جراحی تخصصی دندان با مهرازکارت

✔️ مشاوره رایگان درمانی

  هزینه جراحی تخصصی دندان

  درمان دندان درد عفونی ناشی از عفونت دندان حتما باید توسط دندانپزشک متخصص انجام شود. که این درمان ممکن است با روش های جراحی و یا با روش ترمیم دندان انجام شود.

  از جراحی لثه تحلیل رفته چه میدانید؟ عمل جراحی دندان کودکان با کاهش هزینه مهراز کارت

  آخرین تعرفه جراحی تخصصی دندان

  ردیفعنوان خدماتتعرفه آزاد مراکز درمانی (تومان)با کاهش 30 درصدی (تومان)
  1جراحی سینوس لیفت بسته7/200/0005/000/000
  2جراحی سینوس لیفت باز10/000/0007/000/000
  3جراحی اکسپوز نیش نهفته هر دندان5/000/0003/500/000
  4پیوند استخوان هر واحد5/800/0004/000/000
  5افزایش طول تاج دندان3/000/0002/000/000
  6درمان ریشه تخصصی دندان یک کاناله4/250/0002/900/000
  7درمان ریشه تخصصی دندان دو کاناله4/500/0003/100/000
  8درمان ریشه تخصصی دندان سه کاناله4/800/0003/300/000
  9درمان ریشه تخصصی دندان چهار کاناله5/200/0003/600/000
  10درمان ریشه مجدد تخصصی دندان یک کاناله4/500/0003/100/000
  11درمان ریشه مجدد تخصصی دندان دو کاناله4/800/0003/300/000
  12درمان ریشه مجدد تخصصی دندان سه کاناله5/200/0003/600/000
  13درمان ریشه مجدد تخصصی دندان چهار کاناله5/700/0003/900/000

  آشنایی با عوارض جراحی دندان

  جراحی دندان عقل فک پایین توسط متخصصین مهراز کارت

  آیا کشیدن ریشه دندان در خانه امکان پذیر است؟

  آماده شدن برای جراحی دندان

  جراحی دندان عقل تقریباً همیشه به عنوان یک روش سرپایی انجام می شود. این بدان معنی است که شما در همان روز به خانه می روید.

  از کارمندان بیمارستان یا کلینیک دندانپزشکی در مورد آنچه باید قبل از عمل و روز عمل جراحی برنامه ریزی شده دریافت خواهید کرد. این سؤالات را بپرسید:

  • آیا من نیاز به ترتیب هایی دارم که شخصی بعد از عمل مرا به خانه ببرد؟
  • چه زمانی باید به کلینیک دندانپزشکی یا بیمارستان مراجعه کنم؟
  • آیا باید از خوردن غذا یا نوشیدن مایعات یا هر دو (سریع) خودداری کنم؟ اگر چنین است ، از چه زمانی شروع کنم؟
  • آیا می توانم قبل از جراحی داروهای تجویز شده خود را مصرف کنم؟
  • آنچه انتظار دارید!

  آشنایی با انواع جراحی دندان

  تومورهای لثه در دوران بارداری چگونه درمان میشوند؟

  مراقبت های لازم بعد از جراحی دندان عقل

  اگر بیهوشی آرام بخش یا بیهوشی عمومی دریافت کنید ، پس از انجام عمل به اتاق ریکاوری منتقل می شوید. اگر بی حسی موضعی دارید ، زمان کوتاه مدت بهبودی شما در صندلی دندانپزشکی انجام میشود.

  هنگامی که از عمل جراحی خود بهبود می یابید ، دستورالعمل های دندانپزشک خود را دنبال کنید:

  خون ریزی:

  ممکن است روز اول بعد از جراحی دندان عقل خونریزی رخ دهد. سعی کنید از تف کردن بیش از حد اجتناب کنید، لخته خون را جدا نکنید. مطابق دستورالعمل دندانپزشک یا جراح دهان خود ، گاز را بر روی محل استخراج جایگزین کنید.

  قیمت جراحی دندان به چه مواردی بستگی دارد؟

  مدیریت درد:

  ممکن است بتوانید با استفاده از داروهای مسکن بدون نسخه ، مانند استامینوفن (تیلنول ، دیگران) یا داروی ضد درد از طرف دندانپزشک یا جراح خود ، درد را کنترل کنید. در صورت برداشتن استخوان در طی عمل ، ممکن است داروی تجویز شده در مورد درد بسیار مفید باشد. نگه داشتن یک کمپرس سرد در بر روی فک شما نیز ممکن است درد را تسکین دهد.

  آیا جراحی دندان درد دارد ؟

  تورم و کبودی:

  از کمپرس آب سرد طبق دستورالعمل دندانپزشک یا جراح خود استفاده کنید. هر گونه تورم گونه های شما معمولاً در دو یا سه روز بهبود می یابد. ممکن است کبودی چندین روز دیگر طول بکشد.

  نوشیدن مایعات:

  بعد از جراحی مقدار زیادی آب بنوشید. در 24 ساعت اول از نوشیدن مشروبات الکلی، کافئین، نوشابه گازدار یا نوشیدنی های گرم خودداری کنید. و از نوشیدن مایعات با نی حود داری کنید زیرا عمل مکیدن می تواند لخته خون را از محل جراحی جدا کند.

  خوردن غذا:

  فقط 24 ساعت اول فقط غذاهای نرم مانند ماست یا پوره سیب میل کنید. از خوردن غذاهای سفت، جویدنی، خیلی داغ یا پر ادویه که ممکن است در محل زخم گیر کرده یا زخم را تحریک کنند ، خودداری کنید.

  تمیز کردن دهان:

  در طی 24 ساعت اول بعد از جراحی دندان عقل، مسواک نزنید، دهان خود را بشویید، اما تف نکنید یا از دهانشویه استفاده نکنید. به طور معمول به شما گفته می شود بعد از 24 ساعت اول مسواک زدن را از سر بگیرید. هنگام شستشو به خصوص در نزدیکی زخم جراحی بسیار ملایم باشید و هر دو ساعت یکبار و بعد از غذا به مدت یک هفته دهان خود را با آب نمک گرم بشویید.

  نرخ کشیدن دندان با بیمه دندانپزشکی مهراز

  مصرف دخانیات :

  اگر سیگار می کشید، حداقل 72 ساعت بعد از جراحی دندان عقل این کار را نکنید – و در صورت امکان صبر کنید. اگر تنباکو را می جوید حداقل یک هفته از آن استفاده نکنید. استفاده از محصولات دخانی بعد از عمل جراحی دندان عقل می تواند بهبودی را به تأخیر اندازد و خطر عوارض را افزایش دهد.
  ممکن است بخیه هایی داشته باشید که طی چند هفته حل شود یا اصلاً بخیه نداشته باشد. اگر بخیه های شما نیاز به حذف است ، قرار ملاقات را برای خارج کردن آنها برنامه ریزی کنید.

  تسکین درد دندان بعد از جراحی

  اگر بعد از جراحی و کشیدن دندان دچار کمی درد و خونریزی شوید امری طبیعی است زیرا در حین جراحی فشار و حرکت هایی که با هدف بیرون آوردن دندان وارد میشود بر فک و سایر دندانهای شما نیز تاثیرگذار است. اما اگر درد ناشی از برش محل جراحی باشد شاید نیاز به مصرف مسکن باشد.

  روش های تسکین درد جراحی دندان چیست؟

  آیا جراحی لثه درد دارد ؟

  جراحی لثه برای روکش دندان

  گاهی ممکن است برای جایگذاری روکش نیاز به جراحی لثه داشته باشیم که در این صورت دندانپزشک قبل از انجام قالبگیری و تهیه روکش اقدام به جراحی لثه مینماید.

  جراحی لثه برای روکش دندان چگونه انجام میشود؟

  جراحی دندان برای کشیدن

  شاید دندانی که نیاز به کشیدن دارد در شرایطی قرار داشته باشد که دندانپزشک نتواند بدون انجام جراحی، عمل کشیدن آن را انجام دهد. مانند دندان عقل نهفته یا نیمه نهفته! در این شرایط جراحی دندان برای کشیدن لازم و ضروری است که جراح دندانپزشک این کار را انجام میدهد.

  جراحی دندان پوسیده

  اگر دندانی دچار پوسیدگی باشد در برخی موارد قابل درمان نیست و نیاز به کشیدن و یا حتی گاهی نیاز به جراحی دارد. در اینجا قصد داریم شما را با انواع روش های جراحی دندان پوسیده آشنا کنیم. با ما همراه باشید …

  کارت تخفیف دندانپزشکی

  کارت تخفیف دندانپزشکی

  شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

  بهترین بیمه دندانپزشکی

  از مهمترین ویژگی یک بیمه خوب و مناسب برای افرد میتوان به میزان درصد کاهش هزینه های آن اشاره نمود. بیمه دندانپزشکی مهراز با پوشش ۵۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی کمک شایانی به کاهش هزینه های دندانپزشکی مینماید. از دیگر ویژگی‌های بهترین بیمه دندانپزشکی می‌توان به انتخاب آسان مراکز درمانی و پزشک و همچنین فرآیند سریع تهیه و ارسال بیمه نامه نیز اشاره کرد، که اینها باعث ارتقای تجربه شما در مراقبت‌های دندان می‌شوند.

  ارزان ترین بیمه دندانپزشکی

  شما میتوانید تنها با پرداخت حق عضویت اولیه تا یک سال از ارزان ترین بیمه دندانپزشکی با عنوان مهراز کارت، بدون پرداخت هیچگونه هزینه جانبی دیگری استفاده نموده و همچنین میتوانید تا ۵ سال متوالی پس از دریافت مهراز کارت با پرداخت یک سوم هزینه اولیه آن را تمدید نمایید. علاوه بر این شما به ازای دریافت خدمات در مراکز درمانی مهراز کارت میتوانید از کاهش هزینه ۵۰ درصد واقعی استفاده نمایید و این در حالی است که بسیاری از مراکز بیمه نهایتا ۱۰ تا ۲۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی را پوشش میدهند.

  مطالعه درباره جراحی کشیدن دندان با بیمه دندانپزشکی

  مشاوره رایگان دریافت کنید!

  خرید آنلاین مهرازکارت

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .