درباره مهراز کارت

درباره سپهرسازان مهراز:

شرکت سپهر سازان مهراز، از سال ۱۳۸۴، با مجوز رسمي فناوري اطلاعات و ارتباطات با شماره نظام صنفي ۲۱۰۱۱۴۹۰ با شماره ثبتی ۲۶۰۹۲۸ (سهامی خاص) و شناسه ملی ۱۰۱۰۳۷۸۴۹۳۶ پا به عرصه کار و خدمت رسانی به عموم هموطنان عزیزگذارده است.

"مهراز، همواره جلب رضایت مشترکین و رفع نیازهای آنها را با کاهش حداکثری هزینه ها در صدر برنامه های خود قرار می دهد."

"با افتخار اعلام می داریم که سپهرسازان مهراز، در میان شرکتهای مشابه تنها شرکتی است سابقه درخشان در کاهش ۵۰ درصدی هزینه های  مشترکین دارد و دارای گواهینامه ISO9001:2008 می باشد."

مهراز کارت چیست؟

با توجه به هزینه های سنگین خدمات رفاهی و درمانی در شهرهای بزرگ، و نیاز شهروندان به استفاده از مراکز رفاهی و درمانی، مهراز کارت گامی بزرگ در افزایش سطح سلامت، بهداشت و شادابی در جامعه برداشته است.

مهراز کارت، معرفی نامه ایست که دارنده آن می تواند به مدت یکسال و بدون محدودیت استفاده، از خدمات آن بهره مند شود. از جمله این خدمات، خدمات رفاهی مانند استخرها، و خدمات پزشکی مانند دندانپزشکی، پوست مو زیبایی ، روانشناسی و مشاوره، و خدمات زنان در بهترین مراکز طرف قرارداد می باشد.

مشترک مهراز کارت، ضمن برخورداری از خدمات با کیفیت، از ۳۰% تا ۵۰% کاهش هزینه بهره مند خواهد شد.

نوع مهراز کارتهزینه دریافت کارت
هر کارت اصلی (عضویت جدید سال 97)135 هزار تومان
**هر کارت تمدیدی سال 9745 هزار تومان

** هزینه تمدید برای دارندگان مهرازکارت در هر سال، معادل با ۳۳% ارزش کارت اصلی درهمان سال می باشد.

** لازم به ذکر است که شرکت سپهرسازان مهراز (مهراز کارت)، در خدمات معرفی شده، قرارداد همکاری دارد و به هیچ عنوان درکار اجرا دخالتی ندارد.از مشترکین مهراز کارت تقاضا می شود در صورت بروز مشکل فورا با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایند.**

درباره مزایای مهرازکارت بیشتر بدانیم.