پزشک زنان خوب در تهران

پزشک زنان خوب در تهران

پزشک زنان خوب در تهران

پزشک زنان خوب که در حرفه خود باید مهارت خوبی داشته باشد. می تواند افزایش آگاهی زنان نقش مهمی را در سلامت زنان و درنتیجه جامعه ایفا کند. پزشک زنان خوب در تهران و شهرهای دیگر به مادرانی که باردار هستند و می‌خواهند فرزندان سالم را به دنیا بیاورند مشورت هایی داده و توصیه‌های پزشکی ها برای زایمان راحت تر به همراه سلامت مادر و فرزند می نمایند.
متخصص زنان و زایمان به صورت تخصصی به مشکلات نازایی و  زایمان می پردازد. در این موارد به غربالگری مراجعین پرداخته و برای درمان آنها تصمیماتی را میگیرد و درمان را شروع میکند.

پزشک زنان و زایمان از رشته های تخصصی بالینی است که هم در زمینه درمان و تشخیص بیماریهای زنانگی به بررسی و بحث می پردازد.

ما در اینجا به معرفی پزشک زنان خوب در تهران می پردازیم تا به راحتی بتوانید پزشک متخصص زنان خود را پیدا نمایید.

جهت مشاهده هزینه دندانپزشکی با تخفیف کلیک کنید

انتخاب دکتر زنان خوب

1- از بارزترین معیارها برای هر بیمار این است که پزشک دلسوز و رازدار باشد. هم چنین رفتاری دوستانه با بیمار برقرار نماید.

2- تحصیلات پزشک زنان، از مهمترین ملاک ها برای انتخاب می باشد که توسط بیمار مورد توجه قرار دارد. اینکه پزشک زنان در کدام دانشگاه تحصیل کرده برای انتخاب بسیار حائز اهمیت است.

3- از معیارهای مهم برای انتخاب پزشک زنان و زایمان تجربه است. دکتر زنان خوب به کسی می توان گفت که سابقه کاری و تجارب وی در دسترس باشد و به راحتی بیمار بتواند آنها را بررسی کند.

در این راستا می توانید با مراجعه به سایت مهراز کارت و بخش زنان و مامایی دکتر زنان خوب در تهران را بیابید.

4- از ملاک های مهم برای انتخاب دکتر زنان خوب تخصص پزشک می باشد.

پزشک زنان خوب باید در مواردی مانند، بارداری ناباروری، زایمان، یائسگی و عفونت دستگاه تناسلی زنان تخصص داشته باشد.
همچنین بیماران باید از نحوه درمان پزشک راضی باشند.

5- از شایع‌ترین و مهمترین معیارها برای انتخاب پزشک زنان خوب جنسیت پزشک می باشد.
طبق آماری از زنان برای انتخاب پزشکی وجود دارند این است که پزشک شان زن باشد .
زیرا می‌توانند راحت تر و بدون محدودیت شرم و حیا مشکلات خود را با پزشک شان در میان بگذارند.

6- اعتماد به پزشک برای رازدار بودن از عواملی است که مراجعین به آن اهمیت زیادی می‌دهند. زیرا با مراجعه به پزشک زنان باید در مورد خصوصی ترین بیماری ها و مشکلات شخصی شان با پزشک صحبت کنند. و بتوانند به راحتی بیماری های زنانگی و مشکلات دستگاه تناسلی و جنسی خود را مطرح نمایند.

پزشک زنان خوب در تهران

پزشک زنان خوب در تهران

سایر موارد مهم در انتخاب پزشک زنان خوب

7- مرکزی که پزشک زنان در انجا مشغول فعالیت است. بیمارستان های معتبر مرکزهای بهداشت و درمانگاههایی که پزشک زنان برای درمان در آنجا مستقر می باشد. مرکز درمانی مناسب ضامن سلامتی برای زنان و بیماران می باشد.

بنابر این بهتر است که پزشک زنان خود را برای انتخاب در این گزینه هم لحاظ قرار دهید. که در کدام مرکز یا بیمارستان و درمانگاه کار می کند.

نزدیک بودن محل مطب پزشک زنان به محله زندگی بیمار، هر چه قدر این مسافت کمتر باشد. خانم های باردار از نظر فکر و روان که نیاز به مراجعات متعدد به پزشک خود دارند در آرامش هستند. زیرا در صورت نزدیک بودن به پزشک، بیمار در هر ساعت شبانه روز که نیاز به پزشک پیدا کند. می تواند بدون دغدغه ترافیک و مسافت طولانی خود را به پزشک یا بیمارستان پزشک خود برساند.

از دیگر ویژگی ها که یک پزشک زنان خوب باید داشته باشد این است. که دارای اخلاق و رفتار پسندیده باشد و حوصله و صبر را سرلوحه کار خود قرار دهد تا به توضیحاتی که بیمار از خود و یا جنین و به او می‌دهد. با متانت گوش فرا دهد و بهترین راهکار را برای آنها به کار گیرد.

 جهت مشاهده بیمه دندانپزشکی کلیک کنید

درباره لیزر موهای زائد بیشتر بدانید.

وظایف یک پزشک زنان خوب

از بیماریهای زنان مانند، اختلالات قاعدگی، درد های دردناک در دوره ماهانه، خونریزی های غیر عادی در مدت قاعدگی، سرطان دهانه رحم، سرطان تخمدان، پیچ خوردگی تخمدان،درمان نزدیکی های دردناک، مجاری ادراری و التهابات واژن می باشد. که یک پزشک زنان خوب باید با انجام آزمایش ها و معاینات بالینی زنان، بیماری ها را به خوبی تشخیص داده و به درمان به موقع آنها بپردازد.

همچنین کنترل بارداری، تنظیم خانواده، نازایی، حاملگی خارج از رحم، پاره شدگی رحم، جدا شدن جفت، سقط جنین نابهنگام را با انجام آزمایشات پاپ اسمیر، تعیین جنسیت جنین، سونوگرافی های سه بعدی و دیگر آزمایشات ، تشخیص و به درمان بپردازد. آزمایشات و مواد دیگر توسط پزشک زنان ویزیت و انجام میشود.

همچنین جراحیهای زیبایی دستگاه تناسلی زنان، تنگی واژن، جراحی هایی مانند لابیاپلاستی، پرینه پلاستی، نیز از وظایف پزشک زنان خوب می باشد.

برداشتن چسبندگی های داخل رحم، برداشتن فیبرم های موجود در رحم، خارج کردن لوله و تخمدان، جراحی تنگی آندومتر، تقویت مثانه با روش لاپاراسکوپی از وطایف دکتر زنان خوب می باشد.

در مجموع یک پزشک زنان خوب باید در زمینه های مراقبت ویژه مربوط به زنان فعالیتهای برجسته و خوبی داشته باشد.
همچنین تشخیص و توصیه به اینکه زنان آزمایشهای ماموگرافی کولونوسکوپی و کنترل فشار خون، پیگیری واکسن های ضروری و نیز توصیه به رژیم غذایی مناسب که استفاده از فولیک اسید و کلسیم میباشد را بنماید. همچنین دیابت زنان، تشخیص اختلال تیروئید، خشونت و تجاوز جنسی به زنان از مواردی هستند که پزشک زنان باید به آنها بپردازد.

مشاهده هزینه ویزیت مامایی با مهراز کارت

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

 

چطور باید پزشک زنان خوب در تهران پیدا کنیم؟

متخصص زنان خوب باید تمام موارد بیان شده دربالا را تشخیص دهد و آنها را درمان کند. همچنین در طب و جراحی آموزشهای لازم و تخصص‌های ضروری را داشته باشد.

برای مشاهده لیست پزشک زنان خوب در تهران به لینک زیر مراجعه نمایید.

مرکز زنان و مامایی در تهران و کرج

کارت تخفیف دندانپزشکی

شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

کارت تخفیف دندانپزشکی

کارت تخفیف دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

با در نظر داشتن هزینه های بسیار بالای ایمپلنت دندان، داشتن بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت که بتواند درصد قابل توجهی از هزینه های بالقوه و مرتبط با آن را پوشش دهد قطعا بسیار کمک کننده خواهد بود. شما با داشتن این بیمه میتوانید به بهترین متخصصان ایمپلنت دسترسی داشته باشید. و از خدمات با کاهش هزینه 30 درصدی مهراز کارت برای ایمپلنت و همچنین سایر خدمات با کاهش هزینه 50% بهره مند شوید.

ارزان ترین بیمه دندانپزشکی

شما میتوانید تنها با پرداخت حق عضویت اولیه تا یک سال از ارزان ترین بیمه دندانپزشکی با عنوان مهراز کارت، بدون پرداخت هیچگونه هزینه جانبی دیگری استفاده نموده و همچنین میتوانید تا ۵ سال متوالی پس از دریافت مهراز کارت با پرداخت یک سوم هزینه اولیه آن را تمدید نمایید. علاوه بر این شما به ازای دریافت خدمات در مراکز درمانی مهراز کارت میتوانید از کاهش هزینه ۵۰ درصد واقعی استفاده نمایید و این در حالی است که بسیاری از مراکز بیمه نهایتا ۱۰ تا ۲۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی را پوشش میدهند.

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • س.ا
  • تیر ۱۲, ۱۴۰۰

  سلام خسته نباشید میتونم با مهرازکارت مشاوره مامایی قبل از بارداری بگیرم؟ میشه راهنمایی کنید لطفا؟

  1. با سلام و روز به خیر بله جهت دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید: https://mehrazcard.test-prozhe.ir/the-cost-of-a-midwifery-visit/

  • simin
  • شهریور ۹, ۱۴۰۰

  سلام ببخشید من مدام دچار عفونت واژن و رحم میشم یه متخصص خوب میخواستم معرفی کنید ممنون

   • admin
   • شهریور ۱۰, ۱۴۰۰

   با سلام تمامی مراکز درمانی که طرف قرارداد مهراز می‌باشند، سنجیده شده و خوب هستند. جهت مشاوره بیشتر می‌توانید فرم درخواست مشاوره رایگان رو پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

 1. سلام بهترین دکتر زنان مهراز رو معرفی میکنید؟

  1. با سلام تمامی پزشکان فعال در مراکز درمانی مهراز کارت متخصص و متبحر هستن. لیست پزشکان و مراکز خدمت شما: https://B2n.ir/e92144

 2. هزینه ها رو خیلی کم میکنه ممنون

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.