های مختلف اقدام می کنند. برخی از لک ها در اثر تابش نور خورشید پر رنگ تر می شوند.

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی و مشاهده هزینه دندانپزشکی با تخفیف کلیک کنید.

برای برطرف کردن انواع لک از روی پوست صورت و بدن لیزر رایج تر و کاربردی تر است. که در اکثر کلینیک های زیبایی مورد استفاده می باشد. البته روش های دیگری نیز برای برطرف کردن لکه های پوستی وجود دارد که نسبت به لیزر درمانی قدیمی تر و از اثر نتیجه کمتری برخوردار هستند.

دلایل به وجود آمدن لک

دلایل به وجود آمدن لک متفاوت است. افرادی که دارای این لکه ها هستند. می توانند با مراقبت از پوست، پیشگیری هایی را انجام دهند تا این لک ها گسترش نداشته باشند. بعضی از لک ها با تابش نور خورشید بر انها تعدادشان بیشتر می شود. بعض دیگر به دلیل اختلالات هورمونی و بعضی به دلیل تغذیه نامناسب و یا مصرف داروهایی به وجود می ایند. اختلالات هورمونی و عفونت های موضعی عوامل دیگری مانند بارداری و یائسگی می تواند باعث به وجود آمدن لک های پوستی شود.
به وجود امدن بعضی از نوع لک ها می تواند بر اثر کمبود ویتامین هایی مانند ب 12 و ویتامین آ و کمبود اسید فولیک به وجود آید.

هزینه لیزر لک صورت

هزینه لیزر لک صورت

از شایع ترین دلایل به وجود آمدن لک ها

1- عوامل ژنتیکی
2- کمبود ویتامین ها
3- مصرف برخی داروها
4- بارداری
5- تغذیه نامناسب
6- بیماری هایی مانند آسم، بیماری های کلیوی و کبدی
7- در اثر شغل و سرو کار داشتن با مواد شیمیایی
8- تابش مستقیم نور افتاب
9- جای جوش

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

 

پیشگیری از به وجود آمدن لک های پوستی

این واقعیت وجود دارد که بعضی لک ها در انواع متفاوت قابل پیشگیری نیستند. خال و لک هایی که در اثر ژنتیک به وجود می آیند. یا لک های دوران بارداری قابل پیشگیری نمی باشند. ولی بعضی لک ها قابل پیشگیری هستند. مانند لک هایی که در اثر تابش خورشید، تغذیه، جای جوش به وجود می آیند قابل پیشگیری می باشند. پیشگیری بهتر از درمان در اینجا نیز صدق می کند. زیرا هزینه لیزر لک صورت نسبت به پیشگیری از به وجود آمدن لک به مراتب بیشتر است.

قیمت دندان مصنوعی متحرک

* در روزهای افتابی و حتی نیمه ابری از ضد افتاب هایی با SPF بالای 30 درصد استفاده نمایید.
* از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر از قرار گیری در معرض نور مستقیم خورشید پرهیز کنید.
* استفاده از کلاه های لبه دار باعث کاهش اثر مضر نور خورشید بر روی پوست می شود.
* با داشتن شغل هایی که با مواد شیمیایی سرو کار دارید حتما از کلاه و سپرهای ایمنی و نیز کرم های ضد اشعه و عینک های ایمنی استفاده نمایید.
* در صورت بروز جوش روی پوست ان را دستکاری نکنید.
* از اسپری کردن عطر روی پوست خودداری کنید.

هزینه لیزر لک صورت

هزینه لیزر انواع لک ها با توجه به اندازه و نوع لک و همچنین مرکز لیزر درمانی متفاوت است. نوع دستگاه لیزر و اپراتور نیز در تعیین قیمت لیزر نقش مهمی دارند. به وسیله لیزر می توان لک هایی را از بین برد که در اینجا بیان می کنیم:

1- از بین بردن لکه های پوستی مانند کک و مک
2- برطرف کردن لک های دوران بارداری
3- رفع جای زخم و جوش
4- از بین بردن لک های تاتو
5- از بین بردن ماه گرفتگی های مادرزادی
6- برداشتن خال و از بین بردن جای خال
7- برطرف کردن تیره گی های نواحی تناسلی

جوش روی لثه | درمان جوش روی لثه

انواع لیزر پوست و هزینه لیزر لک صورت

** لیزر کربن دی اکساید CO2 ؛ این نوع لیزر از قدیمی ترین نوع لیزر و همچنین از پرکاربردترین نوع آن است. لیزر کربن دی اکساید انرژی زیادی دارد که برای برداشتن خال و انواع ضایعات پوستی اثر زیادی دارد.

** لیزر اربیوم ؛ این نوع لیزر در جوانسازی پوست کاربرد دارد. این لیزر در برداشتن لایه برداری از پوست استفاده می شود برطرف کردن چروک های ریز پوستی و درمان جوش های سطحی پوست بسیار موثر است.

** لیزر ان دیاگ ؛ این نوع لیزر در درمان و برطرف کردن لک های پوستی ، از بین بردن رگ های زیرپوستی واریس و پاک کردن جای تتو کاربرد دارد. همچنین از این لیزر در از بین بردن موهای زائد استفاده می شود.

** لیزر فرکشنال ؛ این نوع از لیزر در برطرف کردن لک های مقاوم به درمان و نیز برداشتن ترک های پوستی و بستن منافذ و از بین بردن جای جوش کاربرد دارد.
** لیزر الکساندرایت ؛ از این نوع لیزر برای برداشتن لکه های پوستی و جای تتو استفاده می گردد. البته کاربرد اصلی ان برای برطرف کردن موهای زائد است.

قیمت لیزر خال صورت | هزینه لیزر خال صورت

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی

قطعا از مهمترین ویژگی هایی که میتوان برای یک کارت تخفیف دندانپزشکی نام برد، میزان پوشش دهی آن است که در این میان کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز با پوشش ۵۰ درصدی به عنوان بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی از سوی کاربران، شناخته شده است.از دیگر ویژگی‌های بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی می‌توان به سرعت و سهولت در استفاده، پوشش وسیع خدمات دندانپزشکی و تخفیف‌های متنوع اشاره کرد. به علاوه مهراز کارت بدون پرداخت هزینه ماهانه و تنها با پرداخت یک هزینه سالانه بسیار جزئی ارائه می‌شود که از لحاظ مالی نیز برای شما بسیار کمک کننده خواهد بود.

تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی

شما میتوانید با دریافت تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی تا 50% در هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی خود صرفه جویی کرده و امکان استفاده از خدمات پزشکان و دندانپزشکان متخصص در سراسر کشور را داشته باشید. در نتیجه همه افرادی که نیاز به دریافت خدمات دندانپزشکی دارند میتوانند در رابطه با هزینه های گزاف دندانپزشکی و دریافت خدمات از پزشکان زبده اطمینان خاطر داشته باشند.

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. سلام. یک لکه بر روی بازوی من است میخواستم ببینم با دستگاه پاک‌ می‌شود یا خیروهزینش چقدر است یا باید از این لکه عکس بفرستم تأ شما بهتر ببیند

  1. با سلام ممکنه این لکه نوعی حساسیت پوستی باشه و با مصرف داروی خوراکی و یا در صورت استفاده پماد و محلول برطرف بشه. ممکنه بر اثر تابش مستقیم و مداوم نور آفتاب این لکه به وجود اومده باشه و نیاز به درمان داشته باشه تا گسترش پیدا نکنه به نقاط دیگه بدن! در نتیجه بهتره توسط پزشک معاینه بشه و با تشخیص درست برای از بین بردن لک اقدام بشه.

 2. سلام میخوام از کارت شما برای لیزر استفاده کنم به چه صورته؟

  1. با سلام مهراز کارت این امکان رو به شما میده تا لیزر موهای زائد رو با کاهش هزینه 30% انجام بدید دوست عزیز :) https://mehrazcard.com/the-cost-of-laser-hair-removal/

 3. سلام من روی صورتم لک های زیادی دارم باید چیکار کنم؟

  1. با سلام در ابتدا نیاز هست به پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کنید تا علت لکه ها مشخص بشه و بعد برای درمان اقدام کنید. تمامی خدمات پوست و مو و زیبایی با مهراز کارت کاهش هزینه 30% به همراه خواهد داشت. https://b2n.ir/k26507

   • Nt
   • مرداد ۸, ۱۴۰۲

   درمان لک هایی که بعد از لیزر موهای زائد روی پوست ایجاد شده چیه؟ قابل درمان هست؟

   1. با سلام به روش لیزر قابل درمان هستش.

 4. سلام تعرفه لیزر با خدمات شما چقدره؟

  1. با سلام انواع خدمات لیزر موهای زائد با کاهش هزینه 30% با مهراز کارت ارائه میشه خدمتتون. https://mehrazcard.com/the-cost-of-laser-hair-removal/

 5. سلام لک های زیرپوستی با لیزر قابل درمانه؟

  1. با سلام بله قابل درمان هستن.

 6. سلام لگ‌ های سنین بالای صورت را هم میشه پاک کرد ؟ همزمان خال هم برداشت ؟

  1. با سلام بله این مورد به روش های مختلف امکان پذیر هستش.

 7. سلام یعنی لیزر به طور کامل لک صورت رو از بین میبره؟

  1. با سلام اینکه لیزر لک های صورت رو تا چه مقدار از بین ببره بستگی به نوع لک ها داره. که این مورد باید حضورا توسط پزشک پوست و مو تشخیص داده بشه.

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.