ژل و بوتاکس بینی

ژل و بوتاکس بینی

تزریق ژل و بوتاکس بینی

تزریق ژل برای بینی و یا فیلر بینی

در بسیاری مواقع افراد به دلیل متناسب نبودن شکل بینی با صورتشان رضایتی از چهره خود ندارند. ممکن است تقارن لازم در فرم بینی حتی بعد از عمل جراحی بینی هم بوجود نیاید.
تکرار عمل جراحی هم فرد را دچار استرس و نگرانی می کند و همین که ممکن است حتی شکل بینی بدتر از قبل شود. در اینجاست که تزریق ژل و بوتاکس بینی می تواند گزینه مناسبی برای فرد باشد.
روش تزریق ژل و بوتاکس بینی حتی برای افرادی که تا بحال هیچگونه جراحی روی بینی خود انجام نداده اند نیز بسیار کاربردی می باشد. افراد می توانند بدون جراحی هم به شکل و فرم مورد نظر بینی خود برسند.

همه چیز درباره بوتاکس

مشاهده بیمه دندانپزشکی و خدمات زیبایی با تخفیف و هزینه دندانپزشکی با تخفیف

البته تفاوت هایی نیز در تغییر شکل بینی با عمل زیبایی بینی و فیلر یا تزریق ژل وجود دارد:

عمل زیبایی بینی یا همان روش رینوپلاستی یک روشی است قدیمی که بوسیله آن شکل و فرم بینی را تغییر می دهد و در این روش به بیهوشی نیاز می باشد. در روش جراحی بینی، عوارضی مانند
تورم بینی و صورت، کبودی صورت و اطراف چشم کم و بیش وجو دارد که باید در دوران نقاهت آنها را تحمل کرد ولی مزیت این روش این است که دایمی می باشد.

روش تزریق ژل به این صورت است که به وسیله سوزن های بسیار نازک و کوچک، فیلر را با ترکیب بوتاکس یا بدون آن به بینی تزریق میکنند. در این روش هیچ نیازی به جراحی وجود ندارد ولی نتیجه این تزریق موقتی می باشد.

مشاهده هزینه ژل و بوتاکس در سال جدید

درباره لیزر موهای زائد بیشتر بدانید.

مراحل تزریق ژل و بوتاکس به بینی

قبل از تزریق:

ابتدا مواد بی حسی به بینی تزریق می شود و پس از 15 تا 30 دقیقه تزریق ژل انجام می شود.

مرحله تزریق ژل:

در ابتدا مقداری مواد پرکننده پوست را به بینی در محل مورد نظر تزریق می شود و پس از بررسی موقعیت دقیق در زیر پوست تنظیم و تعیین می شود. در این روش در کل زمان تزریق می توان کنترل کاملی روی تزریق و زیبا کردن فرم بینی داشت. پزشک می تواند با ماساژ در جایی که مواد تزریق شده است را کاملا فرم دهد و اصلاح کند.
در زمان تزریق ژل به بینی فرد درمانگر کاملا به هوش و بیدار می باشد. همچنین شخص بیمار می تواند در کل مراحل کار به وسیله اینه ای که آنرا در خود می بیند. می تواند کلیه مراحل را در نظر داشته باشد.

پس از تزریق ژل روی بینی:

توصیه پزشک این است که پس از تزریق از دستکاری بینی و حتی استفاده از مواد آرایشی روی بینی پرهیز کنند. این کار به این دلیل است که از بوجود آمدن عفونت در محل تزریق جلوگیری شود.
نتیجه تزریق ژل برای از بین بردن فرورفتگی های بینی بلافاصله پس از تزریق به خوبی مشاهده می شود.

ژل و بوتاکس صورت | جوانسازی پوست

مدت زمان ماندگاری تزریق ژل برای بینی

زمان ماندگاری این روش معمولا بسته به نوع ژل از شش ماه تا دو سال می باشد. البته بعضی از ژل ها تا 8سال تیز دوام دارند. و به دلیل موقتی بودن آن فرد می تواند به اصلاح و تغییر در آن بپردازد. از نظر طاهر بینی بسیار طبیعی جلوه می نماید.

بسیاری از افراد به دلیل موقتی بودن روش تزریق را بی فایده می دانند. در صورتی که اگر تزریق با مواد عالی انجام شود نسبت به جراحی از مزایای بهتری برخوردار است که در این مقاله به آنها اشاره می کنیم.

اصلاح طرح لبخند با بوتاکس چگونه انجام میشود؟

ژل و بوتاکس بینی

ژل و بوتاکس بینی

انواع فیلر و ژل برای تزریق به بینی

ماده بلافیل

این ماده که برای تزریق های دایمی می باشد. از کلاژن با ترکیب برخی مواد دیگر به وجود می آیند.
برای تزریق این ژل به بینی و فرم دادن به آن، 3 جلسه نیاز می باشد. که در زمانهای مشخصی ان را تزریق می کنند. این فیلر از ماندگاری بالایی برخوردار است.

قیمت فیلر خط خنده با مهراز کارت چقدر کاهش هزینه دارد؟

هیالورونیک اسید

اسید هیالورونیک از پرکاربردترین ژل های پرکننده پوست می باشد. این ماده در تمامی بدن و دیگر ارگانیزم های زنده بدن موجود هستند. از عملکردهای این ماده می توان به افزایش قابلیت ارتجاع پوست و نیز حجم دهندگی پوست اشاره کرد که این کار باعث شادابی و جوانسازی پوست می شود.

رستیلان و ژودرم

این دو از ژل های ارتریل غیر حیوانی ساخته می شوند که از نوع اسید هیالورونیک می باشند. این نوع از ژل ها هیچگونه ساختار DNA ای ندارند و حیوانی و انسانی نیستند. این مواد از ایمن ترین مواد پرکننده پوست می باشند.همچنین ژل هایی که با اسید هیالورونیک تولید می شوند برای از بین بردن چین و چروک پوست استفاده می شود.

قیمت جراحی بینی با مهراز کارت چقدر است؟

همه چیز درباره هزینه برداشتن خال ها

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  1. خیلی دوست دارم بینی مو عمل کنم ولی ترس از جراحی و دوران نقاهت خیلی بده الان فهمیدم بدون جراحی میتونم با تزریق ژل اینکارو بکنم.مرسی از اطلاعات خوب

    1. با سلام ممنون از توجه شما. خوشحالم که براتون مفید بود. ضمنا با داشتن مهراز کارت میتونید با هزینه خیلی مناسب بینی تون رو عمل کنید. روز خوش

  2. این کار واقعا موثره؟ من بینیم زیاد مشکل نداره برای همین میگم نمیصرفه عمل کنم ولی اگر این شیوه جواب بده که عالیه.

  3. یعنی هر ایرادی باشه میشه با ژل برطرف کرد؟

    1. با سلام برخی از ناهنجاری های ظاهری بینی با تزریق ژل قابل درمان هستش.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.