سوالات متداول درباره کارت دندانپزشکی مهراز

با داشتن بیمه دندانپزشکی میتوانید با کاهش و تقسیط هزینه های درمانی خود از بهترین و با کیفیت ترین مراکز طرف قرارداد مهراز استفاده نمائید.

 1- آیا با ۵۰ درصد کاهش هزینه ها از کیفیت مواد مصرفی کاسته میشود؟

خیر! درصد تخفیفی که شامل مشترکین مهراز میگردد تاثیری در کیفیت نوع مواد مصرفی ندارد زیرا در حقیقت در تمامی بیمه های خصوصی و دولتی این نوع فعالیت از نظر اقتصادی مناسب و ثابت شده است.

2- آیا بدون مهراز کارت میتوانم به یکی از مراکز معرفی شوم؟

بله! در صورتی که هزینه برایتان اهمیتی نداشته باشد میتوانید از تمامی خدمات به صورت آزاد استفاده کنید.

3- شعبات مهراز کارت در چه شهرهایی هستند؟

در حال حاضر مهراز در استان تهران و البرز فعالیت دارد.

4- آیا مهراز برای فعالیت های خود مجوزی دارد؟

بله! سپهر سازان مهراز، از سال ۱۳۸۴، با مجوز رسمی فناوری اطلاعات و ارتباطات با شماره نظام صنفی ۲۱۰۱۱۴۹۰ با شماره ثبتی ۲۶۰۹۲۸ (سهامی خاص) و شناسه ملی ۱۰۱۰۳۷۸۴۹۳۶ شروع به فعالیت نموده است و با افتخار اعلام میدارد که مهراز در میان تمامی شرکت های مشابه تنها شرکتی است که با ۱۶ سال سابقه درخشان در عرصه کاهش هزینه های درمانی، زیبایی و رفاهی هموطنان عزیزمان دارای گواهینامه ISO9001:2008 می باشد.

5- چطور میتوان از کیفیت خدمات درمانی مطمئن شد؟

با ملاحظه تصاویر قبل و بعد از درمان میتوان اطمینان کافی را حاصل نمود. علاوه بر آن لازم به ذکر است که مهراز با پزشکان و کلینیک هایی خصوصی همکاری دارد که هر کدام حداقل ۱۰ سال سابقه کاری درخشان دارند.

6- آیا جرمگیری برای دندانها مضر است؟

خیر، جرمگیری هیچ ضرری برای دندانها ندارد و تنها باعث از بین رفتن پلاک های سطح دندان، درخشندگی و سفیدی بیشتر دندانها خواهد شد.

7- تفاوت پروتز دست دندان ژلاتینی و معمولی؟

دست دندان ژلاتینی مناسب لثه های بسیار حساس و آسیب دیده است. در حالی که دست دندان معمولی به دلیل ژله ای نبودن، دوام بیشتری داشته و برای هر نوع لثه ای کاربرد دارد.

8- تفاوت بلیچینگ با ونیر کامپوزیت در سفید کردن دندان؟

پس از انجام بلیچینگ، رنگ دندان شما تنها یک یا دو درجه سفیدتر خواهد شد اما در انجام ونیر کامپوزیت، انتخاب رنگ کاملا متناسب با سلیقه شما امکان پذیر خواهد بود.

9- تفاوت ونیر کامپوزیت با روکش لامینت چیست؟

روکش لامینت مناسب افرادی است که دندانهای نسبتا مرتبی دارند و بیشتر به دنبال سفید شدن دندانها هستند اما ونیر کامپوزیت مناسب افرادی است که دندانهای نامرتب تری دارند که علاوه بر سفید شدن دندانها نواقص دیگر (کج بودن دندانها، فاصله دار بودن دندانها و …) را نیز برطرف نماید.

10- مدت زمان ارتودنسی (طول درمان) چقدر است؟

طول درمان ارتودنسی در افراد مختلف، متفاوت است (بین 3 ماه تا چند سال) که بستگی به سن فرد و همچنین میزان نامرتبی دندانها دارد.

11- روکش PFM بهتر است یا روکش زیرکونیا؟

روکش PFM استحکام بیشتری دارد پس مناسب دندانهای خلفی (عقبی) که وظیفه جویدن را به عهده دارند، است اما روکش زیرکونیا مناسب دندانهای جلویی است زیرا جنبه ظاهری آن مهم تر است.

12- تفاوت ایمپلنت با بریج دندانی چیست؟

در انجام ایمپلنت، در محل دندان از دست رفته دندانی جدید قرار داده میشود که هیچ ارتباط و آسیبی به دندانهای مجاور ندارد اما در فرآیند بریج، دندانهای مجاور دندان از دست رفته تراشیده میشوند تا نقش پایه ای برای دندان جدید را ایفا کنند که ممکن است در آینده این تراشیده شدن باعث پوسیدگی گردد.

13- پالپوتومی دندان چیست؟

زمانی که دندانی عفونت میکند قبل از انجام هر عملی نیاز به شستشو و ضدعفونی دارد که به این عمل پالپوتومی گفته میشود. دندانپزشک پس از انجام این کار و همچنین تجویز آنتی بیوتیک های مناسب پس از، از بین بردن عفونت، اقدام به عصب کشی خواهد نمود.

14- فلورایدتراپی را توضیح دهید؟

این عمل جهت تقویت مینای دندان کودکان انجام میشود.

15- پست ریختگی (برای روکش) چیست؟

پست ریختگی از جنس نوعی آلیاژ است که وظیفه اتصال ریشه دندان به روکش را بر عهده دارد.

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی

قطعا از مهمترین ویژگی هایی که میتوان برای یک کارت تخفیف دندانپزشکی نام برد، میزان پوشش دهی آن است که در این میان کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز با پوشش ۵۰ درصدی به عنوان بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی از سوی کاربران، شناخته شده است.از دیگر ویژگی‌های بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی می‌توان به سرعت و سهولت در استفاده، پوشش وسیع خدمات دندانپزشکی و تخفیف‌های متنوع اشاره کرد. به علاوه مهراز کارت بدون پرداخت هزینه ماهانه و تنها با پرداخت یک هزینه سالانه بسیار جزئی ارائه می‌شود که از لحاظ مالی نیز برای شما بسیار کمک کننده خواهد بود.

بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده

بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده با پوشش ۵۰ درصد هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی هزینه های سرسام آور این خدمات را کاهش داده و همه اعضای خانواده را بدون در نظر گرفتن محدودیت سنی، مورد حمایت قرار میدهد. از دیگر ویژگی های برتر بیمه دندانپزشکی نامحدود خانواده مهراز کارت میتوان به استفاده نامحدود و بدون سقف و مرز از خدمات اشاره کرد که این امر به این معنی است که شما میتوانید به تعداد دفعات نامحدود و با مبالغ بدون سقف از این خدمات استفاده نمایید.

تعرفه دندانپزشکی مهراز کارت

مراکز درمانی مهراز کارت

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.