هزینه جراحی بینی | قیمت جراحی بینی

هزینه جراحی بینی

هزینه جراحی بینی | قیمت جراحی بینی

اگر تصمیم به جراحی بینی گرفته اید معمولا اولین چیزی که به ذهنتان می رسد این است که هزینه جراحی بینی چقدر می باشد. قیمت جراحی بینی رنج های متغیری دارد. شاید شنیده باشید که آشنا یا دوست تان با 4 میلیون تومان بینی اش را عمل کرده و یا جراح بینی سراغ دارید که حداقل 30 میلیون برای جراحی بینی هزینه دریافت میکند.

مشاهده بیمه دندانپزشکی و خدمات زیبایی با تخفیف و هزینه دندانپزشکی با تخفیف

قیمت واقعی و معقول برای جراحی بینی چقدر است؟

برای عمل زیبایی بینی از آنجایی که بینی در ظاهر فرد بسیار تاثیر گذار است بهتر است در انتخاب جراح بینی و اعتبار مرکزی که انتخاب می کنید نهایت دقت را دشته باشید.

درباره لیزر موهای زائد بیشتر بدانید.

همه چیز درباره هزینه برداشتن خال ها

عواملی که بر افزایش و یا کاهش هزینه جراحی بینی موثر هستند:

عوامل مختلف و زیادی بر تعیین قیمت جراحی بینی تاثیرگذار است.

پزشک جراح

با توجه به مهارت و تجربه جراح بینی و همچنین سابقه وی در جراحی و نیز میزان شهرت پزشک، می تواند در میزان هزینه عمل زیبایی بینی تاثیر زیادی داشته باشد.

مدل و نوع بینی

انواع بینی مانند، بینی گوشتی و غضروفی و استخوانی در تعیین هزینه بینی مهم است. معمولا افرادی که دارای بینی استخوانی هستند هزینه کمتری را برای عمل زیبایی خود پرداخت می کنند . ولی
افرادی که دارای بینی گوشتی و غضروفی هستند معمولا باید هزینه بیشتری را بپردازند.

همچنین عمل های ترمیمی که توسط جراح بینی دیگری انجام شده باشد اصولا هزینه بیشتری را فرد باید متحمل شود.

منطقه جغرافیایی که عمل جراحی در آن صورت می گیرد:

هزینه جراحی بینی با توجه به منطقه جغرافیایی متغیر است. هزینه ها در تهران نسبت به دیگر شهرهای کوچک بسیار بالاتر است همچنین به دلیل امکانات بیشتر در تهران جراحان بینی بیشتر در تهران ساکن هستند.

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

چرا جراحی بینی ارزان ریسک بیشتری دارد؟

ممکن است جراحی هایی با مبالغ پایین شما را وسوسه کند تا به انجام آنها بپردازید. ولی با کمی تحقیق در این مورد می توانید دریابید که این جراحی ها، توسط رزیدنت های مبتدی که تجربه جراحی ندارند و برای کسب تجربه عمل های زیبایی بینی را با هزینه های کم انجام می دهند.

از این جهت بینی های مشابه فرد را جراحی نکرده اند و در هنگام عمل با چالش هایی مواجه می شوند که عواقب آن بر چهره شما تاثیر می گذارد.

همچنین از عوامل دیگر در جراحی های ارزان این است که جراح ، عمل های زیادی را در یک روز انجام می دهد که این امر باعث کاهش دقت در انجام عمل زیبایی می شود که ممکن است عوارضی را بدنبال داشته باشد.

آشنایی با انواع جراحی های دهان و دندان

هزینه جراحی بینی

هزینه جراحی بینی

هزینه جراحی انواع بینی

هزینه عمل زیبایی بینی استخوانی

با توجه به نوع بینی و همچنین نوع پوست بینی، پولیپ بینی و نیز مشکلات داخلی بینی هزینه متفاوت است. در نوع بینی استخوانی ضخامت پوست و استحکام غضروفها، در قیمت جراحی اثر دارد.
نسبت هزینه بینی که دارای برامدگی است با بینی که دارای غضروف و سر گوشتی می باشد کمتر است.

هزینه عمل زیبایی بینی گوشتی

در نوع بینی ها گوشتی که دارای پوستی ضخیم هستند جراحی با پروسه ای پیچیده تر روبروست. برای مشخص کردن تغییرات بینی های گوشتی پس از جراحی کاری مشکل است. آن به این دلیل است که خط های زاویه ای بینی در زیر پوشش پوست ضخیم به خوبی مشخص نیستند. به دلیل سختی های عمل این نوع بینی ها هزینه آنها به نسبت بینی های استخوانی بیشتر است.

جراحی زیبایی بینی و انواع آن

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

 

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

ارزان ترین بیمه دندانپزشکی

شما میتوانید تنها با پرداخت حق عضویت اولیه تا یک سال از ارزان ترین بیمه دندانپزشکی با عنوان مهراز کارت، بدون پرداخت هیچگونه هزینه جانبی دیگری استفاده نموده و همچنین میتوانید تا ۵ سال متوالی پس از دریافت مهراز کارت با پرداخت یک سوم هزینه اولیه آن را تمدید نمایید. علاوه بر این شما به ازای دریافت خدمات در مراکز درمانی مهراز کارت میتوانید از کاهش هزینه ۵۰ درصد واقعی استفاده نمایید و این در حالی است که بسیاری از مراکز بیمه نهایتا ۱۰ تا ۲۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی را پوشش میدهند.

ارزان ترین بیمه دندانپزشکی

ارزان ترین بیمه دندانپزشکی

تخفیف دندانپزشکی

شما میتوانید با دریافت ۵۰ درصد تخفیف دندانپزشکی در هزینه های درمانی و زیبایی خود صرفه جویی کرده و پس از دریافت کارت تخفیف مهراز از پشتیبانی و مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید. با انتخاب این کارت‌، شما می‌توانید از بین شبکه ‌ای از دندانپزشکان معتبر و حرفه‌ای پزشک خود را انتخاب و در سراسر کشور از خدمات آنها استفاده نمایید.

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • sahel22
  • شهریور ۹, ۱۴۰۰

  سلام من بینیم فقط یه قوز داره خیلی کوچیک و سر بالا هست این نیاز به جراحی داره یا عمل سرپایی هستش؟

   • admin
   • شهریور ۱۰, ۱۴۰۰

   با سلام برای تشخیص به پزشک متخصص مربوطه مراجعه کنید.

 1. سلام کدوم یکی از دکتر های مهراز برای عمل بینی مهارت بهتری دارن؟

  1. با سلام پزشکان فعال در مراکز درمانی مهراز کارت همه متخصص و متبحر هستن. میتونید با خیال راحت مراجعه کنید.

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.