هزینه ویزیت پزشک زنان

مهرازکارت تمامی هزینه های پزشکی شما را 30 تا 50% کاهش میدهد. در این صفحه میتوانید توضیحات کلی درباره هزینه ویزیت پزشک زنان و ویزیت مامایی را مشاهده نمائید.

✔️ مشاوره رایگان مهراز کارت

  هزینه ویزیت پزشک زنان

  با مهراز میتوانید با بهترین هزینه ها از بالاترین کیفیت خدمات پزشک زنان استفاده نمائید. همچنین میتوانید با داشتن مهراز کارت از تمامی خدمات پزشک مامایی با کمترین هزینه استفاده کنید.

  جدیدترین تعرفه ویزیت پزشک زنان

  ردیفعنوان خدماتتعرفه آزاد مراکز درمانی (تومان)با کاهش 30 درصدی (تومان)
  1ویزیت توسط پزشک زنان150/000105/000
  2ویزیت توسط کارشناس مامایی90/00060/000
  3گواهی ازدواج220/000150/000
  4دستمزد نمونه گیری پاپ اسمیر150/000105/000
  5دستمزد تست بارداری با نمونه خون150/000105/000

  تعرفه خدمات پزشک زنان با مهراز کارت

  تفاوت متخصص زنان و زایمان با ماما؟

  به طور کلی حرفه مامایی و تخصص زنان زایمان، مستقل اما مکمل یکدیگرند که به امر بهداشت و سلامت زنان ارتباط دارند. با راهنمایی‌ها و مراقبت‌های ماما و متخصص زنان و زایمان، سلامت مادران باردار و نوزادان تامین می‌شود. هریک با توجه به تخصص خود می‌توانند از قبل از دوران بارداری تا بعد از زایمان و هم‌چنین مراقبت از نوزاد همراه مادر و نوزاد باشند و مراقبت‌های لازم را به جا آورند. به  همین دلیل نقش بسزایی در سلامت مادران و فرزندان دارند.

  برخی تفاوت ها عبارتند از:

  • ماماها به بهداشت فردی و بیماری‌های جزئی زنان می‌پردازند، درحالی که متخصصان زنان و زایمان به بیماری‌های تخصصی‌تر و پیچیده‌تر می‌پردازند.
  • ماماها مراقبت‌های جسمی، عاطفی و روحی را قبل و بعد از زایمان برای مادران انجام می‌دهند، اما پزشک زنان صرفا به مسائل تخصصی پزشکی می‌پردازد.
  • متخصص زنان و زایمان ابتدا دوره پزشکی عمومی را گذرانده و سپس مدرک تخصصی خود را در این حیطه می‌گیرد. از این جهت نسبت به ماما در بیماری‌های تخصصی زنان دانش بیشتری دارد.
  • ماماها قادر به انجام عمل‌های جراحی زنان نیستند، اما متخصصان زنان و زایمان برای این کار آموزش دیده‌اند.

  مشاوره رایگان دریافت کنید!

  خرید آنلاین مهرازکارت

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .