دندان درد سینوسی | درمان دندان درد سینوسی

دندان درد سینوسی

دندان درد سینوسی

درمان دندان درد سینوسی یکی از مسائل غیر منتظره ای است. که گاها افراد باید با آن روبرو شوند. بهار فصلی همراه با آلرژی فصلی برای بسیاری از مردم است. فراتر از علائمی مثل آبریزش بینی، خارش چشم ها و عطسه، این آلرژی ها همچنین می توانند منجر به ایجاد فشار به ویژه در ناحیه سینوس های شما  و درد دندان های بالایی شود.

ما اغلب بیمارانی را می بینیم که مطمئن نیستند. که درد دردناکی که در حال تجربه آن هستند. به علت این آلرژی های مزاحم و فشار سینوسی است. و یا اینکه دندان ها و فک آنها دچار مشکل شده است. به هر حال آنها معمولا می خواهند دو چیز را بدانند. چگونه می توان درمان این نوع دندان درد را انجام داد؟ و یا نیاز به ویزیت توسط یک دندان پزشک یا دکتر برای رفع این معضل است یا خیر؟

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی با ما همراه باشید

درمان دندان درد سینوسی

علائم دندان درد را بررسی کنید. اگر مطمئن نیستید. با ویزیت توسط دندان پزشک شروع کنید. آنها با استفاده از عکس برداری توسط اشعه ایکس و  وضعیت دندان های شما تعیین می کنند. که مشکل دندان شما به علت آبسه دندانی، حفره و پوسیدگی دندان است یا سایر مشکلات مربوط به دندان و فک. 

اگر تشخیص دندان پزشک این بود که همه چیز خوب است. گام بعدی شما می تواند مراجعه به یک پزشک یا فوریت های پزشکی برای تشخیص اینکه که شما مبتلا به عفونت یا گرفتگی سینوسی هستید. و یا نه و تجویز نوع خاصی از تسکین دهنده های آلرژی، آنتی بیوتیک ها و داروهای ضد درد است. 

چگونه می توانم درمان درد سینوسی دندانها  را انجام داده و تسکین یابیم؟

برای کاهش التهاب سینوس و در نتیجه درمان دندان درد می توانید به یک پزشک برای تجویز دارو (مثل یک داروی ضد حساسیت یا  مسکن) برای کاهش التهاب سینوس و  یا عفونت مراجعه کنید. اگر برای تمیز کردن سینوس خود و رفع گرفتگی آن مشکل دارید.  به یک پزشک مراجعه کنید.

دندان درد همچنین می تواند به علت  شکستگی یک دندان ایجاد شود. و وجود این مشکل در دهان شما، مخصوصا در قسمت بالای دهان، می توانند شبیه دندان درد مرتبط با سینوس باشد. اما درد ناشی از یک دندان شکستگی یا آبسه دندان دارای شدت به مراتب بیشتری است. در هرگونه درد دندان با تورم لثه احتمالا موضوع دندان در میان است و نه یک سینوس.

به خاطر همین نیاز است که علت ریشه ای درد دندان را با ویزیت توسط یک دندان پزشک مرتفع کنید. در حالی که ژل یا داروهای مسکن و ضد درد به تسکین درد ناشی از دندان درد سینوسی کمک خواهد کرد. آنها فقط دارای اثر تسکین دهندگی موقت یعنی تا زمانی که شما بتوانید به یک دندان پزشک مراجعه کنید. مفید هستند.

همچنین گاها ممکن است درد در ناحیه فک بر مناطق نزدیک گوش شما تاثیر بگذارد. که می تواند با درد دندان و سینوس اشتباه گرفته شود. اگر هنگام بستن دهان صدای فک خود را شنیده. یا هنگام جویدن دچار حساسیت می شوید. احتمالا  ابتلا به عارضه ای در دندان یا  فک نسبت به سینوس بیشتر است.

جهت مشاهده هزینه دندانپزشکی سال کلیک کنید

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

معرفی چند راهکار برای درمان دندان درد

مصرف مایعات و استفاده از بخور: آب از طریق هیدراته کردن غشاهای موکوزی می تواند باعث تخفیف در درد شود. همچنین می توان از بخور استفاده کرد. خوردن مواد غذایی تند: این امر به خاطر خواص این مواد غذایی مثل خاصیت رقیق کننده بودن غشای فلفل قرمز است. البته همه این مواد دارای خاصیت یکسانی هستند. و همچنین این امر باید با تجویز پزشک صورت گیرد. تا احیانا آسیب بیشتری نبینید.از یک خلط آور استفاده کنید. کلید کاهش عفونت سینوسی و در نتیجه درد دندان. تخلیه مخاط است.سعی کنید که بخوابید: خواب یکی از مهمترین ابزارهای افزایش مقاومت بدن است. در طول خواب، بدن شما دارای فرصت برای تولید گلبول های سفید و سیتوکین ها، که “افزایش ایمنی” را افزایش می دهند، است. همچنین به طرز شگفت آور، خوابیدن با کاهش درد سینوس در ارتباط است.
سر خود را در بهترین حالت قرار دهید.

.جهت استفاده از خدمات دندانپزشکی ارزان با مشاورین مهرازکارت تماس حاصل نمائید

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را به شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید. همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

بیمه تکمیلی دندانپزشکی

شما با تهیه بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز مشمول برخورداری از ۵۰ درصد کاهش هزینه خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی شده و میتوانید از تمامی خدمات دندانپزشکی با هرهزینه ای بدون سقف و محدودیت در سراسر کشور بهره بگیرید. در صورتی که سایر بیمه نامه ها دارای سقف استفاده از خدمات به صورت سالانه هستند. از اصلی ترین مزایای داشتن بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز این است که می‌توانید با اطمینان بیشتری در مورد پوشش هزینه‌های ناگهانی و گزاف دندانپزشکی خود دست یابید.

تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی

شما میتوانید با دریافت تخفیف کارت پزشکی و دندانپزشکی تا 50% در هزینه های درمانی و زیبایی دندانپزشکی خود صرفه جویی کرده و امکان استفاده از خدمات پزشکان و دندانپزشکان متخصص در سراسر کشور را داشته باشید. در نتیجه همه افرادی که نیاز به دریافت خدمات دندانپزشکی دارند میتوانند در رابطه با هزینه های گزاف دندانپزشکی و دریافت خدمات از پزشکان زبده اطمینان خاطر داشته باشند.

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  1. سلام منم هم دندون درد دارم هم عطسه و علاعم حساسیت الان نمیدونم دندونام ترابه یا سینوسام مشکل دارن!

  2. سلام با مهراز میشه همه مراکز مراجعه کرد؟

    1. با سلام جهت استفاده از خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی با مهراز کارت لازمه به مراکز طرف قرارداد مراجعه کنید. لیست مراکز خدمت شما: https://mehrazcard.com/treatment-centers/

  3. مطلب مفیدی بود

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.