روکش دندان ارزان

روکش دندان ارزان

روکش دندان ارزان

از رایج ترین روکش ها برای ترمیم دندان ها روکش دندان است. روکش نوعی کلاهک است که مشابه تاج دندان ساخته می شود و روی باقیمانده تاج قرار می گیرد. روکش های دندانی با توجه به نوع متریالی که ساخته می شوند به روکش دندان ارزان و یا روکش های دندانی گران تقسیم بندی می شوند. البته با توجه به نوع ساخت روکش ها نیز هزینه روکش دندان متغیر می باشد.

تاج دندان همان قسمت سفید رنگ دندان است که از لثه بیرون می باشد و برای خرد کردن و جویدن بسیار مهم است. بخش زیرین تاج دندان ریشه می باشد. که در زیر لثه پنهان است و دیده نمی شود.
روکش های دندانی به طور کامل تاج دندان را می پوشاند. و بعد از روکش دندان هیچ قسمتی از تاج دندان طبیعی دیده نمی شود و آن را کاملا می پوشاند.

کاهش هزینه روکش دندان با مهراز کارت

خدمات دندانپزشکی با کارت تخفیف

نیاز به روکش پس از پوسیدگی دندان

روکش های دندانی زمانی به کار می روند که دندان های فرد دچار پوسیدگی زیاد شده باشند. و همچنین دندان هایی که عصب کشی شده اند و باقیمانده دندان در قسمت تاج دندانی بسیار کم و بدون استحکام باشد. در این صورت است که یک روکش دندان ، استحکام دندان را بالا برده و مانع از پوسیدگی و شکستگی بیشتر آن می شود. همچنین در زیبایی دندان ها بسیار موثر است.

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی و مشاهده هزینه دندانپزشکی با تخفیف کلیک کنید.

همه چیز درباره روکش دندان را بدانید…

در برخی مواقع جهت بازسازی دندان ها و اصلاح طرح لبخند از روکش دندان استفاده می شود. روکش دندان بدون درد است و فرد هیچ دردی را حس نمی کند. روکش های دندانی برای دندان هایی که دیواره های آن شکسته و یا آنکه قسمت زیادی از دندان در اثر ضربات شدید و یا تصادف و یا پوسیدگی از بین رفته است به کار می رود.

عدم رعایت بهداشت دهان و دندان و نیز تغذیه نامناسب باعث می شود که دندان ها تخریب شوند و در صورت عدم رسیدگی به موقع به طور کامل از بین بروند. در این موقع است که ابتدا با عصب کشی و سپس با روکش دندان ، بتوان ان دندان را نگه داشت. در غیر اینصورت باید دندان کشیده شود و دندان مصنوعی یا به شکل ایمپلنت و یا بریج جایگزین دندان طبیعی شود.

بریج دندان بدون تراش چگونه انجام میشود؟

کاهش قیمت دندان مصنوعی فک بالا بدون سقف با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

روکش دندان ارزان

روکش دندان ارزان

پروتز های ثابت دندانی

پروتز های ثابت و یا همان روکش های دندانی علاوه بر استحکام دندان ها زیبایی دندان ها را نیز تامین می کند. همچنین دندان هایی که دچار شکستگی مادرزادی شده اند و یا دندان هایی که به نسبت کوچکتر هستند و با دندان های دیگر تناسب ندارند. به وسیله روکش های دندان به شکل نرمال و طبیعی اصلاح می شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ایمپلنت دندان کلیک کنید …

قیمت یک عدد پروتز دندان با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز چقدر است؟

انواع روکش های دندان

روکش های دندان از مواد و متریال های مختلف ساخته می شوند. هزینه روکش های با توجه به متریال آنها متفاوت است.

انواع روکش دندان عصب کشی شده با کاهش هزینه 50 درصدی مهراز کارت

1- روکش تمام فلزی

این روکش می تواند از طلا و یا استیل ساخته شود. طلا از قدیمی ترین مواد برای ترمیم دندان ها بوده است. که البته از مقاوم ترین و محکم ترین نوع از انواع روکش دندان هاست. البته از گران ترین نوع روکش های دندان نیز می باشد.
طلا به جهت خاصیت منحصر بفرد خود از بهترین مواد برای دندانپزشکی می باشد. دندانی که با طلا روکش شود هیچ نوع تغییر رنگ و یا خوردگی در اطراف بافت دندان به وجود نمی آید. سازگاری طلا با بافت لثه بسیار مطلوب است و در مدت زمان طولانی با فشار جویدن بهتر جا افتاده و عالی میشوند.

هزینه ارتودنسی نامرئی و تهیه روکش دندان شکسته جلو با مهراز کارت

قیمت روکش طلای دندان چقدر است؟

2- روکش تمام سرامیکی

این نوع روکش تمام سرامیکی دندانی به روش های مختلفی ساخته می شود. از روش های ساخت روکش های سرامیکی به کارگیری تکنولوژی دیجیتالی کد | کم می باشد. که در آن روکش دندان به وسیله نوعی دستگاه دیجیتالی طراحی و ساخته می شود. این نوع روکش دندان را با هر رنگی می توان انتخاب نمود.
با توجه به رنگ دندان های طبیعی دیگر رنگ آن انتخاب می شود. و باید توجه داشت که پس از طراحی و ساخت روکش دندان تغییر رنگ در آن امکان ندارد. شباهت دندان سرامیکی به دندان های طبیعی بسیار زیاد است.
در مواردی که زیبایی در الویت باشد روکش های سرامیکی و یا روکش های چینی، زیبایی مطلوبی را به چهره فرد می دهد. روکش های سرامیکی سازگاری خوبی با با بافت لثه دارند. سرامیک های دندانی استحکام بالایی دارند و تغییر رنگی در لبه دندان ها دیده نمی شود.

خدمات دندانپزشکی ارزان

آیا میدانید عمر روکش دندان زیرکونیا بسیار طولانی است؟

قیمت روکش دندان جلو با بیمه دندنپزشکی مهراز چفدر است؟

مزیت روکش های سرامیکی

* مقاومت در برابر تغییر رنگ
* سازگاری مناسب با بافت بدن
* زیبایی و انتخاب رنگ

معایب روکش های سرامیکی

* استحکام این روکش ها کم است

هزینه عصب کشی دندان و روکش با کاهش هزینه مهراز کارت چقدر است؟

3- روکش دندانی سرامیکی فلزی

این نوع روکش ها که به روکش های پی اف ام (PFM) شناخته می شوند.جهت استحکام روکش های سرامیکی طراحی و ساخته شده اند. طراحی آن به آن گونه است که شامل یک اسکلت فلزی است. روی این اسکلت روکشی از سرامیک قرار داده می شود. به همین جهت بسیار شبیه به روکش های تمام سرامیکی هستند. و از لحاظ استحکام نسبت به روکش های سرامیکی بسیار قوی تر می باشند.

قیمت روکش دندان فوری و متحرک با کارت پزشکی مهراز چقدر است؟

به نظر شما عمر جسب روکش دندان چقدر است؟

از رایج ترین روکش های سرامیکی فلزی انهایی می باشند که قسمت داخلی انها از فلز و قسمت خارجی آنها از چینی ساخته می شود. در این نوع روکش ها به طور معمول یک لبه فلزی در پشت روکش مشخص است. که در طول مدت زمان استفاده و تحلیل رفتن لثه ها این لبه فلزی بیشتر نمایان می شود.

مزیت های روکش های دندانی سرامیکی

 • مقاومت بالایی ارند به جهت داشتن اسکلت فلزی
 •  به جهت رویه سرامیکی رنگ سفیدی دارند.

آشنایی با انواع روکش دندان جلو

جهت خرید روکش دندان فوری با کاهش هزینه 50% با مشاورین مهراز کارت در تماس باشید …

4- روکش دندانی استیل

روکش های دندانی استیل بیشتر جهت دندان های شیری کودکان مورد استفاده قرار می گیرد. و به شکل موقتی است. این روکش دارای مقاومت بسیار بالایی است و نیز بسیار کاربردی می باشد. از لحاظ هزینه از روکش های ارزان دندانی می باشد.

عمر روکش دندان چقدر است؟ و به چه عواملی بستگی دارد؟

آیا روکش موقت دندان در داروخانه به فروش میرسد؟

قیمت روکش دندان فوری با کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز چقدر است؟

بهترین روکش دندان کدام نوع آن است؟

پاسخ ثابتی برای این سوال وجود ندارد. زیرا بستگی به شرایط هر فرد نوع روکشی که برای دندان های وی انتخاب می شود متفاوت است. برای دندان های جلویی که بیشتر نمایان هستند و فشار کمتری روی آنها می اید. روکش های تمام سرامیکی که از نظر زیبایی نسبت به بقیه روکش ها بهتر هستند. مناسب است. و برای دندان های عقبی که در کمتر مشخص هستند و برای جویدن و خرد کردن مواد غذایی فشار بیشتری به انها وارد می اید روکش هایی که از استحکام بیشتری برخوردار هستند مانند روکش های سرامیکی فلزی بسیار مناسبند.
البته بسته به نوع و جنس دندان هر فرد می تواند باز هم این قانون ها صدق نکند و از روکش های دیگری استفاده شود. به طور مثال اگر از دندان های نامنظمی برخوردارید. در این صورت دندان های جلویی نیز بسیار تحت فشار هستند و برای انها روکش های سرامیکی فلززی مناسب تر است.

بیمه دندانپزشکی برای روکش دندان

انواع روکش دندان برای ایمپلنت را بشناسید!

ارزانترین نوع روکش دندان

هزینه روکش دندان ارزان و یا گران به نوع متریال و جنس روکش و نیز لابراتواری که ان را می سازد بستگی دارد. هر چقدر کیفیت ساخت بیشتر باشد هزینه نیز بیشتر است. ولی با استفاده از کارت تخفیف دندانپزشکی مانند مهراز کارت می توانید هزینه ترمیم و بازسازی و روکش دندان های خود را تا 50 درصد کاهش دهید. در حالی که از مجرب ترین دندانپزشکان و متخصصان دندانپزشکی و لابراتوارها بهره می برید.

همه نکارت درباره عوارض روکش دندان را بدانید…

روکش دندان پر شده چگونه جایگذاری میشود؟

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. من کارت مهراز دارم برای مراجعه به مطب چطوری اقدام کنم؟

  1. برای نوبت گرفتن از مطب های مهراز با مشاورتون هماهنگ بشید لطفا. به طور کامل راهنمایی تون میکنن دوست عزیز.

 2. چقد تخفیف میدید برای روکش سرامیکی؟

  1. انواع روکش دندان با داشتن مهراز کارت 50% کاهش هزینه داره. لیست تعرفه ها رو براتون میذارم. https://mehrazcard.com/cost-of-veneers/

 3. سلام به شما میخوام بدونم روکش سرامیکی دوام بهتری داره یا فلزی؟؟؟؟

  1. با سلام روکش سرامیکی دندان به مراقبت بیشتری نیاز داره چون حساس تر و شکننده تر هست. ولی برای انتخاب نوع روکش دندان باید حتما با دندانپزشکتون مشورت کنید تا با توجه به شرایط دندانهای شما مناسب ترین نوع روکش رو بهتون معرفی کنن. https://mehrazcard.com/cost-of-veneers/

 4. باسلام‌من‌دندانهایم‌نیازبه‌عصب‌کشی‌ندارد؟فقط‌روکش‌سفیدبرای‌دندانهای‌بالا‌وپایین‌میخواهم.چون‌ظاهربدی‌پیداکرده.میخام‌کارکنم.ولی‌ازنظرمالی‌درمضیقه‌هستم.میخواستم‌بپرسم‌ایاروکش‌ارزان‌دارین‌یانه؟ازاینکه‌خبرشوزودتربدین‌سپاسگذاری‌میکنم.باتشکرازشما.وپرسنل‌محترمتان.

  1. با سلام با داشتن مهراز کارت برای ترمیم و پر کردن دندان ، عصب کشی و همچنین تهیه انواع روکش دندان 50% کاهش هزینه دارید دوست عزیز. لینک لیست تعرفه ها خدمت شما. https://mehrazcard.com/cost-of-veneers/

 5. مهراز کارت سقف و محدودیت داره؟

  1. با سلام خیر. مهراز کارت بدون هیچ سقف و محدودیتی جهت استفاده تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی با 50% کاهش هزینه ارائه میده خدمتتون :)

 6. سلام بریج دندان باید تو چه فاصله ایی باشه؟

  1. با سلام این مورد با توجه به شرایط دهان و دندان شما توسط دندانپزشک تشخیص داده میشه. https://mehrazcard.com/dental-bridge-prices/

 7. سلام چه نوع روکشی دوام بالایی داره؟

  1. با سلام دوام روکش کاملا بستگی به نحوه مراقبت از روکش و همچنین رعایت بهداشت دهان و دندان داره.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.