درباره سپهرسازان مهراز:

شرکت سپهر سازان مهراز، از سال ۱۳۸۴، با مجوز رسمي فناوري اطلاعات و ارتباطات با شماره نظام صنفي ۲۱۰۱۱۴۹۰ با شماره ثبتی ۲۶۰۹۲۸ (سهامی خاص) و شناسه ملی ۱۰۱۰۳۷۸۴۹۳۶ پا به عرصه کار و خدمت رسانی به عموم هموطنان عزیزگذارده است.

"با افتخار اعلام می داریم که سپهرسازان مهراز، در میان شرکتهای مشابه تنها شرکتی است که ۱۴ سال سابقه درخشان در کاهش هزینه های درمانی و رفاهی دارد و دارای گواهینامه ISO9001:2008 می باشد."

 

بیمه دندانپزشکی,کارت تخفیف دندانپزشکی,بهترین بیمه دندانپزشکی

مهراز کارت چیست؟

با توجه به هزینه های سنگین خدمات رفاهی و درمانی و زیبایی در شهرهای بزرگ، و نیاز شهروندان، مهراز کارت گامی بزرگ در کاهش هزینه ها و افزایش سطح سلامت، بهداشت و شادابی در جامعه برداشته است.

با داشتن مهراز کارت میتوانید با نازل ترین قیمت، بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت تجربه کنید.

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی مهراز کلیک کنید

مهراز کارت، معرفی نامه ایست که دارنده آن می تواند به مدت یکسال و بدون محدودیت استفاده، از خدمات آن بهره مند شود. از جمله این خدمات، خدمات رفاهی مانند استخرها، و خدمات پزشکی مانند دندانپزشکی، پوست مو زیبایی ، روانشناسی و مشاوره، و خدمات زنان در مجهزترین و به روز ترین مراکز می باشد.

از تفاوت بارز مهراز کارت نسبت به سایر بیمه ها این است که: با داشتن مهرازکارت بدون هیچ سقف و محدودیتی میتوانید از کلیه خدمات مذکور استفاده نمائید.

 

مشترک مهراز کارت، ضمن برخورداری از خدمات با کیفیت، از ۳۰% تا ۵۰% کاهش هزینه بهره مند خواهد شد.

 

نوع مهراز کارتهزینه دریافت کارت
هر کارت اصلی (عضویت جدید سال 99)294هزار تومان
**هر کارت تمدیدی سال 9998هزار تومان

** هزینه تمدید برای دارندگان مهرازکارت در هر سال، معادل با ۳۳% ارزش کارت اصلی درهمان سال می باشد.

درباره مزایای مهرازکارت بیشتر بدانیم