هزینه لیزر موهای زائد | قیمت لیزر موهای زائد

هزینه لیزر موهای زائد

هزینه لیزر موهای زائد | قیمت لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد بدن و صورت راهی است که از نظر ایمنی بدون خطر بوده و همچنین روشی سریع و به صرفه است. هزینه لیزر موهای زائد نسبت به روشهای دیگر بیشتر است ولی ماندگاری و طول عمر آن نسبت به اپیلوسیون و دیگر روشها بسیار بیشتر است.

برای اطلاع از قیمت لیزر موهای زائد به لینک زیر مراجعه نمایید.

هزینه لیزر موهای زائد با داشتن مهراز کارت

امروزه انواع کلینیک های لیزر موهای زائد در کل شهرها بوجود امده اند. و انتخاب بهترین کلینیک کاری دشوار می باشد. برای انتخاب بهترین کلینیک لازم است که اطلاعات دقیقی در مورد نوع دستگاه و خدماتی که ارایه می دهند. و نیز تخصص شخص اپراتور بدست آورید. و سپس با خیالی آسوده تر به انجام لیزر بپردازید.

روشهای دیگر از بین بردن موهای زائد، دردسر های خاص خود را دارد. و همچنین در بلند مدت تاثیر چندانی روی موهای زائد بوجود نمی آورد. و شاید حتی موها را ضخیم تر و ریشه آنها را مستحکم تر کند.
روشهایی مانند وکس و اپیلوسیون نیز هم درد زیادی را برای فرد به همراه دارد. و هم هزینه های ماهانه که هر ماه هم از قبل بیشتر می شود. گزینه های مناسبی برای از بین بردن موهای زائد نمی باشند.
یا با روشهای دیگری مانند شیو و اپی لیدی نمی توانید تمام موهای زائد را بردارید. و بیشتر اوقات قسمتهایی از بدن اصلاح نشده می ماند. نسبت به روشهای گفته شده و همچنین دیگر روشهای موجود، سریع ترین و مقرون بصرفه ترین راه برای از بین بردن موهای زائد، لیزر می باشد.

همه چیز درباره هزینه برداشتن خال ها

هزینه لیزر موهای زائد

هزینه لیزر موهای زائد

هزینه لیزر موهای زائد به وسیله دستگاه های مختلف لیزر

مانند هر کاری دیگری که به وسیله دستگاههای متفاوتی انجام می شود. لیزر موهای زائد نیز به وسیله دستگاههای متفاوتی انجام می شود. که متنوع و ویژگی های متفاوتی دارند.

دستگاهها هر چقدر قوی تر و معتبر تر باشند هزینه تعداد شات هایی که بکار می برد نیز بیشتر است. لیزر روشی دقیق و حساس است که اگر با دستگاهی ایمن و اپراتوری حرفه ای انجام نشود می
تواند عوارض خطرناکی را برای فرد بوجود اورد. عوارضی مانند سوختگی پوست، خشکی بیش از حد پوست طوری که پوست ترک خورده و به درمان نیاز داشته باشد. بوجود آمدن لک هایی روی پوست و…
، که با کمی حوصله و دقت می توانید بهترین و ایمن ترین کلینیک را برای انجام لیزر موهای زائد خود بیابید.

یک دلیل برای هزینه بالای لیزر دستگاهها این است که فاش لامپ ها باید زود به زود تعویض شوند و تعویض آنها نیز برای این است میزان اثرگذاری آنها بیشتر شود.

مشاهده بیمه دندانپزشکی و خدمات زیبایی با تخفیف و هزینه دندانپزشکی با تخفیف

نوع عملکرد لیزر به چه شکل است؟

به وسیله نور لیزر و حرارت آن موهای تیره سوزانده می شود. همچنین فولیکول مو با حرارت لیزر آسیب دیده و از بین می رود. در بدن ما سلول های مو ، در دو فاز استراحت و رشد قرار می گیرند. زمانی که در فاز استراحت باشند اشعه و نور لیزر روی آنها اثری ندارد. به همین جهت برای از بین بردن کامل موهای زائد نیاز است که در چندین جلسه لیزر انجام شود تا موهایی که در فاز استراحت هستند نیز به فاز رشد تغییر حالت دهند تا آنها نیز در اثر لیزر سوزانده شده و از بین بروند.

انواع لیزر برای موهای یا با روشهای دیگری مانند شیو و اپی لیدی نمی توانید تمام موهای زائد را بردارید و بیشتر اوقات قسمتهایی از بدن اصلاح نشده می ماند. نسبت به روشهای گفته شده و همچنین دیگر روشهای موجود، سریع ترین و مقرون بصرفه ترین راه برای از بین بردن موهای زائد، لیزر می باشد.

انواع لیزر برای موهای زائد

عوامل و دلایل بسیار زیادی بر نتیجه لیزر موثر است که می توان با تشخیص پزشک برای از بین بردن موهای زائد بکار برد. رنگ پوست، رنگ مو ، ضخامت مو و همچنین ضخامت پوست و قسمتی از بدن که برای لیزر انتخاب می شود تاثیر گذار است.

خدمات پوست و مو و زیبایی ارزان

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

 

دستگاههای لیزر مو

1- دستگاه لیزر الکساندرایت
2- دستگاه لیزر روبی
3- دستگاه لیزر تور پالسی بالا
4- دستگاه لیزر ND YAG
5- لیزر دایود

برای انتخاب دستگاههای لیزر مو به دو نکته مهم باید توجه داشت:

1- تکنولوژی دستگاه لیزر
2- برند دستگاه

از معروفترین دستگاههای لیزر برای موهای زائد ، دستگاه الکساندرایت و لیزر دایود است .

برند دستگاه لیزر موهای زائد با تکنولوژی الکساندرایت نوع کندلا و سایناشور می باشد که از قویترین نوع های لیزر الکساندرایت می باشد که ساخت کشور امریکا هستند. از برند های کره ای و چینی و اروپا می توان به برند آلما، دکا و نوبلکس و کوتراو اشاره کرد.

دستگاه الکساندرایت یا دایود؟

دستگاه لیزر دایود طول موج بیشتری دارد و بنابراین عمق نفوذ آن بیشتر است.
دستگاه الکساندرایت به دلیل خنک کنندگی های قوی که دارد و نیز بی درد می باشد، در گرفتن نتیجه بهتر عمل می کند.

نوع دستگاه لیزر الکساندرایت از برند کندلا در زمان لیزر با پرتاب یخ بی حسی کامل بوجود می اورد و نسبت به برند سایناشور از طرفدارای بیشتری برخوردار است.

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

ارزان ترین بیمه دندانپزشکی

شما میتوانید تنها با پرداخت حق عضویت اولیه تا یک سال از ارزان ترین بیمه دندانپزشکی با عنوان مهراز کارت، بدون پرداخت هیچگونه هزینه جانبی دیگری استفاده نموده و همچنین میتوانید تا ۵ سال متوالی پس از دریافت مهراز کارت با پرداخت یک سوم هزینه اولیه آن را تمدید نمایید. علاوه بر این شما به ازای دریافت خدمات در مراکز درمانی مهراز کارت میتوانید از کاهش هزینه ۵۰ درصد واقعی استفاده نمایید و این در حالی است که بسیاری از مراکز بیمه نهایتا ۱۰ تا ۲۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی را پوشش میدهند.

تخفیف دندانپزشکی

شما میتوانید با دریافت ۵۰ درصد تخفیف دندانپزشکی در هزینه های درمانی و زیبایی خود صرفه جویی کرده و پس از دریافت کارت تخفیف مهراز از پشتیبانی و مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید. با انتخاب این کارت‌، شما می‌توانید از بین شبکه ‌ای از دندانپزشکان معتبر و حرفه‌ای پزشک خود را انتخاب و در سراسر کشور از خدمات آنها استفاده نمایید.

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. من برای کل بدن نوبت لیزر میخواستم فقط اینکه تخفیفی که گذاشتید موقته؟

   • admin
   • شهریور ۱۰, ۱۴۰۰

   با سلام خیر، تمامی تخفیف های مهراز کارت دائمی می‌باشد.

 2. لیزر باعث لک روی پوست میشه؟

  1. با سلام خیر. به هیچ عنوان. در صورتی که چنین موردی مشاهده شد حتما فورا با پزشک مشورت کنید.

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.