هزینه ویزیت پزشک زنان

مهرازکارت تمامی هزینه های پزشکی شما را 30 تا 50% کاهش میدهد. در این صفحه میتوانید توضیحات کلی درباره هزینه ویزیت پزشک زنان و ویزیت مامایی را مشاهده نمائید.

✔️ مشاوره رایگان مهراز کارت

  هزینه ویزیت پزشک زنان

  با مهراز میتوانید با بهترین هزینه ها از بالاترین کیفیت خدمات پزشک زنان استفاده نمائید. همچنین میتوانید با داشتن مهراز کارت از تمامی خدمات پزشک مامایی با کمترین هزینه استفاده کنید.

  جدیدترین تعرفه ویزیت پزشک زنان

  ردیفعنوان خدماتتعرفه آزاد مراکز درمانی (تومان)با کاهش 30 درصدی (تومان)
  1ویزیت توسط پزشک زنان390/000270/000
  2ویزیت توسط کارشناس مامایی300/000210/000
  3گواهی ازدواج500/000350/000
  4دستمزد نمونه گیری پاپ اسمیر (هزینه کیت و آزمایشگاه جداست)600/000420/000
  5دستمزد تست بارداری با نمونه خون (هزینه آزمایشگاه جداست)600/000420/000

  تعرفه خدمات پزشک زنان با مهراز کارت

  تفاوت متخصص زنان و زایمان با ماما؟

  به طور کلی حرفه مامایی و تخصص زنان زایمان، مستقل اما مکمل یکدیگرند که به امر بهداشت و سلامت زنان ارتباط دارند. با راهنمایی‌ها و مراقبت‌های ماما و متخصص زنان و زایمان، سلامت مادران باردار و نوزادان تامین می‌شود. هریک با توجه به تخصص خود می‌توانند از قبل از دوران بارداری تا بعد از زایمان و هم‌چنین مراقبت از نوزاد همراه مادر و نوزاد باشند و مراقبت‌های لازم را به جا آورند. به  همین دلیل نقش بسزایی در سلامت مادران و فرزندان دارند.

  برخی تفاوت ها عبارتند از:

  • ماماها به بهداشت فردی و بیماری‌های جزئی زنان می‌پردازند، درحالی که متخصصان زنان و زایمان به بیماری‌های تخصصی‌تر و پیچیده‌تر می‌پردازند.
  • ماماها مراقبت‌های جسمی، عاطفی و روحی را قبل و بعد از زایمان برای مادران انجام می‌دهند، اما پزشک زنان صرفا به مسائل تخصصی پزشکی می‌پردازد.
  • متخصص زنان و زایمان ابتدا دوره پزشکی عمومی را گذرانده و سپس مدرک تخصصی خود را در این حیطه می‌گیرد. از این جهت نسبت به ماما در بیماری‌های تخصصی زنان دانش بیشتری دارد.
  • ماماها قادر به انجام عمل‌های جراحی زنان نیستند، اما متخصصان زنان و زایمان برای این کار آموزش دیده‌اند.
  تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی

  تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی

  شما میتوانید با دریافت تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی تا 50% در هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی خود صرفه جویی کرده و امکان استفاده از خدمات پزشکان و دندانپزشکان متخصص در سراسر کشور را داشته باشید. در نتیجه همه افرادی که نیاز به دریافت خدمات دندانپزشکی دارند میتوانند در رابطه با هزینه های گزاف دندانپزشکی و دریافت خدمات از پزشکان زبده اطمینان خاطر داشته باشند.

  بیمه دندانپزشکی

  بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

  بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده

  بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده با پوشش ۵۰ درصد هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی هزینه های سرسام آور این خدمات را کاهش داده و همه اعضای خانواده را بدون در نظر گرفتن محدودیت سنی، مورد حمایت قرار میدهد. از دیگر ویژگی های برتر بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده مهراز کارت میتوان به استفاده نامحدود و بدون سقف و مرز از خدمات اشاره کرد که این امر به این معنی است که شما میتوانید به تعداد دفعات نامحدود و با مبالغ بدون سقف از این خدمات استفاده نمایید.

  مشاوره رایگان دریافت کنید!

  خرید آنلاین مهرازکارت

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .