قیمت اصلاح طرح لبخند

قیمت اصلاح طرح لبخند

قیمت اصلاح طرح لبخند

یکی از عوامل مهمی که در اعتماد به نفس افراد نقش بسیار مهمی دارد و چهره افراد را جذاب نشان میدهد لبخند زیبا است. به همین منظور مجموعه ای از درمان‌های مختلف برای رسیدن به این هدف در کلینیک‌های دندانپزشکی ارائه میشود که به اصلاح لبخند معروف هستند. کلینیک های مهراز نیز خدمات درمان‌های مختلف زیبایی را که زیر مجموعه اصلاح طرح لبخند هستند را ارائه می‌دهد. این خدمات توسط بهترین دندانپزشکان با استفاده از به روزترین تجهیزات ارائه می‌شود.

با داشتن بیمه دندانپزشکی میتوانید تعرفه دندانپزشکی درمانی و زیبایی خود را تا 50% کاهش دهید …

طراحی لبخند چیست؟

طبق تحقیقات، لبخند زیبا و دلنشین دومین فاکتور زیبایی صورت (اولین فاکتور چشم) است. از این رو لبخند سالم و دلنشین تاثیر عمیق و ماندگاری روی بیننده خواهد داشت. طراحی لبخند زیبا حاصل تلفیق اجزا صورت و دندان ها است. این اجزا شامل تناسب کلی شکل و پروفایل صورت با طراحی لبخند، رنگ پوست صورت، فرم لب‌ها و گونه، فرم و طرح لثه، فرم، رنگ و موقعیت دندان ها می باشد. در واقع ترکیب این اجزا یک منحنی ایجاد می کند که به خط لبخند مشهور بوده. و باعث ایجاد چهره دلنشین، شاد و مثبت خواهد شد.

مهم ترین مساله در طراحی لبخند، تشخیص و طرح درمان درست است. این دانش و هنر متخصص زیبایی و پروتز است‌ که صورت و لبخند هر شخص را آنالیز نموده. و روابط میان اجزای صورت را به خوبی بشناسد و بهترین طرح درمان را ارائه دهد.

معرفی بهترین دکتر برای اصلاح طرح لبخند

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و همچنین افزایش انواع روش‌ها و درمان های زیبایی در سال‌های اخیر، مقوله دندانپزشکی نیز از این‌ امر مهم بی‌تاثیر نبوده‌ است.

اصلاح طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند یا طراحی لبخند، مجموعه‌ ای از درمان‌های زیبایی است‌. که درنهایت به ایجاد لبخندی زیبا منجر می شود. فرآیند اصلاح طرح لبخند یا طراحی لبخند لثه های ناصاف و بدشکل را اصلاح و مشکلات دیگر دندان را برطرف می نماید. همچنین اصلاح طرح لبخند می تواند بطور چشمگیر طول، عرض، رنگ و شکل دندان ها را تغییر دهد. تا ظاهری شاداب و متناسب داشته باشید. اصلاح طرح لبخند یا طراحی لبخند فقط رویکرد زیبایی ندارد. بلکه در طی انجام فرایند اصلاح طرح لبخند، برای تشخیص مشکلات کارکردی، دندان ها معاینه می شوند.

قیمت اصلاح طرح لبخند

قیمت اصلاح طرح لبخند

قیمت اصلاح طرح لبخند

در هنگام مشاوره شخصی، دندانپزشک تشخیص می دهد که‌ آیا شما‌ برای انجام اصلاح طرح لبخند کاندیدای مناسبی هستید یا خیر؟ دندانپزشک برای‌ آگاهی از اهداف هر فرد، به کمک تکنولوژی پیشرفته دندان و فک، شما را معاینه می کند. برای‌ اینکه بیمار صلاحیت انجام اصلاح طرح لبخند را دارا شود، باید از سلامت دهانی خوبی برخوردار باشد و نباید هیچ‌گونه پوسیدگی و بیماری لثه در دهان فرد وجود داشته‌باشد.

در صورتی‌ که دندان های‌ شما به مشکلات زیر دچار شده‌ است، قبل از اصلاح طرح لبخند یا طراحی لبخند شما ابتدا باید‌ برای درمان بیماری دندانتان به دندانپزشک مراجعه کنید.

 • لب پر شدن دندان‌ ها
 • فاصله‌ی بین دندان‌ ها
 • نداشتن دندان
 • بدرنگ شدن دندان ها
 • داشتن دندان های‌ کج
 • پوسیدگی دندان ها
 • داشتن لبخند لثه‌ای
 • دندان های کوتاه

مزایای اصلاح طرح لبخند

ایجاد طرح لبخند، با سفید و روشن تر نشان دادن دندان ها، سبب جوان تر نشان داده شدن چهره می گردد.
بسیاری از بیماری ها و مشکلات دهان و دندانی، به کمک اصلاح طرح لبخند رفع می گردد.
این روش می تواند بسیاری از پوسیدگی های دندانی، عفونت ها و بیماری های لثه را کمتر کند.
ایجاد طرح لبخند، با بهبود ساختار دهان و دندان می تواند نسبت لثه را تنظیم کند.

اصلاح طرح لبخند چگونه انجام میشود؟

مدت درمان و هزینه اصلاح طرح لبخند به مهارت دندانپزشک، نوع بیمه درمانی، وضعیت بهداشتی دندان و میزان اصلاح بستگی دارد. هر چقدر برای داشتن لبخند زیبا به درمان پیچیده‌تری نیاز باشد. قیمت و هزینه درمان طراحی لبخند نیز افزایش می‌یابد. در هنگام مشاوره، دندانپزشک زیبایی، تمامی این‌ عوامل را در نظر خواهد گرفت. و طرح لبخند ویژه‌ای را با قیمت و دستمزد مورد نظرش پیشنهاد خواهد کرد. البته عرفا در این رابطه دستمزد بصورت واحدی اعلام می شود و پزشکان زیبایی دندان به‌ ازای هر واحد مبلغی را اعلام می نمایند.

طراحی دیجیتال لبخند

سیستم DSD یا طراحی دیجیتال لبخند یک سیستم کاملاً منحصر به فرد می باشد. که‌ برای اولین بار طراحی لبخند بیمار بصورت دیجیتالی و توسط کامپیوتر انجام می گیرد. قبل‌ از هرگونه عملیات دندانپزشکی، می توان نتیجه درمان را به‌ فرد نشان داد. و همچنین شما می توانید باتوجه به‌ سلیقه شخصی خود و یا عکس و خاطرات گذشته در مورد طراحی لبخند خود اظهار نظر نمایید. این سیستم طراحی لبخند کاملاً واقعی و طبیعی طراحی می شود. و بهترین راهنما برای مراجعه کنندگانی که‌ به زیبایی دندان ها و طرح لبخند اهمیت ویژه‌ای می دهند، می باشد.

اندازه گیری دقیق اصلاح طرح لبخند با استفاده از تناسب‌های مختلف و تنظیم پارامترهای طراحی صورت شامل فاصله دو مردمک و فاصله گوشه‌های لب،‌ ارتفاع صورت و … انجام می پذیرد. استفاده از نرم افزار پیشرفته GPS ،و قابلیت منحصر بفرد آن‌ در آنالیز زیبایی صورت و دندان، این امکان را به‌ ما می دهد که‌ به سادگی و با دقت بالا پارامترهای مورد نظر را بررسی و دستورات لابراتوری و کلینیکی را صادر نماییم. با استفاده‌ از نرم افزار بررسی عکس دیجیتالی صورت تغییرات لازم شامل: اندازه، شکل، تناسب دندان ها،‌ ارتفاع و دیگر مشخصات در لبخند شما اعمال می شود.

اصلاح طرح لبخند با بوتاکس

ماندگاری اصلاح طرح لبخند

درمان و زیباسازی در حوزه دندان و به خصوص زیبایی از جمله اصلاح طرح لبخند دندان مستلزم مراقبت از دهان و دندان و نگهداری بعد از درمان است. برای افزایش طول عمر دندان ها باید بهداشت دهانی را به خوبی رعایت کرد تا دندان ها آسیب نبینند و بعد از اینکه درمان روی آن ها انجام شد نیز باید با مسواک زدن و نخ دندان زدن هم سفید بودن دندان ها را حفظ کرد و هم باعث ماندگاری سالم بودن دندان ها شد. با این وجود برای حفظ زیبایی و سلامت دندان ها لازم است به صورت مداوم تحت معاینه دندانپزشک قرار بگیرد تا در صورت نیاز درمان لازم برای دندان لک شده و یا لب پر شده شما انجام شود.

منابع: الهام گرفته از مجموعه مقالات بین المللی ISI درباره اصلاح طرح لبخند

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. سلام ما میتونیم با این کارت همه کلینیک ها مراجعه کنیم؟

  1. با سلام جهت استفاده از مهراز کارت نیاز هست که به مراکز طرف قرارداد مراجعه کنید. لیست مراکز و پزشکان خدمت شما:

  • فرید
  • فروردین ۳۰, ۱۴۰۲

  سلام قیمت مهراز کارت چقدر هستش و اینکه کدام مراکز پذیرش دارند؟

  1. با سلام جهت کسب اطلاعات درباره هزینه تهیه مهراز کارت لطفا به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید تا اطلاعات به روز رو مشاهده کنید. لیست مراکز درمانی و زیبایی طرف قرارداد مهراز کارت خدمت شما دوست عزیز:

  • اعظم
  • اردیبهشت ۲۱, ۱۴۰۲

  سلام فقط در تهران پشتیبانی دارید؟

  1. با سلام مهراز کارت در شهرهای مختلف مراکز درمانی متعددی داره که میتونید مراجعه کنید.

 2. کدوم دکتر مهراز برای طراحی لبخند بهتر کار انجام میده؟

  1. با سلام پزشکان فعال در مراکز درمانی مهراز همه متخصص و با تجربه هستند. لیست مراکز خدمت شما.

 3. خیلی قیمتش بهتر میشه

  1. بله من اولش فکر کردم دروغه ولی خب استفاده که کردم دیدم 50 درصدواقعیه

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.