روکش دندان عصب کشی شده

روکش دندان عصب کشی شده

روکش دندان عصب کشی شده

بعد از انجام عصب کشی و پر کردن دندان زمانی که تاج دندان کافی برای نگهداری پرکردگی وجود نداشته باشد. احتمال شکستگی مابقی دندان وجود دارد. فشارهای دیگر را نمی تواند تحمل کند و در اثر جویدن و یا خوردن نوشیدنیهای بسیار سرد و یا گرم می شکند.
در چنین مواقعی روکش دندان برای دندان عصب کشی شده بسیار لازم و ضروری است. در غیر اینصورت بقیه دندان خرد شده و پرکردگی دندان نیز می ریزد.

با داشتن بیمه دندانپزشکی میتوانید هزینه دندانپزشکی درمانی و زیبایی خود را تا 50% کاهش دهید …

آیا عصب کشی دندان پوسیده فایده ای دارد؟

روکش دندان برای پوشاندن دندان می باشد. که به صورت کلاهک روی تاج دندان قرار می گیرد. این کلاهک تمامی قسمت تاج دندان را احاطه کرده و یا روی قسمت پروتز و ایمپلنت دندان ثابت می شود. روکش های دندان بیشتر مواقع زمانی استفاده می شوند که دندان پوسیدگی گسترده ای داشته است. و برای نگهداری و حفظ آن از کلاهک روکش های دندانی استفاده می شود.

بیمه دندانپزشکی برای روکش دندان چگونه است؟

عصب کشی دندان چقدر طول میکشد ؟ جهت خرید روکش دندان فوری با کاهش هزینه 50% با مشاورین مهراز کارت در تماس باشید …

جنس روکش دندان از سرامیک و یا فلز و یا ترکیبی از هر دوی آنها می باشد. بعد از آنکه دندان پزشک از دندان قالبگیری کرد. به لابراتوار ارسال می شود تا در آنجا طراحی و ساخته شود.

بریج دندان بدون تراش چگونه انجام میشود؟ قیمت روکش طلای دندان چقدر است؟

همه چیز درباره روکش دندان را بدانید…

روکش دندان عصب کشی شده

روکش دندان عصب کشی شده

نکات مهم روکش های دندان عصب کشی شده

در دندان پزشکی زیبایی ظاهر روکش دندان بسیار اهمیت دارد. رنگ روکش دندان باید طبیعی به نظر برسد. به همین جهت انواع رنگ هایی که در روکش های دندانی وجود دارد بر روی دندان های فرد تست شده تا طبیعی ترین رنگ روی دندان های او قرار گیرد. این روکش ها بیشتر برای دندان های جلویی استفاده می شود. ولی زمانی که دندانی عصب کشی شده است و از دندان های عقبی می باشد. مهم تر از رنگ آن استحکام روکش می باشد.

عوارض عصب کشی دندان چیست؟

کاهش هزینه عصب کشی دندان با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

بنابراین دندان پزشک سعی می کند تا علاوه بر یک رنگ بودن دندان ها با روکش از مقاوم ترین نوع روکش ها برای دندان بیمار خود انتخاب نماید. تا بتواند به راحتی فشار های وارده در هنگام جویدن و خرد کردن را تحمل نماید.

هزینه عصب کشی دندان شماره 7 با بیمه دندانپزشکی مهراز چقدر است؟

در مجموع دو نوع لایه فلزی و چینی در روکش های دندانی وجود دارد. و نوع غیر زیرکونیا از درخشندگی و زیبایی خوبی برخوردار است . و البته هیچگونه حساسیتی را در فرد به وجود نمی آورد. ولی از نظر استحکام ضعیف تر است.

بهترین متخصص عصب کشی در تهران کجاست؟ معرفی داروی کشتن عصب دندان

عصب کشی دندان جلو با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز چقدر کاهش هزینه دارد؟

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

 

کدام دندان ها نیاز به درمان ریشه دارند؟

دندان هایی که آسیب زیادی به آنها وارد شده است و ریشه آنها در اثر عفونت و یا پوسیدگی و یا ضربه از بین رفته است. نیاز به درمان ریشه دارند. همچنین:

* پوسیدگی های عمیق دندان
* پر کردگی های گسترده

این نوع دندان ها به درمان ریشه نیاز دارند. بنابراین پس از درمان و عصب کشی باید دوباره استحام از دست رفته آنها را به آنها بازگرداند. از این رو روکش های دندان می تواند تا حدود زیادی این مقاومت را برای آنها تامین کند.

 با مهراز کارت هزینه روکش دندان خود را کاهش دهید! نرخ عصب کشی دندان با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

عمر روکش دندان چقدر است؟ و به چه عواملی بستگی دارد؟

تهیه روکش دندان شکسته جلو با مهراز کارت

ویژگی دندان عصب کشی شده

هنگامی که درمان ریشه انجام می شود نیاز به دسترسی به کانال های ریشه دندان می باشد. مرکز دندان و قسمت پالپ دندان که نرم است و ریشه ها و رنگ های خونی در آن قسمت وجود دارد با انجام عصب کشی کاملا تخلیه و برداشته می شوند. در واقع عصب دندان کشته می شود. تاج دندان که در لثه قرار دارد باید بتواند این دندان مرده را در دهان حفظ کند. برای انجام این امر بعد از عصب کشی دندان و پر کردن آنها را با روکش های دندانی مستحکم و همچنین زیباتر می کنند.

کارت تخفیف دندانپزشکی

شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

با بیمه دندانپزشکی مهراز انواع روکش دندان ارزان را با کیفیت تهیه کنید!

بیمه تکمیلی دندانپزشکی

شما با تهیه بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز مشمول برخورداری از ۵۰ درصد کاهش هزینه خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی شده و میتوانید از تمامی خدمات دندانپزشکی با هرهزینه ای بدون سقف و محدودیت در سراسر کشور بهره بگیرید. در صورتی که سایر بیمه نامه ها دارای سقف استفاده از خدمات به صورت سالانه هستند. از اصلی ترین مزایای داشتن بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز این است که می‌توانید با اطمینان بیشتری در مورد پوشش هزینه‌های ناگهانی و گزاف دندانپزشکی خود دست یابید.

بیمه تکمیلی دندانپزشکی

بیمه تکمیلی دندانپزشکی

تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی

شما میتوانید با دریافت تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی تا 50% در هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی خود صرفه جویی کرده و امکان استفاده از خدمات پزشکان و دندانپزشکان متخصص در سراسر کشور را داشته باشید. در نتیجه همه افرادی که نیاز به دریافت خدمات دندانپزشکی دارند میتوانند در رابطه با هزینه های گزاف دندانپزشکی و دریافت خدمات از پزشکان زبده اطمینان خاطر داشته باشند.

مطالعه مطالب مرتبط:

قیمت روکش دندان فوری با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز چقدر است؟

قیمت روکش دندان جلو با بیمه دندنپزشکی مهراز چفدر است؟

روکش دندان پر شده چگونه جایگذاری میشود؟

هزینه عصب کشی دندان با بیمه چگونه است؟

همه نکارت درباره عوارض روکش دندان را بدانید…

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ایمپلنت دندان کلیک کنید …

آیا میدانید عمر روکش دندان زیرکونیا بسیار طولانی است؟

هزینه عصب کشی دندان و روکش با کاهش هزینه مهراز کارت چقدر است؟

منابع: الهام گرفته از مجموعه مقالات بین المللی ISI درباره عصب کشی دندان و روکش دندان

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. سلام مگه دندون عصب کشی شده رو میشه روکش کرد؟

  1. با سلام بله امکانش هست.

 2. سلام من میخواستم با مهراز کارت روکش بزارم کدوم دکتر بهتر انجام میده؟

  1. با سلام دندانپزشکان مهراز همه متخصص و با تجربه هستن. با خیال راحت میتونید مراجعه کنید و برای تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی تا ۵۰٪ کاهش هزینه داشته باشید. https://mehrazcard.com/cost-of-veneers/

  • ahmad
  • مرداد ۲۹, ۱۴۰۱

  روکش سفید هم برای دندان عصب کشی داریم؟

  1. با سلام بله هر نوع روکش دندانی که انتخاب کنید و مناسب شرایط دهان و دندان شما باشه برای این مورد قابل استفاده هستش.

 3. من با مهراز کارت رفتم عصب کشی کردم و راضی هستم

  1. با سلام ممنون که برای دریافت خدمات، مراکز مهراز رو انتخاب کردید. خوشحالیم که از خدمات راضی بودید. در خدمتتون هستیم دوست عزیز ?

 4. سلام عصب کشی با روکش قیمتاش باهم حساب میشه؟

  1. با سلام هزینه روکش دندان و عصب کشی به صورت جداگانه محاسبه میشه که برای هر دو مورد با مهراز کارت میتونید کاهش هزینه 50% داشته باشید. لیست تعرفه ها خدمت شما: https://mehrazcard.com/cost-of-veneers/ https://mehrazcard.com/cost-of-dental-denervation/

 5. سلام من از مهراز کارت بخوام استفاده کنم باید چجوری ثبت نام کنم؟

 6. اگر عصب کشی کنیم باید همون روز روکش کنیم؟

  1. با سلام خیر. میتونید چند روز فاصله بذارید.

 7. همه خدمات دندانپزشکی شامل تخفیف میشه؟

  1. سلام بله

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.