خرید آنلاین مهراز کارت

  • قیمت: 16,800,000 ریال
  • قیمت: 5,600,000 ریال
  • 0 ریال

ثبت نام مهراز کارت

 

 

✔️پس از پر کردن فرم ثبت نام در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد تا پس از دریافت مشاوره رایگان در صورت تمایل طی فقط چند ساعت مهراز کارت خود را درب منزل دریافت نمایید.

 

✔️با داشتن مهرازکارت میتوانید بدون سقف و محدودیت از کلیه خدمات دندانپزشکی، پوست و مو، زیبایی، روانشناسی و مشاوره، پزشک زنان و خدمات رفاهی استفاده کنید و بین 30 تا 50 درصد تخفیف ویژه دریافت کنید.

مراجعه به دندانپزشکی اقساطی

مشاهده هزینه ویزیت پزشک زنان توسط متخصص

جهت مشاهده تعرفه تخفیف دندانپزشکی کلیک کنید.

مشاهده تعرفه ها

مشاهده قوانین و مقررات

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

مهراز کارت بهترین بیمه دندانپزشکی ارزان و مقرون به صرفه ترین کارت تخفیف دندانپزشکی ارزان در بین رقبای خود میباشد. که با چندین دهه سابقه درخشان، رضایت بیش از 93% از مشترکین خود را جلب نموده است!

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.