اینله و آنله دندان | روشی برای پر کردن دندان

اینله-و-آنله

اینله و آنله دندان و طول عمر بیشتر دندانها

اغلب از اینله و آنله دندان به عنوان روش جایگزین پرکردن معمولی دندان استفاده می‌شود. در این روش برخلاف پرکردن معمولی دندان که در مطب توسط دندانپزشک انجام می‌شد و مواد مستقیماً بر روی دندان ریخته می‌شد، ترمیم به صورت غیرمستقیم در لابراتوار دندانپزشکی ساخته می‌شود. سپس ترمیم آماده به مطب ارسال می‌شود تا در جای خالی قرار بگیرد و به دندان چسبانده شود.

اینله و آنله که به پر کردن غیرمستقیم  نیز معروف است،برای ترمیم دندان های پوسیده کاربرد دارد. روشی بادوام‌ برای ترمیم پوسیدگی دندان و آسیب‌های مشابه می‌باشد. این ترمیمها از نظر عملکردی و زیبایی کاربرد داارد و به منظور طول عمر بیشتر دندان پر شده این روش بسیار کاربردی است..

 

مزایای اینله و آنله

در روش اینله وآنله کردن برخلاف پرکردن معمولی دندان که در مطب توسط دندانپزشک انجام می‌شد و مواد مستقیماً بر روی دندان ریخته می‌شد، ترمیم به صورت غیرمستقیم در لابراتوار دندانپزشکی ساخته می‌شود. سپس ترمیم آماده به مطب ارسال می‌شود تا در جای خالی قرار بگیرد و به دندان چسبانده شود.این روش نیاز کمتری به تراشیدن دندان و برداشتن بافت سالم دارد و ساختار سالم دندان دست ‌نخورده باقی می‌ماند.رنگ این مواد هم رنگ دندان بوده و با گذشت زمان تغییر رنگ پیدا نمی‌کنند در صورتیکه مواد پرکننده رزین کامپوزیت به مرور دچار تغییر رنگ می‌شوند.

 

ترمیم دندان با روش اینله و آنله

برای اینله و آنله کردن دندانهای پوسیده انتخاب جنس ترمیم حایز اهمیت است اغلب برای دندانهای عقبی که دید کمتری دارند طلا بهترین گزینه از نظر طول عمر و دوام می‌باشد. پورسلین در نواحی جلوی دهان که در معرض دید قرار دارند، کاربرد دارد.

 

***جهت استفاده از خدمات دندانپزشکی ارزان با مشاورین مهراز کارت همراه شوید***

هنوز نظری ثبت نشده.