اینله و آنله دندان | روشی برای پر کردن دندان

اینله و آنله دندان

اینله و آنله دندان و طول عمر بیشتر دندانها

اغلب از اینله و آنله دندان به عنوان روش جایگزین پرکردن معمولی دندان استفاده می‌شود. در این روش برخلاف پرکردن معمولی دندان که در مطب توسط دندانپزشک انجام می‌شد. و مواد مستقیماً بر روی دندان ریخته می‌شد، ترمیم به صورت غیرمستقیم در لابراتوار دندانپزشکی ساخته می‌شود. سپس ترمیم آماده به مطب ارسال می‌شود تا در جای خالی قرار بگیرد و به دندان چسبانده شود.

اینله و آنله که به پر کردن غیرمستقیم  نیز معروف است،برای ترمیم دندان های پوسیده کاربرد دارد. روشی بادوام‌ برای ترمیم پوسیدگی دندان و آسیب‌های مشابه می‌باشد. این ترمیمها از نظر عملکردی و زیبایی کاربرد داارد و به منظور طول عمر بیشتر دندان پر شده این روش بسیار کاربردی است.

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی با مهرازکارت همراه شوید

مزایای اینله و آنله

در روش اینله وآنله کردن برخلاف پرکردن معمولی دندان که در مطب توسط دندانپزشک انجام می‌شد و مواد مستقیماً بر روی دندان ریخته می‌شد، ترمیم به صورت غیرمستقیم در لابراتوار دندانپزشکی ساخته می‌شود. سپس ترمیم آماده به مطب ارسال می‌شود تا در جای خالی قرار بگیرد و به دندان چسبانده شود.این روش نیاز کمتری به تراشیدن دندان و برداشتن بافت سالم دارد و ساختار سالم دندان دست ‌نخورده باقی می‌ماند.رنگ این مواد هم رنگ دندان بوده و با گذشت زمان تغییر رنگ پیدا نمی‌کنند در صورتیکه مواد پرکننده رزین کامپوزیت به مرور دچار تغییر رنگ می‌شوند.

برای دیدن تعرفه دندانپزشکی اینجا کلیک کنید.

همچنین هزینه جرمگیری دندان را ملاجظه نمائید

ترمیم دندان با روش اینله و آنله

برای اینله و آنله کردن دندانهای پوسیده انتخاب جنس ترمیم حایز اهمیت است اغلب برای دندانهای عقبی که دید کمتری دارند طلا بهترین گزینه از نظر طول عمر و دوام می‌باشد. پورسلین در نواحی جلوی دهان که در معرض دید قرار دارند، کاربرد دارد.

 

***جهت استفاده از خدمات دندانپزشکی ارزان با مشاورین مهراز کارت همراه شوید***

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمترین تعرفه دندانپزشکی!!
ویژه استان تهران و البرز