دندانپزشکی کودکان | دندانپزشکی اطفال

دندانپزشکی اطفال با پزشکان متخصص!

مهرازکارت تمامی هزینه های دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی شما را 50% کاهش میدهد. در این صفحه میتوانید توضیحات کلی درباره دندانپزشکی کودکان را مشاهده نمائید.

مراجعه به دندانپزشکی ارزان

جهت اطلاع از خدمات دندانپزشکی کودکان و استفاده از خدمات بیمه دندانپزشکی با کیفیت بالا، شماره تلفن خود را وارد نمایید تا جهت مشاوره رایگان در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

   دندانپزشکی کودکان

  با مهراز میتوانید با بهترین هزینه ها از بالاترین کیفیت خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی استفاده نمائید. همچنین میتوانید با داشتن مهراز کارت از خدمات دندانپزشکی کودکان استفاده کنید و با کمترین هزینه، زیبایی لبخند کودکتان را دوچندان کنید.

  تعرفه دندانپزشکی کودکان

  ردیفعنوان خدماتتعرفه آزاد مراکز درمانی (تومان)با کاهش 50 درصدی (تومان)
  1فلورایدتراپی دو فک460/000230/000
  2فیشور سیلانت هر دندان480/000240/000
  3کشیدن دندان شیری قدامی250/000125/000
  4کشیدن دندان شیری خلفی300/000150/000
  5پالپوتومی570/000285/000

  تعرفه دندانپزشکی عمومی

  ردیفعنوان خدماتتعرفه آزاد مراکز درمانی (تومان)با کاهش 50 درصدی (تومان)
  1معاینه توسط دندان پزشک عمومی40/000رایگان
  2ست یکبار مصرف30/00015/000
  3پانسمان30/00015/000

  دندانپزشکی کودکان چه ویژگی هایی دارد؟

  دندانپزشکی اطفال در هر خانواده ای ضروری است. برای والدین هیچ امری مهمتر از کودکانشان نیست. بخشی از مسئولیت آنها در مقابل کودکان، رعایت و مراقبت از بهداشت و سلامت کودکان جهت پیشگیری از بروز مشکلات و بیماری های احتمالی است. بیماری های محیط دهان و دندان ممکن است بسیار حساس و خطرناک باشند. در صورت بروز اینگونه بیماری ها باید هرچه سریع تر به دندانپزشک متخصص اطفال مراجعه نمود که تخصص لازم برای پیشگیری و درمان این موارد را داشته باشد.

  دندانپزشکان متخصص کودکان همواره در تلاش اند تا روند درمان بیماری های دهان و دندان را برای اطفال ساده و راحت تر نمایند؛ تا کودک با آرامش خاطر خود را به دندانپزشک بسپارد.

  جهت مشاهده هزینه دندانپزشکی اطفال کلیک کنید.

  بهترین دندانپزشکی اطفال

  لازم است دندانپزشکی اطفال و کودکان، متخصص بهداشت عمومی دندانپزشکی، اندونتیکس، آسیب شناسی دهان و فک و صورت، رادیولوژی دهان و صورت، جراحی دهان و فک و صورت، ارتودنسی و ارتوپدی دندانپزشکی، پریودنتیکس و پروتز دندان باشد.

  این دندانپزشک در طول دوران تحصیلی خود مهارت های مراقبت از دهان و دندان کودکان، از جمله لثه، شناخت بیماری ها و… و همچنین نحوه کاهش استرس کودکان در مراجعه به مطب دندانپزشکی را فراگرفته است.

  دشوار ترین و پیچیده ترین درمان دندانپزشکی، مربوط به نوزادان است. زیرا آنها در اولین برخورد با دندانپزشک گریه می کنند و برای باز کردن دهانشان جهت معاینه بسیار مقاوم هستند، ولی دندانپزشک اطفال این تخصص و مهارت را کسب کرده است که بتواند در چنین شرایطی مشکل را حل کرده و معاینه و درمان را آغاز کند. پس اگر به یک متخصص اطفال مراجعه میکنید از این بابت خیالتان آسوده باشد. مشاهده و دندانپزشکی ارزان در مشهد

  مشاوره رایگان دریافت کنید!