کارت تخفیف دندانپزشکی در مشهد

کارت تخفیف دندانپزشکی در مشهد

کارت تخفیف دندانپزشکی در مشهد

جالب است این را بدانید که هزینه های درمان برای خدمات دندانپزشکی حدود 20 درصد از کل هزینه های خدمات درمانی را در کشور دارا می باشد. پس از هزینه های بستری بالاترین هزینه ها مربوط به هزینه های دندانپزشکی است. کارت تخفیف دندانپزشکی در مشهد و همچنین در دیگر شهرهای کشور می تواند این هزینه های بالای دندانپزشکی را کاهش داد.

مشاهده بیمه دندانپزشکی و خدمات زیبایی با تخفیف و هزینه دندانپزشکی با تخفیف

کاهش هزینه دندانپزشکی با مهراز کارت

بیمه دندانپزشکی در مشهد

خدمات دندانپزشکی تحت بیمه های پایه ای محدود هستند. و مشکلاتی مانند نوبت دهی ها و از بین رفتن زمان را دارد.
با توجه به اهمیت بالای این موضوع در این مطلب به بیان پوشش هایی که کارت تخفیف دندانپزشکی در مشهد ارائه می دهد می پردازیم.

خدمات دندانپزشکی که با کارت تخفیف دندانپزشکی در مشهد ارائه می شود. پرکردن دندان، جرمگیری دندان، کشیدن دندان، ارتودنسی دندان و ایمپلنت می تواند از خدمات دندانپزشکی با کارت تخفیف دندانپزشکی باشد.

بهترین کلینیک دندانپزشکی مشهد

کارت تخفیف دندانپزشکی در مشهد

کارت تخفیف دندانپزشکی در مشهد

پرکردن دندان در دندانپزشکی ارزان

یکی از خدماتی که در دندانپزشکی با کارت تخفیف دندانپزشکی برای بیماران انجام می شود پرکردن دندان است. پر کردن دندان از گسترده ترین خدماتی است که در دندانپزشکی انجام می شود. از بین رفتن بافت دندان در اثر پوسیدگی های دندان باعث می شود که دندان دچار حساسیت زیادی شود. بیشترین موارد بیماران برای مراجعه به دندانپزشکی همین پوسیدگی های دندانی است. دندانپزشک برای از بین بردن پوسیدگی دندان و ترمیم کردن دندان ها ابتدا با مته دندانپزشکی پوسیدگی ها را بر میدارد.

بیمه دندانپزشکی در رشت

بهترین کارت تخفیف دندانپزشکی کدام است؟

پس از تمیز کردن دندان از پوسیدگی ها، ترمیم دندان با مواد پر کننده انجام می شود. برای استحکام دندان روکش دندانی نیز انجام می شود. تا فرد بتواند به راحتی غذا بجود و از دندان ترمیم شده استفاده کند.

بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

همه چیز درباره روکش دندان را بدانید …

قبل از انجام پرکردن دندان توسط دندانپزشک ابتدا یک عکس رادیولوژی از دندان ها گرفته می شود تا از عفونت دندان و دیگر اسیب ها مطلع شود. در صورتی که بهداشت دهان و دندان به خوبی انجام نشود. پوسیدگی دندان در هر سنی اتفاق می افتد. برخی از افراد دارای بزاق دهان اسیدی و یا قلیایی هستند که هر کدام از این انواع می تواند پوسیدگی دندان ها را سریعتر و یا کندتر کند.

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی کلیک کنید!

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

مواد پر کردن دندان در دندانپزشکی ارزان

امروزه از انواع متنوع تری برای پر کردن دندان ها استفاده می شود. این مواد از طلا ، سرامیک ، آمالگام نقره ای ، پلاستیک همرنگ دندان و یا رزین دندانی استفاده می شود. برای پرکردن دندان نیز موادی جدید وجود دارد که به گلس یونومر و یا یونومر شیشه شناخته می شود که این مواد از ذرات شیشه و شبیه به رزین کامپوزیت هستند ساخته شده اند.

ارتودنسی دندان را با مهراز کارت با کاهش هزینه چشمگیر تجربه کنید …

قیمت دندان مصنوعی ژله ای در مشهد با کاهش هزینه کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

مراحل پر کردن دندان

1- ابتدا دندانپزشک از بی حسی موضعی استفاده می کند. تا بیمار در حین انجام کار دردی را حس نکند. به وسیله دستگاههای هوابرش و دریل پوسیدگی های دندان را برداشته و دندان را کاملا تمیز می کند.

2- در مرحله بعدی دندانپزشک به وسیله میله مدرجی که پروپ نام داردمشخص می کند که همه قسمتهای پوسیده را برداشته است یا خیر. بعد از برداشتن تمام پوسیدگی های دندان ، دندان را آماده پر کردن می کند.

بیمه دندانپزشکی در رشت

3- زمانی که پوسیدگی به ریشه دندان نزدیک شده باشد. دندانپزشک ابتدا با رزین کامپوزیت و یا یونومر شیشه لایه ای را روی ریشه دندان قرار می دهد تا از آن محافظت بیشتری شود. زیرا که داخل ریشه عصب دندان قرار دارد که بسیار حساس و آسیب پذیر می باشد.

4- در این مرحله مواد پر کننده دندانی داخل حفره دندان گذاشته می شود.

5- در مرحله آخر دندانپزشک دندن را پولیش می کند.

6- در پایان برای همرنگ کردن دندان های پر شده موادی روی دندان قرار می گیرد. از رزین کامپوزیت که به صورت لایه لایه روی دندان قرار می گیرد برای همرنگ سازی دندان استفاده می شود.

مراجعه به دندانپزشکی ارزان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ایمپلنت دندان کلیک کنید …

علائمی که نیاز به پر کردن دندان را هشدار می دهند

1- بوجود آمدن لکه های تیره روی دندان
2- بوجود امدن سوراخی روی دندان که یا با چشم قابل دیدن است و یا اینکه با زبان قابل لمس می باشد.
3- گیر افتادن مواد غذایی به طور مداوم بین دندان ها
4- زمان استفاده از نخ دندان بعضی قسمت ها درد زیادی دارد.
5- شکستگی و یا لب پر شدن و زبر شدن دندان
6- لق شدن دندان
7- افتادن پر شدگی قدیمی دندان

دندانپزشکی ارزان مشهد

آشنایی با مزایا و معایب کشیدن دندان با کاهش هزینه 50% مهراز کارت

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

 

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی مهراز با کاهش هزینه ۵۰ درصدی به عموم مشتریان این اطمینان را بع شما میدهد که بتوانید با کمترین هزینه، سلامت دندان های خود را تضمین کنید.همانطور که میدانید هزینه های مرتبط با خدمات دندانپزشکی در دسته گران ترین خدمات درمانی قرار میگیرد. از این رو داشتن یک بیمه دندانپزشکی جهت کاهش هزینه های این خدمات میتواند در این شرایط بسیار کمک کننده باشد. در نتیجه شما میتوانید با انتخاب یک بیمه دندانپزشکی مناسب هزینه های خود را به طرز قابل توجهی کاهش دهید.

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

بیمه تکمیلی دندانپزشکی

شما با تهیه بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز مشمول برخورداری از ۵۰ درصد کاهش هزینه خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی شده و میتوانید از تمامی خدمات دندانپزشکی با هرهزینه ای بدون سقف و محدودیت در سراسر کشور بهره بگیرید. در صورتی که سایر بیمه نامه ها دارای سقف استفاده از خدمات به صورت سالانه هستند. از اصلی ترین مزایای داشتن بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز این است که می‌توانید با اطمینان بیشتری در مورد پوشش هزینه‌های ناگهانی و گزاف دندانپزشکی خود دست یابید.

ارزان ترین بیمه دندانپزشکی

شما میتوانید تنها با پرداخت حق عضویت اولیه تا یک سال از ارزان ترین بیمه دندانپزشکی با عنوان مهراز کارت، بدون پرداخت هیچگونه هزینه جانبی دیگری استفاده نموده و همچنین میتوانید تا ۵ سال متوالی پس از دریافت مهراز کارت با پرداخت یک سوم هزینه اولیه آن را تمدید نمایید. علاوه بر این شما به ازای دریافت خدمات در مراکز درمانی مهراز کارت میتوانید از کاهش هزینه ۵۰ درصد واقعی استفاده نمایید و این در حالی است که بسیاری از مراکز بیمه نهایتا ۱۰ تا ۲۰ درصد از هزینه های دندانپزشکی را پوشش میدهند.

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • vahid
  • آبان ۹, ۱۴۰۰

  سلام در مشهد خدمات فقط شامل دندانپزشکی میشه؟

  1. با سلام بله در حال حاضر در مشهد فعلا فقط خدمات دندانپزشکی ارائه میشه خدمتتون.

 1. سلام کجای مشهد مرکز دارید؟

  1. با سلام لینک لیست مراکز مشهد خدمت شما https://mehrazcard.com/dental-centers-of-mehrazkart-contract-in-mashhad/

 2. مشهد برای کودکان هم خدمات دارید؟

  1. با سلام بله دندانپزشک متخصص اطفال در تمامی مراکز درمانی مهراز فعال هستن.

 3. کجای مشهد هستید؟ میشه آدرس رو بفرستید

  1. با سلام لیست مراکز درمانی مهراز کارت در مشهد خدمت شما: https://mehrazcard.com/dental-centers-of-mehrazkart-contract-in-mashhad/

 4. سلام مراکز مشهد کامپوزیت هم انجام میدن یا فقط درمانی ؟

  1. با سلام تمامی مراکز درمانی مهراز کارت تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی رو ارائه میدن.

 5. سلام چجوری به صورت اقساط میتونیم از خدمات استفاده کنیم؟

  1. با سلام جهت تهیه مهراز کارت و استفاده از خدمات به صورت اقساطی میتونید به صورت تلفنی و یا از طریق سایت اقدام به ثبت نام کنید.

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.