تخفیف دندانپزشکی مشهد

تخفیف دندانپزشکی مشهد

تخفیف دندانپزشکی مشهد

امروزه با افزایش هزینه و قیمت دندانپزشکی و فقدان پوشش های بیمه ای دندانپزشکی ، برای درمان دندان ها باید هزینه های بسیار بالایی را پرداخت کرد. این هزینه ها از توان 70 درصد مردم خارج می باشد. در این موقع است که تخفیف دندانپزشکی در شهرها و همچنین در شهر مشهد می تواند هزینه ها را به مقدار زیادی کاهش دهد.

کاهش هزینه دندانپزشکی با مهراز کارت

بیمه دندانپزشکی در مشهد

از جهتی دیگر بهداشت دهان و دندان از اصلی ترین و اساسی ترین نیازهای درمانی برای هر فرد می باشد. مهرازکارت خدمات تخفیف دندانپزشکی مشهد خدماتی مانند ایمپلنت، ارتودنسی، زیبایی و عصب کشی و لمینت و دیگر خدمات زیبایی در دندانپزشکی را با دندانپزشکان مجرب کاهش هزینه ها را برای خدمت رسانی به مشتریان خود ارائه می دهد.

لمینت دندانی با تخفیف دندانپزشکی مشهد

یکی از خدماتی که در تخفیف دندانپزشکی در مشهد را ارائه می دهد لمینت دندانی می باشد. لمینت دندان از موادی بسیار طریف و نازک ساخته شده است. طول عمر بالایی دارند و رنگ آنها همرنگ دندان است. با پوشاندن سطح خارجی دندان با لمینت طول عمر دندان بالاتر می رود. جنس لمینت از سرامیک بسیار نازک و یا کامپوزیت می باشد. برای طرح لبخند و همچنین برای سفید کردن و براق کردن دندان ها و نیز تغییر شکل طاهر دندان ها مانند تغییر اندازه و تغییر طول دندان ها استفاده می شود.

بهترین کلینیک دندانپزشکی مشهد

بعضی افراد بر این اعتقادند که کامپوزیت ونیر از لمینت سرامیکی بهتر است. چون در کامپوزیت ونیر دندان ها تراش نمی خورند. ولی بعضی معتقدند که لمینت ونیر برای پوشش دهی پوسیدگی ها استفاده بهتری دارد. برخی از افراد بر این باورند که لمینت کردن دندان باعث از بین رفتن ریشه دندان ها می شود. و همچنین باعث کوتاه شدن عمر دندان ها و یا پوسیدگی دندان ها می شود.

مراجعه به دندانپزشکی ارزان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ایمپلنت دندان کلیک کنید …

تخفیف دندانپزشکی مشهد

تخفیف دندانپزشکی مشهد

لمینت دندان به دو روش و با دو نوع مواد انجام می شود:

1- لمینت ونیر کامپوزیتی
2- لمینت سرامیکی

لمینت ونیر کامپوزیتی

ونیر کامپوزیت از مواد کامپوزیتی ساخته شده است. که این مواد برای ترمیم دندان ها نیز استفاده می شود. کامپوزیت در مدت یک جلسه توسط دندانپزشک انجام می شود. یعنی در یک جلسه می توان به وسیله ونیر کامپوزیت زیبایی طرح لبخند را به دست آورد.
مشکلات دندان مانند شکستگی دندان ها و تغییر رنگ دندانی و فاصله های بین دندان را با کامپوزیت ونیر اصلاح کرد.

دندانپزشکی ارزان مشهد

لمینت سرامیکی دندانی

در نوع لمینت سرامیکی روش درمانی متفاوت تر از نوع کامپوزیتی است. برای انجام لمینت سرامیکی از لایه های بسیار نازک از جنس سرامیک استفاده می گردد. ولی در نوع لمینت کامپوزیتی مراحل ساخت در مطب انجام می شود. لمینت سرامیکی در لابراتوار دندانپزشکی ساخته و اماده می شود.

ساخت لمینت های سرامیکی زمان بیشتری را لازم دارد. و در یک جلسه انجام نمی شود. بعد از ساخت لمینت سرامیکی پوسته های تهیه شده توسط دندانپزشک به وسیله ابزار دندانپزشکی روی دندان ها چسبانده می شود.

کاربرد لمینت سرامیکی از کامپوزیت خیلی بیشتر است. و به وسیله این روش می توان بیشتر مشکلات دندانی را برطرف نمود. لمینت سرامیکی از دوام بیشتری نسبت به ونیر کامپوزیت برخوردار می باشد.

از لمینت سرامیکی برای ترمیم شکستگی های دندانی و اصلاح تغییر رنگ و همچنین تنطیم دندان های نامنظم و اصلاح فاصله های دندانی استفاده می شود.

ارتودنسی دندان را با مهراز کارت با کاهش هزینه چشمگیر تجربه کنید …

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی کلیک کنید!

درمان ریشه یا عصب کشی دندان با تخفیف دندانپزشکی مشهد

یکی دیگر از خدماتی که شامل تخفیف دندانپزشکی در مشهد می باشد، درمان ریشه یا عصب کشی دندان است. درمان ریشه دندان به این گونه است که ریشه اسیب دیده را از کانال خارج می کنند و ان را به طور کامل تمیز می کنند. هدف اصلی از خارج کردن ریشه باقی ماندن دندان در دهان بدون داشتن عصب می باشد. با این کار دندان درد احتمالی را برای همیشه از بین می برند.

چه موقع فرد به عصب کشی دندان نیاز دارد؟

برای توضیح این قسمت باید مفهوم پالپ را بیان کنیم.

دندانپزشکان بیمه در مشهد

پالپ دندان چیست؟

مرکز و مغز دندان را پالپ دندانی می گویند. که شامل رگ ها و اعصاب می باشد. حفره داخلی دندان را پالپ تشکیل می دهد. مجرایی که ریشه دندان در آن قرار دارد کانال دندان می باشد. در حالت معمول مغز دندان فعال و زنده می باشد. ولی پوسیدگی ها و اسیب های دندانی باعث می شوند که پالپ دندان و در نتیجه ریشه دندان دچار اسیب و درد بشود.

زمانی که مغز دندان دچار اسیب دیدگی شود باید درمان ریشه یا همان عصب کشی دندان انجام شود. یعنی زمانی که قسمت پالپ دندان دچار عفونت شود باید درمان ریشه انجام شود. دندانپزشک پس از بررسی دندان ها و انجام عکسبرداری رادیولوژی برای دندان های خراب بیمار تصمیمات لازم و درمان های ضروری را انجام ی دهد.

آشنایی با مزایا و معایب کشیدن دندان با کاهش هزینه 50% مهراز کارت

علامت عفونت دندان

علایم متعددی برای مشخص شدن عفونت دندان ها وجود دارد. که نیاز به درمان ریشه و یا همان عصب کشی می باشد. در اینجا به شایع ترین علامت های عفونت دندان می پردازیم:

1- درد دندان
2- درد های شبانه دندان
3- درد دندان در زمان نوشیدن و خوردن غذاهای داغ و سرد
4- تغییر رنگ دندان ها
5- سیاه شدن و یا لق شدن دندان ها
6- خارج شدن چرک و عفونت از لثه و دردناک شدن غدد لنفاوی در قسمت سر و گردن
7- متورم شدن لثه

تخفیف دندانپزشکی در مشهد

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. مشهد فقط خدمات دندانپزشکی دارید؟

  1. با سلام در حال حاضر بله. لیست مراکز درمانی مهراز کارت در مشهد خدمت شما: https://mehrazcard.com/dental-centers-of-mehrazkart-contract-in-mashhad/

 2. کجای مشهد مرکز دارید؟ کارت رو چجوری بگیریم؟

  1. با سلام جهت تهیه مهراز کارت روی سایت ثبت نام کنید لطفا. لینک لیست مراکز مشهد خدمت شما. https://mehrazcard.com/dental-centers-of-mehrazkart-contract-in-mashhad/

 3. سلام من کارت دارم و از دندانپزشکی استفاده کردم راضی بودم

  1. با سلام خوشحالیم که از خدمات راضی بودید. در خدمتتون هستیم :)

 4. من کارت مهراز دارم میخوام تمدید کنم باید چیکار کنم؟

  1. با سلام جهت تمدید مهراز کارت لطفا با مشاور خودتون تماس بگیرید :)

 5. سلام هزینه روکش در مشهد چقدره؟

  1. با سلام لیست تعرفه های خدمات مهراز کارت در مشهد خدمت شما: https://mehrazcard.com/the-latest-dental-tariff-in-rasht-and-mashhad/

 6. سلام برای کاهش درد و تورم دندان بدون دسترسی به دکتر باید چیکار کرد؟

  1. با سلام میتونید از روش های خانگی استفاده کنید. به عنوان مثال استفاده از گیاه آویشن و میخک میتونه براتون مفید باشه.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.