دندانپزشکی اطفال با مهراز کارت

✔️ مشاوره رایگان درمانی

  دندانپزشکی اطفال

  دندانپزشکی اطفال برای هر خانواده ای مهم است. برای پدرها و مادرها هیچ چیزی مهمتر از فرزندانشان نیست. بخش اصلی مسئولیت والدین در مقابل کودکان، رعایت نکات بهداشتی جهت جلوگیری از بروز مشکلات و بیماری هاست. بیماری های حوزه دهان و دندان میتواند بسیار حساس و خطرناک باشد. در صورت بروز اینگونه بیماری ها باید هرچه سریع تر به دندانپزشک متخصص اطفال مراجعه کرد که تخصص لازم برای پیشگیری و درمان این موارد را داشته باشد.

  مشاهده تعرفه دندانپزشکی سال

  بهترین زمان مراجعه به دندانپزشک کودک چه موقع است؟

  کشیدن دندان کودک در بهترین کلینیک دندانپزشکی کودکان 

  آخرین تعرفه دندانپزشکی اطفال

  ردیفعنوان خدماتتعرفه آزاد مراکز درمانی (تومان)با کاهش 50 درصدی (تومان)
  1فلورایدتراپی دو فک1/800/000900/000
  2فیشور سیلانت هر دندان1/600/000800/000
  3کشیدن دندان شیری قدامی1/000/000500/000
  4کشیدن دندان شیری خلفی1/300/000650/000
  5پالپوتومی1/800/000900/000

  والدین محترم لطفا بیماری های دندان در کودکان را بشناسید!

  عمل جراحی دندان کودکان با کاهش هزینه مهراز کارت

  معرفی بهترین دکتر دندانپزشک اطفال در تهران در مراکز درمانی مهراز کارت

   منظور از دندانپزشکی اطفال چیست؟

  دندانپزشکی اطفال برای هر خانواده ای مهم است. برای پدرها و مادرها هیچ چیزی مهمتر از فرزندانشان نیست. بخش اصلی مسئولیت والدین در مقابل کودکان، رعایت نکات بهداشتی جهت جلوگیری از بروز مشکلات و بیماری هاست. بیماری های حوزه دهان و دندان میتواند بسیار حساس و خطرناک باشد. در صورت بروز اینگونه بیماری ها باید هرچه سریع تر به دندانپزشک متخصص اطفال مراجعه کرد که تخصص لازم برای پیشگیری و درمان این موارد را داشته باشد.

  دندانپزشکان متخصص اطفال بر این تلاش اند که روند درمان بیماری های دهان و دندان را برای کودکان ساده و راحت تر نمایند؛ تا کودک با آرامش خاطر خود را به دندانپزشک بسپارد.

  جهت مشاهده هزینه دندانپزشکی کلیک کنید

  بهترین دندانپزشکی اطفال

  دندانپزشک اطفال و کودکان، متخصص بهداشت عمومی دندانپزشکی، اندونتیکس، آسیب شناسی دهان و فک و صورت، رادیولوژی دهان و صورت، جراحی دهان و فک و صورت، ارتودنسی و ارتوپدی دندانپزشکی، پریودنتیکس و پروتز دندان است.

  او در طول دوران تحصیلی خود مهارت های مراقبت از دهان و دندان کودکان، لثه، شناخت بیماری ها را فراگرفته است.

  سخت ترین و پیچیده ترین درمان دندانپزشکی، مربوط به نوزادان است .زیرا در اولین برخورد گریه می کنند و برای باز کردن دهانشان جهت معاینه مقاومت می­کنند، ولی دندانپزشک اطفال این تخصص و مهارت ها را دارد که بتواند در چنین شرایطی مشکل را حل کرده و معاینه و درمان را آغاز کند. پس اگر به یک متخصص اطفال مراجعه میکنید از این بابت خیالتان راحت باشد.

  فوق تخصص دندانپزشکی کودکان در کدام مرکز فعالیت دارد؟

  دندان کودک چه زمانی درمی آید؟

  کودکان در 6 ماهه اول زندگی دندان در می­آورند و در سنین 6 تا 7 سالگی هم شروع به از دست دادن اولین دندانهای شیری خود می­کنند که در نهایت دندانهای دائمی جایگزین دندان های شیری اولیه می شوند.

  گاهی افراد بر این باور غلط هستند که تنها در صورت بروز مشکل و یا پوسیدگی باید به دندانپزشک مراجعه کنند. ولی باید توجه داشته باشید که همیشه تحت نظر دندانپزشک باشید و مرتب چکاپ شوید. تا در صورت بروز بیماری های دهان و دندان فورا متوجه شده و در ابتدای امر اقدام به پیگیری نمائید. تا عارضه پیشروی نکند.

  لازم است بدانید که بدون رعایت نکات بهداشتی و مراقبت درست از دندان های کودکان با پوسیدگی های دهان و بیماریهای احتمالی روبرو میشوند که می تواند باعث بروز درد و عوراض بسیاری در طول زندگیشان شود.

  طبق تحقیقات انجام شده، در حال حاضر پوسیدگی های دندانی و بیماریهای عفونی در اطفال و کودکان، 5 برابر بیشتر از بیماری آسم و 7 برابر از تب یونجه شایع تر است.

  انواع معالجه دندانپزشک کودکان

  دندانپزشک کودکان تمامی معاینات و روش های بهداشت و مراقبت از دهان و دندان را به کودکان ارائه می­دهند:

  • معاینات بهداشت دهان نوزادان که کنترل احتمال خطر پوسیدگی دندان مادر و کودک است.
  • مراقبت هایی با هدف پیشگیری مانند استفاده از تمیز کننده ها و فلوراید و توصیه های لازم مربوط به تغذیه و رژیم های غذایی
  • مشاوره در زمینه عادت های نوزادان و کودکان در زمینه استفاده از پستانک و انگشت شصت
  • ارزیابی و درمان زودهنگام برای صاف کردن دندانهای نامرتب و همچنین اصلاح دندان های نیش نامناسب با استفاده از ارتودنسی
  • ترمیم و اصلاح حفره های ناقص دندان
  • تشخیص شرایط دهان و دندان برای مقابله با بیماری هایی مانند دیابت، نقص مادرزادی قلب، آسم، تب یونجه و اختلالات بیش فعالی کودکان
  • مدیریت بیماری ها و عفونت های لثه از جمله زخم ها، فرنولاهای کوتاه، مخاط و بیماری های پریودنتال کودکان
  • مراقبت از آسیب های دندانپزشکی مانند ترک خوردگی، شکستگی یا جا به جا شدن دندانها

  بنابراین به خاطر داشته باشید که همه ما نیاز به معاینات مرتب دندانپزشک داریم. همچنین دندانپزشکی اطفال برای کودکان حساسیت بیشتری داشته و طبیعتا نیاز به مراجعه مکرر دارد.

  بیمه دندانپزشکی

  بیمه دندانپزشکی

  بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

  بیمه تکمیلی دندانپزشکی

  شما با تهیه بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز مشمول برخورداری از ۵۰ درصد کاهش هزینه خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی شده و میتوانید از تمامی خدمات دندانپزشکی با هرهزینه ای بدون سقف و محدودیت در سراسر کشور بهره بگیرید. در صورتی که سایر بیمه نامه ها دارای سقف استفاده از خدمات به صورت سالانه هستند. از اصلی ترین مزایای داشتن بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز این است که می‌توانید با اطمینان بیشتری در مورد پوشش هزینه‌های ناگهانی و گزاف دندانپزشکی خود دست یابید.

  بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی

  قطعا از مهمترین ویژگی هایی که میتوان برای یک کارت تخفیف دندانپزشکی نام برد، میزان پوشش دهی آن است که در این میان کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز با پوشش ۵۰ درصدی به عنوان بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی از سوی کاربران، شناخته شده است.از دیگر ویژگی‌های بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی می‌توان به سرعت و سهولت در استفاده، پوشش وسیع خدمات دندانپزشکی و تخفیف‌های متنوع اشاره کرد. به علاوه مهراز کارت بدون پرداخت هزینه ماهانه و تنها با پرداخت یک هزینه سالانه بسیار جزئی ارائه می‌شود که از لحاظ مالی نیز برای شما بسیار کمک کننده خواهد بود.

  مشاوره رایگان دریافت کنید!

  خرید آنلاین مهرازکارت

  .

  دریافت مشاوره رایگان درمانی

  .