درمان دندان درد با عسل 🐝درمان عفونت لثه با عسل

درمان-دندان-درد-با-عسل

دندان درد را با عسل درمان کنید!

درمان دندان درد با عسل و آموزش ساخت ترکیبات ثمربخش عسل طبیعی,در پوسیدگی دندان ها بسیار شایع می باشد مخصوصا بین افرادی که از شیرینی مصنوعی استفاده می کنند، استفاده از شیرینی برای بهداشت دهان و دندان خیلی مضر است، اگر ساکارز (قند یا شکر) در دهان باقی بماند بوسیله باکتری های لاکتیک به اسید تبدیل شده و این اسید موجب پوسیدگی دندان ها میشود، لذا توصیه میشود به جای قند یاشکر از عسل استفاده کنیم، آنتی بیوتیک های موجود در عسل مانع فعالیت لاکتیک می شود و از فرسایش آنها جلوگیری میکند، بنابراین عسل نه تنها ضرری برای دندان ها ندارد بلکه به دلیل خاصیت ضد میکروبی باعث استحکام لثه ودندان ها می شود.

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی با مشاورین مهرازکارت همراه شوید

روش های درمان دندان با عسل

توصیه شده که برای رفع و درمان طبیعی عفونت و آبسه دهان و لثه سراغ عسل و سرکه بروید چون بهترین ضدعفونی کننده برای دهان و دندان هستند. عسل را با سرکه مخلوط و هر روز صبح و شب با آن غرغره کنید، ضمناً لثه را نیز با آن ماساژ دهید. برای درمان ورم لثه، موم عسل را مانند آدامس جویده و سپس موم را بیرون بیندازید.

یکی دیگر از روش های موثر برای درمان دندان درد استفاده از ترکیب عسل و دارچین است. ترکیبات ضدباکتریایی موجود در مخلوط عسل و دارچین باعث تسکین درد دندان می شوند، برای تهیه این مخلوط کافی است یک قاشق چای خوری پودر نرم شده دارچین را با ۳ قاشق چای خوری عسل مخلوط کنید و آن را روی دندان و لثه بمالید. یکی دیگر از کاربرد‌های مؤثر عسل و دارچین درمان سرماخوردگی می باشد.

همچنین مطالعه کنید: تعرفه دندانپزشکی سال۹۹

درمان-عفونت-لثه-با-عسل

درمان-عفونت-لثه-با-عسل

نوشیدن چای ولرم همراه عسل باعث محکم شدن دندان می شود و بخاطر وجود فلورین از فساد دندان جلوگیری می کند. متخصصین طب سنتی برای درمان دندان با عسل توصیه می‌کنند به منظور جلوگیری از پوسیدگی دندان ها شبها دندانها را با عسل، شکر سرخ و روغن گُل چرب کرده و بعد بخوابند.

هنوز نظری ثبت نشده.