دندانپزشک خوب در کرج

دندانپزشکی خوب در کرج

دندانپزشک خوب در کرج

اگر می خواهید یک پزشک خوب که هم بتوان با او به راحتی در مورد مشکلات قبل و بعد از درمان دندان ها با او صحبت کرد هم بتوان در مطب دندانپزشکی او احساس راحتی و آرامش داشت به ادامه این مطلب ادامه بدهید تا با ویژگی های یک دندانپزشک خوب و نیز یک مطب ایده ال آشنا شوید.

از نظر استاندارد یک مطب دندانپزشکی باید دارای چهار فضای مجزا باشد. اولین بخش که محلی برای بیماران مراجعه کننده است می باشد. اگر دندانپزشک اطفال باشد باید یک فضا را برای کودکان قرار دهد تا در آن بازی کنند و احساس ارامش داشته باشند. در این مکان بهتر است که از عکسهای مورد علاقه کودکان استفاده شود. همچنین ترکیب رنگ این فضا شاد و مناسب با روحیه کودکان انتخاب شده باشد.
اسباب بازی برای سرگرمی و بازی بچه ها و دوری از استرس دندانپزشکی بسیار مهم است.

مشاهده بیمه دندانپزشکی و خدمات زیبایی با تخفیف و هزینه دندانپزشکی با تخفیف

فضای بعدی مربوط به منشی مطب و مسئول پذیرش می باشد. این فضا باید طوری انتخاب شود که از یک سو به مراجعه کنندگان و از سوی دیگر به کارکنان مطب به آسانی دسترسی داشته باشد.
فضای سوم همان فضایی است که دندانپزشک به درمان دندان ها می پردازد. این فضای درمانی می تواند شامل آزمایشگاه، اتاق استریلیزاسیون و اتاق دندانپزشک باشد.
در مطب های پیشرفته فضای استریلیزاسیون را با پوشش شیشه ای طراحی می کنند و جایی قرار می دهند که تمامی مراجعه کنندگان بتوانند وسایل آن را ببینند و با خیالی آسوده تر به این مطب مراجعه کنند.

تمام محیط دندانپزشکی باید پوششی از سرامیک داشته باشد و صندلی ها باید قابل شستشو باشند.

آشنایی با مزایا و معایب کشیدن دندان با کاهش هزینه 50% مهراز کارت

دندانپزشکی خوب در کرج

دندانپزشکی خوب در کرج

دندانپزشکی ارزان

اخلاق یک دندانپزشک خوب

علاوه بر تمیز بودن و استاندارد بودن فضای مطب باید دندانپزشک نیز از اخلاقی خوش و مناسب برخوردار باشد. از خصوصیات یک دندانپزشک خوب می توان به موارد زیر اشاره نمود:

1- در زمان درمان دندان های بیمار از صحبت با پرستار و همکار خود در مورد مسایل غیر و خصوصی در حضور بیمار پرهیز نماید. صحبت های دندانپزشک باید درمورد درمان و مسایل مربوطه باشد. از شوخی های نابجا که ممکن است بیمار را معذب کند خودداری نماید.
صحبت نمودن دندانپزشک و کارکنان مطب با بیماران کاملا محترمانه باشد.

2- دندانپزشک باید اخلاق حرفه ای خود را نیز حفظ نماید و از کار دندانپزشک قبلی که دندان بیمارش را درمان کرده بدگویی نکند.

3- تخصص از ملاک های اصلی یک دندانپزشک ابده ال به شمار می آید. بیشتر بیماران شاید ب اندازه این مورد نسبت به موارد دیگر حساسیت نداشته باشند. بنابراین تبحر و مهارت دندانپزشک باید به اندازه ای باشد که جای نگرانی برای بیمار خود باقی نگذارد.

4- تجربه دندانپزشک نیز از معیارهای مهم برای انتخاب یک دندانپزشک می باشد. بسیاری از بیماران به دندانپزشکانی مراجعه می کنند که از تجربه کافی و لازم برخوردار باشند تا بیماران با خیالی آسوده تر نزد آنها بروند. تجربه یک دندانپزشک از نظر بیماران طبق تعریف هایی که از بیماران قبلی یک دندانپزشک بیان می شود مورد سنجش قرار می گیرد.

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. من یه دختر ۱۰ ساله دارم میخوام دندوناشو روکش بکشم دوتاهم خراب داره خیلیم از دندون پزشک میترسه یه دکتر خوش برخورد و کار بلد ممنون میشم معرفی کنید.

   • admin
   • شهریور ۱۰, ۱۴۰۰

   با سلام تمامی دندان پزشکان تحت قرارداد مهراز از بهترین متخصص‌ها انتخاب شده اند. مراکز دندانپزشکی طرف قرارداد مهراز کارت در کرج:https://mehrazcard.test-prozhe.ir/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%85%d8%b1%d8%a7%da%a9%d8%b2-%d8%af%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c-%da%a9%d8%b1%d8%ac/

 2. سلام مراکز در کرج کجا هستن؟

  1. با سلام لیست پزشکان و مراکز درمانی مهراز کارت در استان البرز خدمت شما: https://B2n.ir/t68611

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.