دندانپزشکی اقساطی | دندانپزشکی ارزان

دندانپزشکی اقساطی | دندانپزشکی ارزان

دندانپزشکی اقساطی | دندانپزشکی ارزان

با در نظر گرفتن هزینه های بالایی که برای دندانپزشکی وجود دارد. مراکزی که بتوانند خدمات دندانپزشکی اقساطی ارائه دهند می تواند راه گشا باشد. نبود بیمه و بیمه های تکمیلی در زمینه دندانپزشکی می تواند افراد را از انجام درمان برای دندان های خود منصرف کند. یا اینکه تا زمانی که دندان ها به پوسیدگی های گسترده برسند و درد دندان پیش آید. به دندانپزشکی مراجعه نکنند. برای برطرف شدن این مشکل دندانپزشکی اقساطی | دندانپزشکی ارزان در درمانگاه ها و مطب ها گسترش یافتند.

مشاهده بیمه دندانپزشکی و خدمات زیبایی با تخفیف و هزینه دندانپزشکی با تخفیف

انواع خدمات دندانپزشکی اقساطی | دندانپزشکی ارزان

1-خدمات ارتودنسی دندان ها:

خدمات دندانپزشکی ارتودنسی از جمله خدماتی که می توان آن را بصورت اقساطی انجام داد ارتودنسی دندانهاست. زمانی که دندان ها به طور منظم و ردیف رشد نکرده باشند فرد مجبور می شود که با مراجعه به دندانپزشک آنها را مرتب نماید.
هر دندانپزشک حرفه ای برای زیبایی دندان ها از فرمول خاص که به آن نسبت طلایی می گویند استفاده می کنند. این نسبت یک عدد در دنیای ریاضی است که از شگفتی های آن بشمار می رود. این تناسب برای تمام اعضای بدن گرفته شده است. خالق زیبایی های جهان خداوند بزرگ، زیبایی های جهان را با فرمولی خاص خلق کرده است که امروزه دانشمندان با پی بردن به آن توانسته اند در بوجود آوردن زیبایی ها بااستفاده از این فرمول ، دنیایی زیباتر را در همه زمینه ها مانند پزشکی و معماری و طراحی های شهری و دیگر زمینه ها را بسازند و بوجود آورند.

ارتودنسی دندان را با مهراز کارت با کاهش هزینه چشمگیر تجربه کنید …

آشنایی با مزایا و معایب کشیدن دندان با کاهش هزینه 50% مهراز کارت

دندانپزشکی اقساطی | دندانپزشکی ارزان

دندانپزشکی اقساطی | دندانپزشکی ارزان

2- بستن فاصله های دندانی در دندانپزشکی اقساطی | دندانپزشکی ارزان

از مشکلاتی که در زیبایی دندان ها وجود دارد. فاصله های نامتعارف بین دندان هاست. از خدمات دندانپزشکی که ارائه می شود پر کردن این فاصله های دندانی نامنظم است. این خدمات به خدمات دیاستم معروف شده است.

خدمات اقساطی دندانپزشکی در رشت

ارتودنسی برای چه کسانی مناسب است؟ افراد واجد شرایط چه کسانی هستند؟

3- تاج دندان

از مهمترین کارهایی که در دندانپزشکی انجام می شود. ساختن تاج دندان برای دندان هاست. در مراکزی که خدمات دندانپزشکی اقساطی انجام می دهند. بیشترین متقاضی ها مربوط به کسانی است که می خواهند تاج دندانشان را ترمیم کنند یا بسازند به اصطلاح می خواهند دندان هایشان را پر کنند.
متریالی که در تاج دندان ها استفاده می شود از نوع فلز و یا سرامیک و یا صمغ می باشد. قبل از تاجگذاری برای دندان ها ابتدا مقداری از دندان را تراشیده و سپس تاج را روی دندان قرار می دهند.

پر کردن دندان با جدیدترین روش ها با مهراز کارت

خدمات دندانپزشکی ارزان

4- بلیچینگ

یکی از درمان هایی که توسط دندانپزشک انجام می شود بلیچینگ است. این خدمت برای سفید کردن دندان ها انجام می شود. این درمان هم بصورت خانگی و هم بصورت پزشکی در مطب انجام می
شود. روشی برای سفید نمودن دندانهایی که زرد شده اند و یا لکه های قهوه ای روی آنها افتاده است بکار می رود. همچنین دندان ها با این روش یک تا دو درجه روشنتر و درخشانتر می شوند.

مراجعه به دندانپزشکی ارزان

درباره پین دندان چه میدانید؟

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. من ارتودنسی میخوام انجام بدم دنبال یه پزشک متخصص خوبم قیمتشم برام مهمه به جز اقساط نمیتونم پرداخت کنم لطفا راهنماییم کنید ممنون

   • admin
   • شهریور ۱۰, ۱۴۰۰

   با سلام جهت کسب اطلاعات بیشتر فرم درخواست مشاور رایگان را پر کنید تا کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. کلیه تعرفه‌های دندانپزشکی سال 1400: https://mehrazcard.test-prozhe.ir/%d8%aa%d8%b9%d8%b1%d9%81%d9%87-%d8%af%d9%86%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d9%84-98/

 2. سلام باکدوم شهرستان ها مهراز کارت قرارداد داره؟

  1. با سلام مهراز کارت در سراسر کشور مراکز درمانی متعددی داره که میتونید مراجعه کنید.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.