خدمات دندانپزشکی اقساطی در رشت

خدمات دندانپزشکی اقساطی در رشت

خدمات دندانپزشکی اقساطی در رشت

خدمات دندانپزشکی اقساطی شامل چه خدماتی می شود؟

برای آنکه همیشه دندانهای زیبا و سالمی داشته باشیم باید علاوه بر بهداشت دهان و دندانهایمان هر شش ماه یکبار و یا سالی یک بار به دندانپزشک مراجعه کنیم تا از سالم بودن ریشه دندانها نیز آگاه شویم و از پیشروی پوسیدگی های سطحی و پوسیدگی هایی که پنهان هستند جلوگیری کنیم. در این مطلب برای آنکه این معضل در بین بیماران گرامی در شهر رشت از بین برود و بتوانند دندانهایشان را حفظ کنند خدمات دندانپزشکی اقساطی در رشت را بیان می کنیم تا بتوانیم کمکی در تسهیل درمان دندان های عزیزان این شهر داشته باشیم.

امروزه استفاده از مهارت دندانپزشکان در زیبایی دندان و در کنار سلامت دندان ها، افراد را برای مراجعه به دندانپزشک بیشتر ترقیب می کند.
البته از مواردی که رسیدگی به دندان ها رابه تاخییر می اندازد، هزینه های زیاد آن است. در برخی مواقع حتی به دلیل این هزینه ها افراد دندان های خود را برای همیشه از دست می دهند. و به دلیل پوسیدگی زیاد و رسیدن پوسیدگی به ریشه دندان مجبور به کشیدن دندان ها می شوند.

بیمه دندانپزشکی در رشت

 

خدمات دندانپزشکی اقساطی در رشت
خدمات دندانپزشکی اقساطی در رشت

از خدماتی که بصورت اقساطی در دندانپزشکی ارئه می شود :

1- بستن فاصله های بین دندان ها

یکی از مشکلات دندان ها فاصله های نا مرتب بین دندان هاست. این فاصله ها یا زیاد است که زیبایی دندان ها را از بین برده است و این فاصله به دندان های دیگر فشار می آورد و انها را از جای خود منحرف می کند. و ممکن است دندان ها بیش از به هم نزدیک باشند و روی هم آمده باشند که در اینصورت علاوه بر عدم زیبایی در دندان ها باعث پوسیدگی و خراب شدن این دندان ها می شود.

مشاهده بیمه دندانپزشکی و خدمات زیبایی با تخفیف و هزینه دندانپزشکی با تخفیف

2- تاج گذاشتن و ترمیم تا دندان ها

کلاه دندان یا همان تاج دندان وقتی که به دلیل پوسیدگی دندان و ریشه ضعیف شده باشد. از بین می رود و ذره ذره خرد می شوند و می ریزند و شکسته می شوند. در این مواقع دندانپزشک برای ترمیم تاج دندان، ابتدا ریشه دندان را بررسی می کند. در صورت سالم بودن ریشه به ترمیم و ساخت تاج دندان می پردازد و در صورتی که ریشه دندان از بین رفته باشد و نیاز به ترمیم داشته باشند. ابتدا آنرا اصلاح می کند و سپس به ترمیم تاج می پردازند.
جنس تاج دندان ها از فلز، چینی و یا صمغ و سرامیک می باشد. برای قرار دادن تاج دندان روی دندان را ابتدا مقداری تراشیده و سپس روی دندان قرار می دهند.

3- بلیچینگ

بلیچینگ برای سفید کردن دندان ها می باشد. البته برای سفید کردن دندان ها روش های خانگی هم وجود دارد. در مواردی هم که درمان خانگی نتیجه مطلوبی ندهد از راه درمانی در دندانپزشکی استفاده می شود. در دندانپزشکی بلیچینگ، رنگ دندان های قهوه ای، زرد و تیره را از بین می برد.

4- میناکاری روی دندان ها

از خدمات دندانپزشکی اقساطی رشت که انجام می شود میناکاری دندان هاست. این روش از درمانها یا می توان گفت از راههای پیشگیری یرای پوسیدگی دندان هاست. با میناکری دندان ها عیب و نقص دندان مانند ناهمواری دندان ها و یا روی هم قرار گرفتن دندان ها را می توان اصلاح کرد. در این روش نیازی به تزریق ماده بی حسی نیست و دردی را بیمار حس نمی کند. زیرا این روش فقط با تاج دندان سر و کار دارد.

مراجعه به دندانپزشکی ارزان

5- پیوند دندان یا همان باندینگ دندانی

در این روش به وسیله رزین دندانی که موادی پلاستیکی مقاومی است که در دندان استفاده می شود و با تاندن نور لیزری هدایت شده آنرا سخت و محکم روی دندان قرار می دهد. مواد رزینی دندانی روی دندان می چسبد تا زیبایی دندان ها را تکمیل کند.

جهت کسب اطلاعات راجع به ایمپلنت اقساطی و پین دندان کلیک کنید

 

6- اصلاح ناهماهنگی و بالا و پایین بودن دندان ها

گاهی اوقات متفاوت بودن اندازه دندان ها کوچک و بزرگ بودن دندان ها، می تواند در امر جویدن و خوردن مواد غذایی اختلال ایجاد کند. در بیشتر مواقع این مورد باعث درد دندان و فشار نامتعارف به دندان های دیگر می شود. در آخر باعث خراب شدن ریشه دندان در اثر فشار زیاد به دندان می شود. ولی با یک بار مراجعه به دندانپزشک و ترمیم با مواد کامپوزیتی و یا رزین دندان به راحتی این مشکل حل می شود.

انواع لیزر برای موهای زائد

۲ دیدگاه برای “خدمات دندانپزشکی اقساطی در رشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

50% کاهش هزینه ها!
ویژه استان تهران و البرز

.