بهترین مطب دندانپزشکی

دندانپزشک خوب در کرج

بهترین مطب دندانپزشکی

واحد ارتباط با مشتریان ما، در طی سال، با مشترکین مهراز در ارتباط بوده، و علاوه بر معرفی بهترین مطب دندانپزشکی تهران و کرج، دندانپزشک خوب در کرج ، راهنمایی و پشتیبانی آنها، و رزرو نوبت در صورت نیاز مشترک، نظرات آنها را در مورد میزان رضایتی که از مطبهای طرف قرارداد دارند، جویا می شود.

بنا بر نتیجه این نظرسنجی، هرساله، تعدادی مطب های منتخب که از نظر رعایت سطح بهداشت، رفتار پزشک و منشی با مشترکین، کیفیت کار پزشک، رعایت تعرفه مهراز و … در سطح بالاتر قراردارند، معرفی می گردند.

جهت مشاهده تعرفه تخفیف دندانپزشکی کلیک کنید.

قطعاً برای شما هم این اتفاق افتاده است که هنگام رفتن به دندانپزشکی سوالی به ذهنتان بیاید که کدام دندانپزشکی برم؟ کجا بهتر است؟ بهترین دندانپزشک در شهر سکونتم کجاست؟ دندانپزشک خوب در کرج کدام است؟ در این مقاله قصد داریم تا حد امکان شما را به پاسخ این سوال ها برسانیم. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.
یک دندانپزشک خوب قبل از درمان همیشه به بیمار گوش می دهد تا درد را بررسیی کند و درمان ر شروع کند و هیچ بهانه ای از قبیل کمبود وقت و … نمی آورد و نهایت تلاش خود را برای درست پیش رفتن فرآیند درمان می کند.

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی با مشاورین مهراز کارت همراه شوید

لیست بهترین مطب های دندانپزشکی

یکی از ویژگی های بهترین مطب دندانپزشکی این است که مطب مرتب و تمیز باشد و خود پزشک نیز ظاهری آراسته داشته باشد. دندانپزشک خوب فروتن است و در قالب پزشک و بیمار با بیمار ارتباط برقرا نمی کند بلکه در قالب دو انسان هم جایگاه با بیماران ارتباط برقرار می کند.

یک دندانپزشک خوب و کار درست برای بودجه بیمار ارزش قائل است و هزینه های اضافی را از دوش بیماران بر می دارد. سعی می کند تا کم هزینه ترین روش درمان را به بیمار پیشنهاد کند تا بیماران نیز در این شرایط اقتصادی تحت فشار قرار نگیرند.

دندانپزشک خوب همچنین برای وقت بیماران نیز ارزش قائل می باشد و نهایت تلاش خود را می کند تا در کمترین زمان فرآیند درمان را پیش ببرد و به اتمام برساند و چنانچه درمان طول کشید و با تاخیر همراه شد از بیماران عذر خواهی کند که باعث گرفتن وقت بیمار شده است.

پر کردن دندان با جدیدترین روش ها با مهراز کارت

دکتر دندانپزشک حرفه ای در کرج

یک دندانپزشک خوب هیچ وقت خودش را بهترین نمی داند و اگر تشخیص دهد که همکار متخصص خود می تواند بهتر درمان را انجام دهد حتماً به بیمار توصیه می کند که نزد همکار متخصص برود تا درمان را انجام دهد.

دندانپزشکان برای این که صفت دندانپزشک خوب را یدک بکشند باید با احترام با مراجعین و بیماران رفتار کنند و آن ها را به چشم مشتری پول نبینند، هر چند هم صحبت های بیماران غیر منطقی باشد، دکتر دندانپزشک نباید زود از کوره در برود و باید با احترام بیمار را توجیه کند.

دیگر ویژگی که یک دندان پزشک خوب می تواند داشته باشد این است که فرآیند درمان بیمار را دنبال کند، به طور مثال یک بیمار در یک جلسه بعدی عصب کشی کرده است و د جلسه بعدی برای درمان دیگری می آید، دندانپزشکی که با کنجکاوی از بیمار می پرسد که وضعیت عصب کشی جلسه قبل چطور است و پیگیر درمان بیماران است، دندانپزشک خوب و شایسته ای می باشد.

همچنین دندانپزشک خوب بیمار را تشویق به رعایت بهداشت دهان و دندان می کند، از بیماران می خواهد که دندان های خود را مسواک بزنند و از نخ دندان استفاده کنند.

جهت مشاهده هزینه ویزیت مامایی کلیک کنید

درباره جرمگیری دندان بیشتر بدانید.

 

دندانپزشک خوب در کرج چه وظایفی دارد؟

دندانپزشکان همانند دیگر پزشکان وظایفی دارند که در ادامه به آن ها می پردازیم.

 1. ویزیت اولیه و دادن مشاوره های لازم به بیماران قبل از شروع درمان
 2. آرامش دادن به بیماران قبل از شروع کار به خصوص در کودکان و سنین پایین و افرادی که می ترسند
 3. استفاده از روش های مناسب برای کنترل و کاهش درد بیماران
 4. عکس برداری در صورت نیاز
 5. درمان های دندانپزشکی از قبیل جرم گیری، پر کردن، کشیدنو گذاشتن دندان های مصنوعی و روکش و بریج کردن و

دندانپزشک خوب در کرج دندانپزشکی است که تمام وظایف بالا را عمل نماید. انجام دادن موارد بالا نیاز به دانش و مهارت خاصی می باشد که در ادامه این مقاله با آن ها آشنا می شویم، لطفاً تا پایان این مقاله ما را ترک نکنید.

همه چیز درباره روکش دندان را بدانید …

بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی کدام است؟

مهارت ها و دانش مورد نیاز برای دندانپزشک خوب در کرج

 • هماهنگی خوب چشم و دست
 • توانایی تمرکز طولانی مدت
 • توان بدنی مناسب
 • مهارت ارتباطی خوب در مقابل بیماران مثلاً برای ارائه توضیح مناسب راه های درمان به بیمار
 • صبر و تحمل بالا
 • توانایی آرام کردن بیماران مضطرب
 • آشنایی با زبان انگلیسی برای آگاهی از آخرین دستاورد های علمی و جدید ترین روش ها در حوزه دندانپزشکی

فوق تخصص دندانپزشکی کودکان در کدام مرکز فعالیت دارد؟

برای دندانپزشک شدن نیاز به مدرک تحصیلی می باشد و نحوه ورود به این شغل متفاوت است، فارغ التحصیلان رشته دندانپزشکی در سطح عمومی و یا تخصصی می توانند وارد این شغل شوند.
همچنین تجهیزاتی لازم است که در مطب وجود داشته باشند در ادامه این مقاله آن ها را به صورت کوتاه و مختصر توضیح خواهیم داد، با ما همراه باشید.

-صندلی دندانزشکی
-صندلی مخصوص دندانپزشک
-صندلی دستیار
-لایت
-پوار آب و هوا
-سیستم ساکشن دهانی
-لایت کیور
-آمالگاماتور
-پدال
-یونیت
-کویترون
-اتوکلاو
-دستیار رادیو گرافی

شغل دندانپزشکی مزایا و معایبی دارد که آن ها را در ادامه توضیح خواهیم داد.

آشنایی با مزایا و معایب کشیدن دندان با کاهش هزینه 50% مهراز کارت

مزایای بهترین مطب دندانپزشکی

دندانپزشک خوب در کرج ارتباط خوبی با مردم می گیرند و از وجه اجتماعی بالا و خوبی برخوردارند، آنها همواره این امکان را دارند که با شرکت در سمینار های داخلی و خارجی اطلاعات خود را در زمینه دندانپزشکی بالا ببرند و خود را به روز کنند.

تهیه انواع دندان مصنوعی با کاهش هزینه 50 درصدی

معایب بهترین مطب دندانپزشکی

دندانپزشکان تا زمانی که دستان سالم و پرتوان جهت تراش و بازسازی و ترمیم دندان ها داشته باشند می توانند در این شغل کارکنند و چنانچه دستان آن ها آسیبی ببیند موقعیت شغلی شان به خطر می افتد.
علاوه بر آسیب دیدن دست، کمر درد و پا درد دیگر مشکلات دندانپزشکی هستند که بسیار جدی می باشد و همچنین به دلیل اینکه مستقیماً با بیماران از فاصله کم در ارتباط می باشند، امکان دارد مبتلا به بیماری هایی از قبیل هپاتیت و ایدز و سرماخوردگی و دیگر بیماری های واگیر دار، به خصوص در این روز ها که ویروس کرونا شیوع پیدا کرده است و قدرت انتقال بالایی هم دارد دندانپزشکان خیلی باید احتیاط کنند و بهداشت را رعایت کنند.

بهترین مطب دندانپزشکی در غرب تهران

 •  میدان توحید – خیابان ستارخان- خیابان باقرخان
 • اتوبان ستاری- شمال به جنوب- روبروی مجتمع کوروش
 • خیابان آیت ا… کاشانی- جنب شاهین

و …

دندانپزشک خوب شرق تهران

 • میدان رسالت- ابتدای خیابان سمنگان
 • مجیدیه شمالی

دندانپزشک خوب شمال تهران

 • میرداماد- میدان مادر

دندانپزشک خوب در کرج

 • کلینیک دندانپزشکی عظیمیه: کرج- عظیمیه- روبروی بیمارستان تخت جمشید- جنب بانک تجارت- پلاک 51
 • کلینیک دندانپزشکی آریانا: فردیس- فلکه 2- مجتمع دندانپزشکی آریانا (کلینیک فردیس)

و …

بهترین متخصص پوست و مو غرب تهران

مرکز پوست مو زیبایی:

1- اتوبان ستاری- شمال به جنوب- روبروی مجتمع کوروش

2- فلکه دوم صادقیه- جنب مجتمع گلدیس

و …

جهت تهیه بهترین بیمه دندانپزشکی با مشاورین مهراز کارت همراه شوید

تماس جهت رزرو نوبت : 02166575015 ، 02166908494

جهت مشاهده تعرفه دندانپزشکی  کلیک کنید.

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم سوالاتی که در مقدمه ی این مقاله طرح شده بود را پاسخ دهیم تا شما کاربران بتوانید انتخاب کنید که کدام دندانپزشکی در محل سکونتتان بروید، با ویژگی های دندانپزشک خوب در کرج، معرفی شغل دندانپزشکی و مزایا و معایب این شغل آشنا شدیم، این مقاله برای دانشجو ها و کسانی که به شغل دندانپزشکی علاقه دارند نیز مناسب است و می توانند از این مقاله بهره کافی را بگیرند، و همچنین مناسب بیمارانی که به دنبال دندان پزشکی می باشند تا برای درمان دندان های خود اقدام کنند و نمی دانند کجا بروند، امیدوارم این مقاله کمک زیادی به شما کرده باشد.

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. عالییییی مرسی

 2. شما کجا مراکز خوبو تو کرج معرفی میکنید؟ کجای سایته

   • admin
   • شهریور ۲۲, ۱۴۰۰

   با سلام مراکز درمانی طرف قرارداد مهراز کارت: https://mehrazcard.test-prozhe.ir/treatment-centers/

 3. سلام مراکز کرج برای کودکان هم خدمات دهی دارید؟

  1. با سلام بله خدمات دندانپزشکی کودکان با کاهش هزینه 50% ارائه میشه خدمتتون. لینک لیست مراکز درمانی استان البرز خدمت شما: https://mehrazcard.com/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%85%d8%b1%d8%a7%da%a9%d8%b2-%d8%af%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c-%da%a9%d8%b1%d8%ac/

 4. سلام لیست مراکز در کرج رو میفرمایید

  1. با سلام مهراز کارت در نقاط مختلف استان البرز مراکز درمانی فعال داره. لیست مراکز خدمت شما: https://mehrazcard.com/treatment-centers/

 5. سلام لینک مراکز مهراز رو بفرمایید

  1. برای مشاهده روی کلمه "لینک مراکز" کلیک کنید

 6. واقعا خیلی هزینه هارو کاهش میده

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.