بهترین کلینیک دندانپزشکی مشهد

بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد

بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد

درمان دندان ها در دندانپزشکی معمولا با یک تا دوجلسه پایان ندارد. این در حالی است که مراجعین به دندانپزشکی برای رفت و آمد باید زمانی را صرف کنند و هزینه هایی را متقبل شوند. در این راستا برای اینکه مراجعین به دندانپزشکی بتوانند مطلوب ترین نتیجه را از دندانپزشک خود در شهر مشهد داشته باشند بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد را معرفی می کنیم. همچنین خدماتی که در این کلینیک ها انجام می شود را بیان می کنیم.

مشاهده بیمه دندانپزشکی و خدمات زیبایی با تخفیف و هزینه دندانپزشکی با تخفیف در مشهد

مراجعه به دندانپزشکی ارزان

خدمات دندانپزشکی که در کلینیک ها ارائه می شود شامل:

1- جرمگیری دندان ها
2- کامپوزیت دندان
3- روکش دندان
4- پرکردن دندان
5- عصب کشی دندان
6- لمینت دندان
7- ارتودنسی
8- ایمپلنت دندان

چه دلایلی باعث مراجعه به دندانپزشک می باشد؟

در بسیاری از موارد نیاز است که برای از بین بردن مشکلات دندان به یک دندانپزشک خوب مراجعه شود . از دلایلی که فرد را راهی یک کلینیک دندانپزشکی می کند می توان به موارد زیر را نام برد:

1- پوسیدگی دندان
2- ترک دندان ، لب پر شدن دندان و شکستگی دندان
3- کجی و نامنظمی در دندان ها
4- تغییر رنگ دندان ها
5- از بین رفتن دندان ها

افرادی که تعدادی از دندانهایشان را از دست داده اند و یا کل دندانهایشان را به دلایلی باید بکشند و از دندان مصنوعی استفاده کنند طبق توصیه های دندانپزشکان از ایمپلنت دندانی بهره مند می شوند.

بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد
بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد

ایمپلنت دندان چیست؟

ساختار ایمپلنت به اینگونه است که از پایه هایی از جنس تیتانیوم و به شکل پیچ مانند ساخته شده که درون استخوان فک جایگذاری می شود. سپس روکش روی ایمپلنت قرار می گیرد که نیازی به اتکا به دندانهای مجاور نیست. همه افرادی که بیماری های دیابت و پوکی استخوان و سیستمیک ندارند و همچنین از داروهای کورتیکواسترویید مصرف نمی کنند در صورت نیاز می توانند از ایمپلنت دندانی استفاده کنند.

بیمه دندانپزشکی در مشهد

مزیت های ایمپلنت

از مزیت های ایمپلنت عدم نیاز به تراشیدن دندان های کناری است. به همین دلیل هیچ آسیبی به دندان های مجاور دندان ندارد. ایمپلنت به عنوان بهترین جایگزین برای دندان های از دست رفته می باشد. ظاهر ایمپلنت بسیار طبیعی است و فرد در هنگام صحبت کردن و جویدن غذا حس آسایش و خوبی را احساس می کند. از دیگر مزیت های ایمپپلنت دندان ها:

1- زیباتر شدن ظاهر دندان

ایمپلنت ها مانند دندان های اصلی بیمار می باشد هم از نظر ظاهر و هم از لحاظ حسس در دهان.

2- راحتی در صحبت کردن

زمانی که فرد از دندان مصنوعی استفاده می کند ممکن است تا مدتها در تلفظ بعضی لغات دچار مشکل شود البته به مرور برطرف می شود. ولی در هنگام استفاده از ایمپلنت در صحبت کردن و تلفظ هیپ گونه مشکلی پیش نمی آید.

3- اسایش و راحتی

ایمپلنت ها جزئی از اعضای بدن بیمار محسوب می شوند و ناراحتی و مشکلات دندان مصنوعی را ندارند.

4- سهولت در جویدن غذا

با ایمپلنت مانند دندان واقعی می توان هر غذایی را میل کرد و منعی در خوردن مواد غذایی وجو ندارد.

5- بالابردن اعتماد به نفس

لبخند زیبا و دندان های زیبا در هنگام صحبت کردن می تواند در افزایش اعتماد به نفس تاثیر زیادی داشته باشد.

6- استحکام و دوام بیشتر

استحکام ایمپلنت ها بسیار زیاد است به قدری که می تواند تا پایان عمر فرد باقی بماند.

7- افزایش سلامت دندان ها

ایمپلنت ها باعث خرابی دندان های دیگر نمی شوند. ولی در روکش های دندانی ممکن است دندانها ی دیگر را دچار خرابی کند.

عوارض ایمپلنت

بعد از جراحی ایمپلنت، با توجه به اینکه پیچ های ایمپلنت باید درون استخوان فک قرار بگیرند. درد و تورم را به دنبال دارد و لی دندانپزشک با تجویز داروهای مسکن و کاهش دهنده درد ، تا حدودی در آن را کم می کند.

مراقبت های لازم بعد از انجام ایمپلنت

ایمپلنت دندانی مانند دندان طبیعی به مراقبت هایی مانند مسواک و نخ دندان نیاز دارد. در یک سال اول پس از انجام ایمپلنت سه تا چهار مرحله باید به دندانپزشک مراجعه شود و مورد چکاپ قرار گیرد.
ولی بعد از یک سال می توان به راحتی مانند دندان های طبیعی با آنها گذراند.

ارتودنسی

یکی دیگر از خدمات دندانپزشکی ارتودنسی است. زمانی که نظم دندان ها به طور متناسب نباشد. برای مرتب سازی دندان ها می توان از راه ارتودنسی آنها را در جای خود قرار داد. ارتودنسی می تواند در زیبایی و همچنین سلامت دستگاه گوارش اثر بسیار زیادی داشته باشد.

جرمگیری

از دیگر خدماتی که در بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد انجام می شود. جرمگیری دندان هاست. خدماتی که توسط دندانپزشک برای سلامت دندان ها انجام می شود جرمگیری دندان است. جرم دندان ها اگر برداشته نشود و روی دندان باقی بماند میتواند لثه ها دچار خوردگی کند و حتی استخوان فک را از بین ببرد و دندان را لق کند و مجبور به کشیدن دندان کند.

لمینت دندان

از پر طرفدارترین خدمات دندانپزشکی، لمینت دندان هاست. لمینت را می توان جزو خدمات زیبایی دندان ها دانست. البته لمینت مشکلاتی مانند، فاصله های نامتعارف بین دندان ها را اصلاح کند. همچنین برای ترمیم دندان های ترک خورده و یا لب پر شده از لمینت استفاده می شود.

بلیچینگ

از خدماتی که در بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد انجام می شود. بلیچینگ است. با این روش می توان برای سفید کردن دندان ها در کوتاه ترین زمان استفاده کرد. با بلیچینگ 2 تا 3 درجه می توان دندان ها را سفیدتر و درخشان تر کرد. در روش بلیچینگ از ماده ای بنام پراکسید هیدروژن استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

50% کاهش هزینه ها!
ویژه استان تهران و البرز

.