دندانپزشکی اطفال با پزشکان متخصص!

مهرازکارت تمامی هزینه های دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی شما را 50% کاهش میدهد. در این صفحه میتوانید توضیحات کلی درباره دندانپزشکی کودکان را مشاهده نمائید.

مراجعه به دندانپزشکی ارزان

✔️ مشاوره رایگان مهراز کارت

  دندانپزشکی کودکان

  با مهراز میتوانید با بهترین هزینه ها از بالاترین کیفیت خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی استفاده نمائید. همچنین میتوانید با داشتن مهراز کارت از خدمات دندانپزشکی کودکان استفاده کنید و با کمترین هزینه، زیبایی لبخند کودکتان را دوچندان کنید.

  تعرفه دندانپزشکی کودکان

  ردیفعنوان خدماتتعرفه آزاد مراکز درمانی (تومان)با کاهش 50 درصدی (تومان)
  1فلورایدتراپی دو فک860/000430/000
  2فیشور سیلانت هر دندان900/000450/000
  3کشیدن دندان شیری قدامی500/000250/000
  4کشیدن دندان شیری خلفی540/000270/000
  5پالپوتومی1/050/000525/000

  والدین محترم لطفا بیماری های دندان در کودکان را بشناسید!

  بهترین کلینیک دندانپزشکی کودکان کجاست؟

  تعرفه دندانپزشکی عمومی

  ردیفعنوان خدماتتعرفه آزاد مراکز درمانی (تومان)با کاهش 50 درصدی (تومان)
  1معاینه توسط دندان پزشک عمومی50/000رایگان
  2ست یکبار مصرف50/00025/000
  3پانسمان50/00025/000

  تعرفه دندانپزشکی با مهراز کارت

  ویژگی های دندانپزشکی کودکان

  دندانپزشکی اطفال در هر خانواده ای ضروری است. برای والدین هیچ امری مهمتر از کودکانشان نیست. بخشی از مسئولیت آنها در مقابل کودکان، رعایت و مراقبت از بهداشت و سلامت کودکان جهت پیشگیری از بروز مشکلات و بیماری های احتمالی است. بیماری های محیط دهان و دندان ممکن است بسیار حساس و خطرناک باشند. در صورت بروز اینگونه بیماری ها باید هرچه سریع تر به دندانپزشک متخصص اطفال مراجعه نمود که تخصص لازم برای پیشگیری و درمان این موارد را داشته باشد.

  دندانپزشکان متخصص کودکان همواره در تلاش اند تا روند درمان بیماری های دهان و دندان را برای اطفال ساده و راحت تر نمایند؛ تا کودک با آرامش خاطر خود را به دندانپزشک بسپارد.

  جهت مشاهده هزینه دندانپزشکی اطفال کلیک کنید. عمل جراحی دندان کودکان با کاهش هزینه مهراز کارت


  بهترین دندانپزشکی اطفال

  لازم است دندانپزشکی اطفال و کودکان، متخصص بهداشت عمومی دندانپزشکی، اندونتیکس، آسیب شناسی دهان و فک و صورت، رادیولوژی دهان و صورت، جراحی دهان و فک و صورت، ارتودنسی و ارتوپدی دندانپزشکی، پریودنتیکس و پروتز دندان باشد.

  این دندانپزشک در طول دوران تحصیلی خود مهارت های مراقبت از دهان و دندان کودکان، از جمله لثه، شناخت بیماری ها و… و همچنین نحوه کاهش استرس کودکان در مراجعه به مطب دندانپزشکی را فراگرفته است.

  فوق تخصص دندانپزشکی کودکان در کدام مرکز فعالیت دارد؟

  دشوار ترین و پیچیده ترین درمان دندانپزشکی، مربوط به نوزادان است. زیرا آنها در اولین برخورد با دندانپزشک گریه می کنند و برای باز کردن دهانشان جهت معاینه بسیار مقاوم هستند، ولی دندانپزشک اطفال این تخصص و مهارت را کسب کرده است که بتواند در چنین شرایطی مشکل را حل کرده و معاینه و درمان را آغاز کند. پس اگر به یک متخصص اطفال مراجعه میکنید از این بابت خیالتان آسوده باشد. مشاهده و دندانپزشکی ارزان در مشهد

  مشاوره رایگان دریافت کنید!

  خرید آنلاین مهرازکارت

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .