بهترین کلینیک دندانپزشکی مشهد

بهترین کلینیک دندانپزشکی مشهد

بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد

درمان دندان ها در دندانپزشکی معمولا با یک تا دوجلسه پایان ندارد. این در حالی است که مراجعین به دندانپزشکی برای رفت و آمد باید زمانی را صرف کنند و هزینه هایی را متقبل شوند. در این راستا برای اینکه مراجعین به دندانپزشکی بتوانند مطلوب ترین نتیجه را از دندانپزشک خود در شهر مشهد داشته باشند بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد را معرفی می کنیم. همچنین خدماتی که در این کلینیک ها انجام می شود را بیان می کنیم.

کاهش هزینه دندانپزشکی با مهراز کارت

مشاهده بیمه دندانپزشکی با تخفیف

مراجعه به دندانپزشکی ارزان

خدمات دندانپزشکی کلینیک ها

1- جرمگیری دندان ها
2- کامپوزیت دندان
3- روکش دندان
4- پرکردن دندان
5- عصب کشی دندان
6- لمینت دندان
7- ارتودنسی
8- ایمپلنت دندان

چه دلایلی باعث مراجعه به بهترین دندانپزشکی می باشد؟

در بسیاری از موارد نیاز است که برای از بین بردن مشکلات دندان به یک دندانپزشک خوب مراجعه شود . از دلایلی که فرد را راهی یک کلینیک دندانپزشکی می کند می توان به موارد زیر را نام برد:

1- پوسیدگی دندان
2- ترک دندان ، لب پر شدن دندان و شکستگی دندان
3- کجی و نامنظمی در دندان ها
4- تغییر رنگ دندان ها
5- از بین رفتن دندان ها

افرادی که تعدادی از دندانهایشان را از دست داده اند و یا کل دندانهایشان را به دلایلی باید بکشند و از دندان مصنوعی استفاده کنند طبق توصیه های دندانپزشکان از ایمپلنت دندانی بهره مند می شوند.

مطالعه درباره ایمپلنت دندان …

تهیه انواع دندان مصنوعی با کاهش هزینه 50 درصدی

بهترین کلینیک دندانپزشکی مشهد

بهترین کلینیک دندانپزشکی مشهد

برخی از خدمات پر طرفدار بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد

ایمپلنت دندان در بهترین دندانپزشکی

ساختار ایمپلنت به اینگونه است که از پایه هایی از جنس تیتانیوم و به شکل پیچ مانند ساخته شده که درون استخوان فک جایگذاری می شود. سپس روکش روی ایمپلنت قرار می گیرد که نیازی به اتکا به دندانهای مجاور نیست. همه افرادی که بیماری های دیابت و پوکی استخوان و سیستمیک ندارند و همچنین از داروهای کورتیکواسترویید مصرف نمی کنند در صورت نیاز می توانند از ایمپلنت دندانی استفاده کنند.

بیمه دندانپزشکی در مشهد

همه چیز درباره روکش دندان را بدانید …

مزیت های ایمپلنت در بهترین دندانپزشکی

از مزیت های ایمپلنت عدم نیاز به تراشیدن دندان های کناری است. به همین دلیل هیچ آسیبی به دندان های مجاور دندان ندارد. ایمپلنت به عنوان بهترین جایگزین برای دندان های از دست رفته می باشد. ظاهر ایمپلنت بسیار طبیعی است و فرد در هنگام صحبت کردن و جویدن غذا حس آسایش و خوبی را احساس می کند. از دیگر مزیت های ایمپپلنت دندان ها:

1- زیباتر شدن ظاهر دندان

ایمپلنت ها مانند دندان های اصلی بیمار می باشد هم از نظر ظاهر و هم از لحاظ حسس در دهان.

2- راحتی در صحبت کردن

زمانی که فرد از دندان مصنوعی استفاده می کند ممکن است تا مدتها در تلفظ بعضی لغات دچار مشکل شود البته به مرور برطرف می شود. ولی در هنگام استفاده از ایمپلنت در صحبت کردن و تلفظ هیپ گونه مشکلی پیش نمی آید.

3- اسایش و راحتی

ایمپلنت ها جزئی از اعضای بدن بیمار محسوب می شوند و ناراحتی و مشکلات دندان مصنوعی را ندارند.

4- سهولت در جویدن غذا

با ایمپلنت مانند دندان واقعی می توان هر غذایی را میل کرد و منعی در خوردن مواد غذایی وجو ندارد.

5- بالابردن اعتماد به نفس

لبخند زیبا و دندان های زیبا در هنگام صحبت کردن می تواند در افزایش اعتماد به نفس تاثیر زیادی داشته باشد.

6- استحکام و دوام بیشتر

استحکام ایمپلنت ها بسیار زیاد است به قدری که می تواند تا پایان عمر فرد باقی بماند.

7- افزایش سلامت دندان ها

ایمپلنت ها باعث خرابی دندان های دیگر نمی شوند. ولی در روکش های دندانی ممکن است دندانها ی دیگر را دچار خرابی کند.

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

عوارض ایمپلنت

بعد از جراحی ایمپلنت، با توجه به اینکه پیچ های ایمپلنت باید درون استخوان فک قرار بگیرند. درد و تورم را به دنبال دارد و لی دندانپزشک با تجویز داروهای مسکن و کاهش دهنده درد ، تا حدودی در آن را کم می کند.

مراقبت های لازم بعد از انجام ایمپلنت

ایمپلنت دندانی مانند دندان طبیعی به مراقبت هایی مانند مسواک و نخ دندان نیاز دارد. در یک سال اول پس از انجام ایمپلنت سه تا چهار مرحله باید به دندانپزشک مراجعه شود و مورد چکاپ قرار گیرد.
ولی بعد از یک سال می توان به راحتی مانند دندان های طبیعی با آنها گذراند.

آشنایی با مزایا و معایب کشیدن دندان با کاهش هزینه 50% مهراز کارت

ارتودنسی

یکی دیگر از خدمات دندانپزشکی ارتودنسی است. زمانی که نظم دندان ها به طور متناسب نباشد. برای مرتب سازی دندان ها می توان از راه ارتودنسی آنها را در جای خود قرار داد. ارتودنسی می تواند در زیبایی و همچنین سلامت دستگاه گوارش اثر بسیار زیادی داشته باشد.

ارتودنسی دندان را با مهراز کارت با کاهش هزینه چشمگیر تجربه کنید …

جرمگیری

از دیگر خدماتی که در بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد انجام می شود. جرمگیری دندان هاست. خدماتی که توسط دندانپزشک برای سلامت دندان ها انجام می شود جرمگیری دندان است. جرم دندان ها اگر برداشته نشود و روی دندان باقی بماند میتواند لثه ها دچار خوردگی کند و حتی استخوان فک را از بین ببرد و دندان را لق کند و مجبور به کشیدن دندان کند.

قیمت دندان مصنوعی ژله ای در مشهد با کاهش هزینه کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

لمینت دندان

از پر طرفدارترین خدمات دندانپزشکی، لمینت دندان هاست. لمینت را می توان جزو خدمات زیبایی دندان ها دانست. البته لمینت مشکلاتی مانند، فاصله های نامتعارف بین دندان ها را اصلاح کند. همچنین برای ترمیم دندان های ترک خورده و یا لب پر شده از لمینت استفاده می شود.

بلیچینگ

از خدماتی که در بهترین کلینیک دندانپزشکی در مشهد انجام می شود. بلیچینگ است. با این روش می توان برای سفید کردن دندان ها در کوتاه ترین زمان استفاده کرد. با بلیچینگ 2 تا 3 درجه می توان دندان ها را سفیدتر و درخشان تر کرد. در روش بلیچینگ از ماده ای بنام پراکسید هیدروژن استفاده می شود.

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

 

کارت تخفیف دندانپزشکی

شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

کارت تخفیف دندانپزشکی

کارت تخفیف دندانپزشکی

بیمه تکمیلی دندانپزشکی

شما با تهیه بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز مشمول برخورداری از ۵۰ درصد کاهش هزینه خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی شده و میتوانید از تمامی خدمات دندانپزشکی با هرهزینه ای بدون سقف و محدودیت در سراسر کشور بهره بگیرید. در صورتی که سایر بیمه نامه ها دارای سقف استفاده از خدمات به صورت سالانه هستند. از اصلی ترین مزایای داشتن بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز این است که می‌توانید با اطمینان بیشتری در مورد پوشش هزینه‌های ناگهانی و گزاف دندانپزشکی خود دست یابید.

تخفیف دندانپزشکی

شما میتوانید با دریافت ۵۰ درصد تخفیف دندانپزشکی در هزینه های درمانی و زیبایی خود صرفه جویی کرده و پس از دریافت کارت تخفیف مهراز از پشتیبانی و مشاوره رایگان نیز بهره مند شوید. با انتخاب این کارت‌، شما می‌توانید از بین شبکه ‌ای از دندانپزشکان معتبر و حرفه‌ای پزشک خود را انتخاب و در سراسر کشور از خدمات آنها استفاده نمایید.

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  1. سلام تعرفه ها در مهراز چقدره؟

    1. با سلام با مهراز کارت تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی 30% تا 50% کاهش هزینه براتون داره. لیست تعرفه ها خدمت شما: https://mehrazcard.com/treatment-expenses/

  2. سلام مراکز مشهد کجاس؟؟

    1. با سلام لیست مراکز درمانی مهراز کارت در مشهد خدمت شما: https://mehrazcard.com/dental-centers-of-mehrazkart-contract-in-mashhad/

  3. هزینه تمدید کارت مهراز چقدره؟

    1. با سلام بعد از پابان اعتبار یک ساله مهراز کارت در صورت تمایل میتونید با یک سوم هزینه اولیه تمدید سال بعد رو انجام بدید دوست عزیز.

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.