ژل و بوتاکس صورت | جوانسازی پوست

ژل و بوتاکس صورت | جوانسازی پوست

ژل و بوتاکس صورت | جوانسازی پوست

از روش های جوانسازی پوست تزریق ژل و بوتاکس برای نواحی مختلف صورت و بدن می باشد. این روش نیازی به جراحی ندارد و نتیجه آن به سرعت و به وضوح دیده می شود.

طبق نظریه انجمن جراحان پلاستیک آمریکا، بوتاکس و فیلر های پوست از راههای درمانی هستند که بیش از 10 میلیون از آن در سال 2016 انجام شده و با کمترین عوارض گسترش پیدا کرده است.

ابتدا برای استفاده از بوتاکس و ژل باید اطلاعاتی در مورد آن بدست آورید. که در اینجا به بیان و توضیح و همچنین مزایا و معایب آن می پردازیم.

درباره لیزر موهای زائد بیشتر بدانید

بوتاکس

چین ها و چروک هایی که اطراف چشم به چروک های پنجه کلاغی معروف هستند و نیز خطهای افقی که روی پیشانی ظاهر می شوند. به وسیله تزریق بوتاکس می توان آنها را درمان نمود.

ماهیت بوتاکس از یک سم ی بنام بوتولینیوم بوجود آمده که از باکتری کلسترودیوم بوتولینون می باشد. این سم با مقدار زیاد کشنده می باشد و مقدار مشخص و آن برای اصلاح و ترمیم چروک های پوستی استفاده شده و ایمن می باشد.

عملکرد بوتاکس به این صورت است که سیگنال های عصبی در عضلات را مسدود کرده و باعث صاف شدن چین های پوست می شود. زمانی که سیگنال های عصبی مسدود شوند، عضله آن قسمت فلج می شود. در اثر بی حرکت ماندن این عضلات چین و چروک ها از بین می روند.

داروهای ساخته شده با سم بوتولینوم، با نام های تجاری بوتاکس، دیسپورت و زءومین در بازار موجود می باشد.

همه چیز درباره هزینه برداشتن خال ها

قسمتهایی که در آن نواحی بوتاکس تزریق می شود:

تزریق بوتاکس برای قسمتهایی از پوست که چین و چروک آن قسمتها در اثر حرکت عضلات بوجود آمده است موثر است.

چین وچروک هایی که در اثر لبخند، اخم ابروها و بالاانداختن ابروها روی پوست ایجاد شده اند را اصلاح می کند.

اصلاح طرح لبخند با بوتاکس چگونه انجام میشود؟

آیا بوتاکس ایمن است؟

درست است که بوتاکس از ماده سمی ساخته شده است. ولی نترسید! زیرا بوتاکس خطرات سم اصلی که توسط باکتری
بوتولینوم بوجود می اید را ندارد و همچنین این سم زمانی اثر میکند که وارد خون شود.

از توصیه هایی که برای تزریق بوتاکس شده است این است که حتما در مراکز معتبر درمانی انجام شود. و فقط توسط پزشک و متخصص تزریق بوتاکس انجلم شود تا از خطرات احتمالی آن جلوگیری شود.

مشاهده بیمه دندانپزشکی و تخفیف خدمات پوست و مو و زیبایی و همچنین هزینه دندانپزشکی با تخفیف

ژل و بوتاکس صورت | جوانسازی پوست

ژل و بوتاکس صورت | جوانسازی پوست

تفاوت ژل و بوتاکس

تا اینجا دیدیم که بوتاکس ترکیبی از سم بوتولینوم است که با تزریق آن به پوست عضله نواحی چین و چروک خورده، فلج شده و باعث صاف شدن پوست می شود. که با دزهای کنترل شده توسط پزشک تزریق می شود.

قیمت فیلر خط خنده با مهراز کارت چقدر کاهش هزینه دارد؟

تزریق ژل برای پرکنندگی نواحی چین و چروک خورده پوست انجام می شود. نحوه عملکرد ژل و بوتاکس متفاوت است که در اینجا آنرا بیان می کنیم:

1- تزریق بوتاکس باعث شده تا حرکت ماهیچه های صورت کم شده و در نتیجه چین ها و چروک های پوست از بین برود.
ولی در تزریق ژل نواحی از پوست صورت که دچار چین خوردگی شده است با مقداری مشخص از کلاژن پر می شود. که باعث تحریک کلاژن پوست می شود.

2- اثر بوتاکس ماندگارتر است زیرا پس از تزریق بوتاکس فرد عادت استفاده از عضلات را برای حرکت دادن کنار گذاشته و زمانی که اثر بوتاکس از بین رفت. فرد دیگر از آن عضلات استفاده نمی کند. و در نتیجه اثار ماندگارتری خواهد داشت.

3- بوتاکس در عمق پوست نفوذ میکند. چین و چروک ها مانند برامدگی و فرورفتگی می باشد که در تزریق بوتاکس باعث شده که برامدگی های پوست نزدیک بهم نشوند و به همین دلیل دیگر چین های عمیق پوست بوجود نمی اید.

 

ژل و بوتاکس صورت جوانسازی پوست

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. سلام من دنبال یه دکتر خوب میگردم و قیمتم خیلی خیلی برام مهمه چون چند تا کار میخوام انجام بدم هم بوتاکس پیشونیم هم ژل لب و زاویه صورت کاشکی قیمت تمام شده را در سایت میزاشتید تا بتونم مقایسه کنم ممنون از شما

   • admin
   • شهریور ۱۰, ۱۴۰۰

   با سلام قیمت و تعرفه‌ها در منو >> قسمت تعرفه، پس از انتخاب خدمات مورد نظر قابل نمایش است. هزینه ژل و بوتاکس در سال 1400: https://mehrazcard.test-prozhe.ir/cost-of-gel-and-botox-injections/

 2. سلام یکی از بهترین پزشک های زیبایی مهراز رو معرفی میکنید

  1. با سلام لیست پزشکان و مراکز درمانی مهراز کارت خدمت شما: https://mehrazcard.com/treatment-centers/

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.