کشیدن دندان با مهراز کارت

✔️ مشاوره رایگان درمانی

  مزایای کشیدن دندان

  به گفته متخصصین کشیدن دندانها کمک می کند تا شما از مشکلات زیر برای دهان و دندانهایتان در امان باشید:

  • جلوگیری از به هم ریختن ترتیب دندان ها در اثر کوچک بودن فضا برای رشد دندان های عقل
  • محافظت از دندان ها در برابر پوسیدگی در اثر فشار وارده از ناحیه این دندان ها
  • جلوگیری از تشکیل کیست در محل رشد دندان

  آشنایی یا مزایای کشیدن دندان

  هزینه کشیدن دندان آسیاب

  همچنین میتوانید با تهیه بیمه دندانپزشکی هزینه کشیدن دندان عقل را کاهش دهید.

  آخرین تعرفه کشیدن دندان

  ردیفعنوان خدماتتعرفه آزاد مراکز درمانی (تومان)با کاهش 50 درصدی (تومان)
  1کشیدن دندان قدامی560/000280/000
  2کشیدن دندان خلفی760/000380/000
  3کشیدن دندان عقل معمولی840/000420/000
  4کشیدن ریشه باقیمانده هر دندان940/000470/000
  5درمان درای ساکت (هرجلسه)400/000200/000
  6دره ناژ آبسه داخل دهانی420/000210/000
  7جراحی ریشه باقیمانده هر دندان1/260/000630/000
  8جراحی دندان شکسته شده1/800/000900/000
  9جراحی دندان عقل نیمه نهفته2/700/0001/350/000
  10جراحی دندان عقل نهفته3/900/0001/950/000

  کشیدن ریشه دندان پوسیده چگونه انجام میشود؟

  کشیدن دندان با بیمه

  روش های کشیدن دندان شکسته در منزل چیست؟

  آیا میدانید کشیدن ریشه دندان عفونی چقدر ضروری است؟

  هزینه کشیدن دندان شکسته با کارت تخفیف دندانپزشکی چقدر است؟

  خارج کردن دندان به چه روش هایی انجام میشود؟

  عوارض کشیدن دندانهای عقل

  در انتهای هر دو فک بالا پایین 4 دندان عقل وجود دارد که در سنین نوجوانی تا جوانی رویت می شوند. پس همانگونه که متوجه شدیدی این دندان ها دقیقا در قسمتی از فکین رشد می کنند که فضای کافی در اختیار نداشته و در اغلب موارد به دلیل فشاری که به دندان های کناری وارد می کنند، منجر به پوسیدگی و یا به هم ریختن نظم دندان ها می شوند. به همین دلیل است که کشیدن دندانهای عقل در بیشتر مردم دارای اولویت است. اما متاسفانه در برخی از افراد، این دندان ها از لثه خارج نشده و یا اینکه تنها قسمت رویی آن دیده می شود. در چنین شرایطی جراحی دندان باید توسط یک جراح خبره انجام گیرد.

  مطالعه درباره عوارض کشیدن دندان

  اما به هر حال کشیدن و یا جراحی دندان عقل عوارضی را نیز به دنبال دارد که البته عمده این عوارض نسبت به مزایای کشیدن دندانهای عقل قابل چشم پوشی است:

  • احتمال آسیب به استخوان فک در عین کشیدن و یا جراحی فک
  • بروز عفونت در محل زخم
  • درد شدیدی حتی به مدت چندین روز
  • آسیب به دندانهای مجاور در حین کشیدن دندانها در مواردی مثل نهفتگی دندانها و کوچک بودن فک

  کشیدن دندان در بارداری

  زمان مناسب کشیدن دندانهای عقل

  یکی از سوالاتی که غالبا توسط بیماران مطرح می گردد این است که در چه زمانی باید برای دندان های عقل را کشید. همانگونه که بیان کردیم دندان عقل در دوره نوجوانی تا اوایل جوانی رشد می کند. لذا در مورد زمان کشیدن این دندانها به نکات زیر توجه کنید:

  • هر چه که سن شما بیشتر می شود، از یک سو این دندانها قطور شده و کشیدن آن سخت تر می گردد و از سوی دیگر، قطعا بعد از کشیدن و یا جراحی دندانهای عقل در سنین بالا ترمیم زخم ها زمان بیشتری نیاز داشته و احتمال عفونت بیشتر خواهد بود.
  • نکته بسیار مهم در مورد زمان مناسب کشیدن این دندانها توجه به سلامت فکین است. هر چه سن بیشتر می شود. پوکی استخوان به مرور زمان بیشتر می گردد. اکنون تصور کنیم که یک فرد بزرگسال یا سالمند قرار است جراحی دندان عقل را انجام دهد در این زمان، احتمال شکستن فک زیاد است چرا که فک انسان در این سنین، آسیب پذیرتر می شود.
  • افراد مسن قدرت تحمل کمتری نسبت به درد داشته و کشیدن دندانها در سنین بالا از این نظر نیز اشتباه است.

  آیا کشیدن دندان پوسیده راهکار درستی است؟

  کشیدن دندان عقل پایین چه مزایا و معایبی دارد؟

  کشیدن دندان شکسته

  گاهی ممکن است به دلایلی دچار شکستگی دندان شویم. در این حالت نیاز به کشیدن دندان شکسته داریم.

  قیمت جراحی دندان به چه مواردی بستگی دارد؟ آیا جراحی دندان درد دارد ؟

  کشیدن دندان خراب

  اگر پوسیدگی دندان به حدی شدید باشد که باعث آسیب جدی به دندان شود نیاز است آن دندان کشیده شود تا به دندان های مجاور خود اسیبی وارد نکند.

  کشیدن دندان خراب چه مزایایی دارد؟

  نرخ کشیدن دندان با بیمه دندانپزشکی مهراز

   

   هزینه جراحی دندان عقل

  هزینه جراحی دندانهای عقل به عوامل مختلفی من جمله شرایط سلامت فک بیمار، نهفته بودن دندان عقل و نیاز به جراحی، میزان سختی کار در حین جراحی دندانها، مواد بی حسی و منعقد کننده خون و… بستگی دارد.

  هزینه کشیدن دندان عقل با مهراز کارت

  قیمت کشیدن دندانهای عقل معمولی

  به طور کلی میتوان گفت قیمت کشیدن دندانهای عقل تعرفه مشخص و ثابتی ندارد، و عوامل مختلفی در آن دخالت دارد. به طور مثال اگر دندان عقل بیرون آمده باشد یعنی رشد کامل آن صورت گرفته باشد، پس در نتیجه درآوردن دندان نیازی به جراحی ندارد و به صورت معمولی انجام میپذیرد. حدود هزینه قابل پرداخت در این بخش، به خاطر میزان پوسیدگی، کانال های دندانها، ترمیم دندانها و زمان مورد نیازی که کشیدن دندانها طول می کشد، می باشد. اما اگر دندانهای عقل به صورت نیمه پنهان و یا پنهان باشند، شرایط متفاوت می باشد و برای کشیدن دندانهای عقل صد در صد نیاز به جراحی می باشد. هزینه جراحی دندانهای عقل با توجه به فاکتورهای اعلام شده  و البته موقعیت دندان و حجم جراحی متفاوت میباشد.

  جراحی دندان برای کشیدن

  گاهی ممکن است دندانی در شرایط خاصی قرار گرفته باشد که برای کشیدن آن نیاز به جراحی باشد. حال سوال اینجاست که جراحی دندان برای کشیدن آن چگونه انجام میشود؟ با ما همراه باشید …

  جراحی دندان پوسیده

  در صورتی که دندان پوسیده که نیاز به کشیدن دارد به صورت نهفته و یا نیمه نهفته باشد نیاز است به واسطه جراحی از فک خارج شود. آیا میدانید انواع روش های جراحی دندان پوسیده چیست؟

  ترس از کشیدن دندان عقل

  در صورتی که دندان عقل به صورت نهفته یا نیمه نهفته باشد نیاز است برای کشیدن آن از روش جراحی استفاده نمود. جهت مقابله با ترس از کشیدن دندان عقل کلیک کنید …

  کارت تخفیف دندانپزشکی

  کارت تخفیف دندانپزشکی

  شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

  بهترین بیمه دندانپزشکی

  از مهمترین ویژگی یک بیمه خوب و مناسب برای افرد میتوان به میزان درصد کاهش هزینه های آن اشاره نمود. بیمه دندانپزشکی مهراز با پوشش ۵۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی کمک شایانی به کاهش هزینه های دندانپزشکی مینماید. از دیگر ویژگی‌های بهترین بیمه دندانپزشکی می‌توان به انتخاب آسان مراکز درمانی و پزشک و همچنین فرآیند سریع تهیه و ارسال بیمه نامه نیز اشاره کرد، که اینها باعث ارتقای تجربه شما در مراقبت‌های دندان می‌شوند.

  تخفیف دندانپزشکی

  شما میتوانید با دریافت ۵۰ درصد تخفیف دندانپزشکی در هزینه های درمانی و زیبایی خود صرفه جویی کرده و پس از دریافت کارت تخفیف مهراز از پشتیبانی و مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید. با انتخاب این کارت‌، شما می‌توانید از بین شبکه ‌ای از دندانپزشکان معتبر و حرفه‌ای پزشک خود را انتخاب و در سراسر کشور از خدمات آنها استفاده نمایید.

  مشاوره رایگان دریافت کنید!

  خرید آنلاین مهرازکارت

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .