کارت اقتصادی دندانپزشکی

کارت اقتصادی دندانپزشکی

کارت اقتصادی دندانپزشکی

در حال حاضر استفاده از کارت اقتصادی دندانپزشکی یکی از بهترین راه حل ها برای کم کردن هزینه ها محسوب میشود.

مهراز کارت یک راهکار ویژه برای کاهش هزینه ی خدمات دندانپزشکی درمانی و زیبایی میباشد. که به مشتریان خود این امکان را میدهد که ضمن مراجعه به معتبرترین مراکز، مناسب ترین هزینه ها را پرداخت کنند.

مهراز کارت امکان استفاده از خدماتی مثل دندانپزشکی در بخش درمان و زیبایی، مشاوره، پوست و مو، زنان را برای شما عزیزان فراهم میکند.

با تهیه بیمه دندانپزشکی میتوانید تعرفه دندانپزشکی درمانی و زیبایی خود را تا 50% کاهش دهید …

کارت تخفیف دندانپزشکی

شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

مهراز کارت بهترین بیمه دندانپزشکی ارزان و مقرون به صرفه ترین کارت تخفیف دندانپزشکی ارزان در بین رقبای خود میباشد. که با چندین دهه سابقه درخشان، رضایت بیش از 93% از مشترکین خود را جلب نموده است!

کارت تخفیف دندانپزشکی

کارت تخفیف دندانپزشکی

کارت تخفیف دندانپزشکی چیست؟

یک اشتباه رایج در میان عموم مردم این است که طرح های پس انداز هزینه های دندان یا همان کارت تخفیف دندانپزشکی را با بیمه دندانپزشکی اشتباه میگیرند.

شما بعد از پرداخت هزینه ی اولیه میتوانید در طول سال از کلیه خدمات دندانپزشکی با هزینه های بسیار مناسبی بهره ببرید.

یکی از ویژگی های خوب کارت تخفیف دندانپزشکی این است که شما مدت زمان بسیار کوتاهی بعد از ثبت نام میتوانید از طرح دندانپزشکی خود استفاده نمایید. و هیچ محدودیت زمانی در استفاده از آن ندارید.

اگر جزء کسانی هستید که به بیمه دندانپزشکی دسترسی ندارید. یا قصد دارید از خدماتی بهره ببرید که تحت پوشش بیمه دندانپزشکی نمیباشد. داشتن یک کارت اقتصادی دندانپزشکی خوب مناسب ترین گزینه برای شماست.

بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

با در نظر داشتن هزینه های بسیار بالای ایمپلنت دندان، داشتن بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت که بتواند درصد قابل توجهی از هزینه های بالقوه و مرتبط با آن را پوشش دهد قطعا بسیار کمک کننده خواهد بود. شما با داشتن این بیمه میتوانید به بهترین متخصصان ایمپلنت دسترسی داشته باشید و از خدمات با کاهش هزینه 30 درصدی مهراز کارت برای ایمپلنت و همچنین سایر خدمات با کاهش هزینه 50% بهره مند شوید.

بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

مزایای استفاده از کارت پزشکی مهراز

 • کاهش 50% هزینه ها

از جمله مشکلاتی که در شهرهای بزرگ وجود دارد. بالا بودن مواد دندانپزشکی و دستمزد دندانپزشکان در مطب ها و کلینیک ها میباشد. که متاسفانه باعث میشود افراد کمتر بتوانند به سلامت دهان و دندان خود توجه کنند.

مهراز کارت بهترین کارت اقتصادی دندانپزشکی است. که تمامی خدمات عمومی و تخصصی دندانپزشکی، خدمات زیبایی دندان ها و طرح لبخند را با کسر 50% هزینه ها در استان تهران و حومه، استان البرز، رشت، مشهد و … ارائه مینماید.

 • امکان پرداخت اقساطی

یکی از شرایط ویژه که مهراز کارت برای مشترکین خود در نظر گرفته است. پرداخت اقساطی برخی هزینه های دندانپزشکی مانند ارتودنسی و ایمپلنت است. از این جهت که این 2 درمان دارای هزینه زیادی هستند مهراز کارت با هدف آسان کردن پرداخت هزینه ها توسط عموم مردم این امکان را فراهم کرده. که مشترک بتواند با تهیه کارت اقتصادی دندانپزشکی هزینه درمان را به صورت چند قسط در طی دوره درمان پرداخت کند.

 • ارائه خدمات پوست و مو و زیبایی

از آنجایی که هیچ بیمه ای در ایران خدمات پوست و مو، و جراحی های زیبایی را تحت پوشش قرار نمیدهد. ولی در جامعه امروز توجه به زیبایی یک نیاز محسوب میشود، مهراز کارت با در نظر گرفتن نیاز مردم جامعه، گامی بزرگ برای کاهش 30 درصدی هزینه های مربوط به زیبایی برداشته است.

 • ارائه خدمات با کیفیت توسط پزشکان مجرب

مراکز طرف قرارداد مهراز کارت، همگی مطب ها و کلینیک های خصوصی، با دستگاه های به روز و مجهز هستند.

از نظر رعایت بهداشت و تمیز بودن محیط مطب در سطح عالی هستند. پزشکان مطب ها استانداردهای لازم را هنگام درمان رعایت کرده. و از نظر مواد مصرفی برای بیمار هیچ تفاوتی بین بیمار آزاد و بیمار دارنده مهراز کارت وجود ندارد.

دندان ها مروارید درون دهان بوده. و سلامتی آن ها بسیار حائز اهمیت میباشد. برای رسیدگی به دندان ها ویزیت شدن توسط دندانپزشک و ترمیم دندان ها امری واجب و ضروری میباشد. شما با داشتن کارت اقتصادی دندانپزشکی میتوانید از تمامی خدمات استفاده کنید.

حمایت سازمان های بیمه ای تنها شامل خدماتی مثل کشیدن دندانها، جرم گیری و ترمیم دندان ها میشود. هزینه سایر خدمات متنوع دندانپزشکی با مناسب ترین قیمت اقدام به کاهش هزینه مشتریان نموده است.

به همین علت مهراز کارت با ارائه ی خدمات متنوع دندانپزشکی با مناسب ترین قیمت اقدام به کاهش هزینه ی مشتریان نموده است.

ارائه خدمات دندانپزشکی در تمامی مراکز درمانی مهراز کارت در سراسر کشور

کارت اقتصادی دندانپزشکی

کارت اقتصادی دندانپزشکی

چرا باید مهراز کارت بخریم ؟

اولین مزیت مهراز کارت هزینه ی ثبت نام پایین آن است.

برخلاف دیگر کارت های تخفیف موجود در بازار که گاهی قیمت بالایی دارند، مهراز کارت یک کارت اقتصادی با قیمت بسیار مقرون به صرفه و مناسبی است.

با مهراز کارت تخفیفات شگفت انگیز دریافت نمایید :

قطعا هدف اصلی از ارائه انواع کارت تخفیف کم کردن هزینه هاست.

مهراز کارت بهترین بیمه دندانپزشکی است که حداقل 30 و حداکثر 50 درصد تخفیف را در اختیار مشتریان قرار میدهد تا بتوانند با کمترین هزینه، عالی ترین خدمات را دریافت کنند.

با مهراز کارت محدودیتی در دریافت خدمات ندارید :

با خرید مهراز کارت هیچ محدودیتی در تعداد خدماتی که از آنها استفاده خواهید کرد ندارید.

در حقیقت شما یکبار مهراز کارت تهیه میکنید و به مدت یکسال به طور نامحدود از خدمات آن استفاده میکنید.

خرید آنلاین مهراز کارت

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

 

چگونه مهراز کارت بخریم؟

لازم به ذکر است ثبت نام و دریافت مهراز کارت نیز به صورت آنلاین بوده و هیچ مرحله دشواری ندارد.

خرید بیمه دندانپزشکی

شما میتوانید با خرید بیمه دندانپزشکی مهراز از کاهش هزینه ۵۰ درصدی واقعی برای تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی خود بره مند شوید. همچنین از مزایای خرید کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوان به امکان استفاده از خدمات بلافاصله پس از صدور کارت اشاره کرد. همچنین امکان مراجعه به نزدیکترین مراکز درمانی در سراسر کشور جهت استفاده از خدمات را خواهید داشت. برای دریافت این بیمه میتوانید از طریق سایت و شبکه های اجتماعی و یا به صورت حضوری و تلفنی نیز اقدام نموده و در سریع ترین زمان ممکن بیمه نامه خود را در محل مورد نظرتان دریافت نمایید.

خرید بیمه دندانپزشکی

خرید بیمه دندانپزشکی

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. سلام شما برای همه خدمات تخفیف دارید ؟

  1. سلام بله مهراز برای تمامی خدمات 50درصد تخفیف داره

 2. به نظر من تو این وضعیت بد اقتصادی واقعا نیازه ممنون از شما

  1. نظر لطف شماست دوست عزیز

  2. خیلی هزینه ها بصرفه میشه واقعا

    • saman
    • آذر ۲۰, ۱۴۰۲

    اره من خیلی از قیمتاشون راضی بودم

 3. عالیه

 4. خیلی اقتصادیه واقعا

 5. 50 درصد واقیه و خیلی هزینه هارو کاهش میده

 6. سقف استفاده داره؟

  1. سلام دوست عزیز مهرازکارت هیچ سقف و محدودیتی نداره

 7. هشتگرد هم مرکز تحت پوشش دارید؟

  1. سلام بله

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.