وام دندانپزشکی مشهد

وام دندانپزشکی مشهد

وام دندانپزشکی مشهد

در گذشته دندانپزشکی را مانند دندانسازی می دانستند. ولی در حال حاضر دندانسازی قسمتی از دندانپزشکی است. دندانپزشکی علمی است که سلامت دهان و دندان ها را تامین می کند. و سلامت دندان ها که نقش بسیار مهمی در سلامت جسم و روح دارد را تامین می کنند. همچنین به وسیله این علم بسیاری از بیماری های دهان و دندان را شناخته و برای درمان و یا جلوگیری از پیشامد بیماری استفاده می شود.

کاهش هزینه دندانپزشکی با مهراز کارت

بیمه دندانپزشکی در مشهد

دهان و دندان به دلیل موقعیت و کاربردی که دارند تحت فشار و کشش زیادی هستند. ما به وسیله دندان ها غذاها را می جویم، گاز می زنیم و به وسیله دندان ها صحبت می کنیم.

بهترین کلینیک دندانپزشکی مشهد

اهمیت سلامت و بهداشت دهان و دندان

به طور کلی منظور از مراقبت دهان و دندان، مسواک زدن به طور روزانه و مرتب و استفاده از نخ دندان همچنین مراجعه منظم و هر 6ماه تا یک سال یک بار به دندانپزشکی می باشد. پرهیز از خوردن غذاهای سفت مانند ته دیگ ها و مصرف نکردن الکل و دخانیات، نشکستن اجسام سخت با دندان ها از کارهای اولیه ولی بسیار مهمی است. که هر فردی باید برای سلامت دندان ها و نیز سلامت جسم خود انجام دهد.

البته ممکن است با رعایت کردن تمامی این موارد باز هم برای دهان و دندان ها مشکلی پیش بیاید. حتی زمانی که تمامی این موارد را رعایت کنید باز هم امکان مبتلا شدن به بیماری های دهان و دندان به صفر نمی رسد.

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی کلیک کنید!

وام دندانپزشکی مشهد

وام دندانپزشکی مشهد

لزوم مراجعه به دندانپزشک

بنابراین جدا از دانستن و عمل کردن به موارد بهداشتی و مراقبتی و رعایت تمامی مسائلی که گفته شده. باید از دندانپزشک برای مراقبت کامل از دهان و دندان ها بهره برد.
البته با دانستن آنکه دندانپزشک می تواند دندان های شما را ترمیم کند. ولی در اصل بهداشت و مراقبت اصلی دندان ها به عهده خودتان است. اینکه بدانید نشانه های مشکل و خطر بیماری های دندانی و دهان چیست و در زمان درست و سریع به درمان و اصلاح آنها بپردازید. یکی از بهترین راه ها برای حفظ سلامت دندان ها می باشد.

از شایع ترین بیماری های دندانی در کودکان پوسیدگی دندان هاست. که بر پایه برخی آمار ها کودکان تا سنین 7 تا 8 سالگی بین 3 تا 10 دندان پوسیده دارند. کودکانی که دندان های پوسیده دارند باید هر 3 تا 4 ماه به دندانپزشکی مراجعه کنند. تا مقدار پوسیدگی های دندانشان توسط دندانپزشک مورد بررسی قرار گیرد. و در صورت لزوم درمان و ترمیم شوند.

همچنین بازخورد جلسات علمی انجمن دندانپزشکان ایران تایید کردند. که حتی کودکانی که دارای دندان های پوسیده نمی باشند. لزوما باید هر شش ماه برای حفظ دندانهایشان به دندانپزشک مراجعه کنند. در بعضی مواقع فلورایدتراپی می تواند پوسیدگی دندان ها را تا حد بسیار زیادی از پوسیدگی ها نجات دهد. فلوراید تراپی برای کودکان بالای سه سال توصیه می شود.

مراجعه به دندانپزشکی ارزان

دندانپزشکی ارزان مشهد

سلامت جسم و روح در گرو سلامت دندان ها

رعایت بهداشت دهان و دندان می تواند علاوه بر سلامت دندان ها بر سلامت جسمی و روحی افراد تاثیرگذار باشد. افرادی که از بهداشت مناسب دهان و دندان برخوردار نمی باشند عواملی مانند عدم اعتماد به نفس، مشکلات دهانی، نقص در صحبت کردن، مشکل در دستگاه گوارش و حتی بیماری های جدی تری مانند انواع سرطان های دهان بشوند که درمان آنها بسیار پرهزینه و زمان بر است.
بنابراین قبل از آنکه افراد به دنبال درمان باشند باید در پی پیشگیری و بهداشت صحیح دهان و دندان های خود باشند.

البته برای محافظت از دندان ها و بهداشت دهان روشهای معمولی که در دسترس و امکان انجام آنها برای همگان وجود دارد در بالا بیان شد. ولی داشتن اطلاعات کامل در مورد دندان ها لازم است و دندانپزشکی یکی از موارد ضروری است که برای عموم مردم لازم است. امروزه شرایط اقتصادی نامناسب استفاده از خدمات دندانپزشکی را برای افراد مشکل ساخته است. متخصصان دندانپزشک می دانند که نشانه سالم بودن دندان ها فقط به داشتن دندانهای سفید نمی باشد. بلکه دندان سالم به داشتن لثه های قوی و سالم نیز بستگی دارد.

قیمت دندان مصنوعی ژله ای در مشهد با کاهش هزینه کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

خدمات دندانپزشکی با استفاده از وام دندانپزشکی

خدمات متعددی برای افراد در کشور جهت حفظ سلامت و درمان دندان هایشان ارائه شده است. در شهرهای مختلف و همچنین در شهر مشهد خدمات دندانپزشکی اقساطی و همچنین وام دندانپزشکی در مشهد می تواند بسیاری از مشکلات دندان و دهان افراد را حل کند.

وام دندانپزشکی در مشهد تسهیلاتی را به مراجعین و عموم مردم ارائه می کند که بتوانند به راحتی و با خیالی راحت تر به درمان دندان های خود بپردازند. این افراد می توانند با مراجعه به کلینیک های مجهز و کادر درمان بسیار مجرب به طور قسطی و با وام دندانپزشکی سلامت دوباره دندان های خود را داشته باشند.

تمامی خدمات دندانپزشکی با وام دندانپزشکی در مشهد و دیگر شهرها با مهراز کارت به مراجعه کنندگان ارائه می شود.

آشنایی با مزایا و معایب کشیدن دندان با کاهش هزینه 50% مهراز کارت

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. سلام میشه راهنمایی کنید چطوری میتونم مهراز کارت بگیرم مشهدم

  1. با سلام میتونید از طریق سایت ثبت نام انجام بدید و یا تلفنی مشاوره رایگان دریافت کنید و طی چند ساعت مهراز کارتتون رو درب منزل دریافت کنید :)

 2. من از مشترکین مهراز هستم و راضی ام :)

  1. با سلام خیلی خوشحالیم که از خدمات راضی بودید. در خدمتتون هستیم :)

 3. بیمه شما قابلیت قسط بندی داره؟

  1. با سلام بله امکان پرداخت اقساطی برای برخی از خدمات وجود دارد: https://mehrazcard.com/installment-dentistry/

 4. قسطی هم میشه خدمات رو انجام داد؟

  1. با سلام برای برخی خدمات بله این امکان با مهراز کارت وجود داره.

 5. سلام. میخواستم ببینم چه جوری میتونم از مهراز کارت استفاده کنم ممنون میشم راهنمایی کنید؟

  1. سلام وقت بخیر شما میتونید با ارائه این کارت به مراکز مهراز و یا مراکز طرف قرارداد برای خدمات دندانپزشکی 50 % و برای خدمات زیبایی 30% تخفیف بگیرید و شما میتونید حضوری و یا غیر حضوری این کارت رو تهیه بفرمایید

 6. سلام من دوتا فک کامل دندان مصنوعی میخواهم به صورت اقساطی شرایط راتوضیح دهید

  1. سلام وقت بخیر شما میتونید با مهراز تماس بگیرید تا مشاوران در این رابطه راهنماییتون کنن

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.