هزینه مشاوره کودک

مهراز کارت تمامی هزینه های پزشکی و درمانی شما را 30 تا 50% کاهش میدهد. در این صفحه میتوانید توضیحات کلی درباره هزینه مشاوره کودک و همچنین خدمات مشاوره و روانشناسی را مشاهده نمائید.

✔️ مشاوره رایگان مهراز کارت

  هزینه مشاوره کودک و نوجوان

  با داشتن مهراز کارت میتوانید با مناسب ترین هزینه ها با بالاترین کیفیت مشاوره کودک و نوجوان خود را با پزشکان متخصص انجام دهید.

  ردیفعنوان خدماتتعرفه آزاد مراکز درمانی (تومان)با کاهش 30 درصدی (تومان)
  1مشاوره قبل از ازدواج – کارشناس ارشد250/000175/000
  2مشاوره قبل از ازدواج – دکترا240/000168/000
  3مشاوره روان درمانی (درمان انفرادی) – کارشناس ارشد250/000175/000
  4مشاوره روان درمانی (درمان انفرادی) – دکترا300/000210/000
  5زوج درمانی (مشکلات زناشوئی) – کارشناسی ارشد270/000190/000
  6زوج درمانی (مشکلات زناشوئی) – دکترا300/000210/000

  تعرفه مشاوره روانشناسی با مهراز کارت

  مشاوره کودک چیست؟

  مشاوره کودک نوعی خدمات روانشناسی است که مستقیم روی کودکان و نوجوانان تمرکز دارد. مشاوران کودک به درمان اختلالات دوران کودکی و نوجوانی کمک می‌کنند، در مسیر تربیت فرزند به والدین آموزش‌های لازم را ارائه می‌دهند و به طور کل در راستای ارتقای سطح سلامت روان کودکان و نوجوانان حرکت می‌کنند. مشاوران کودک به والدین کمک می‌کنند تا برخورد صحیح و اصولی‌تری با فرزندانشان داشته باشند و از اشتباهات و سهل انگاری‌ها پرهیز کنند؛ به این روش می‌توانند نقش خود به عنوان والدین را به بهترین نحو ایفا کرده و سلامت روان فرزندانشان را تضمین نمایند.

  اهداف مشاوره کودک چیست؟

  هدف از مشاوره کودک، این است که به کوکان و نوجوانان کمک کنیم تا با به شیوه بهتری با احساساتشان سازگار شوند، مشکلات خود را بهتر و عمیق تر درک کنند، مهارت‌های مقابله‌ای لازم را پرورش دهند و در نهایت بتوانند بهترین تصمیم‌ها را در طول دوران کودکی و نوجوانی خود بگیرند. جلسات مشاوره کودک تنها به کودکان اختصاص ندارد و ممکن است گاهی مشاور درمانگر ابتدا تلاش کند تا والدین را آگاه و آماده سازد و روش‌های تربیتی مناسب را به آن‌ها آموزش دهد.

  تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی

  تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی

  شما میتوانید با دریافت تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی تا 50% در هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی خود صرفه جویی کرده و امکان استفاده از خدمات پزشکان و دندانپزشکان متخصص در سراسر کشور را داشته باشید. در نتیجه همه افرادی که نیاز به دریافت خدمات دندانپزشکی دارند میتوانند در رابطه با هزینه های گزاف دندانپزشکی و دریافت خدمات از پزشکان زبده اطمینان خاطر داشته باشند.

  بیمه دندانپزشکی

  بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

  بهترین بیمه دندانپزشکی

  از مهمترین ویژگی یک بیمه خوب و مناسب برای افرد میتوان به میزان درصد کاهش هزینه های آن اشاره نمود. بیمه دندانپزشکی مهراز با پوشش ۵۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی کمک شایانی به کاهش هزینه های دندانپزشکی مینماید. از دیگر ویژگی‌های بهترین بیمه دندانپزشکی می‌توان به انتخاب آسان مراکز درمانی و پزشک و همچنین فرآیند سریع تهیه و ارسال بیمه نامه نیز اشاره کرد، که اینها باعث ارتقای تجربه شما در مراقبت‌های دندان می‌شوند.

  مشاوره رایگان دریافت کنید!

  خرید آنلاین مهرازکارت

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .