بهترین بیمه دندانپزشکی مشهد

بهترین بیمه دندانپزشکی مشهد

بهترین بیمه دندانپزشکی مشهد

بیشتر اوقات با شروع دندان درد و یا دیدن لکه ای روی دندان یادمان می افتد که باید برویم و مسواک بزنیم و دندانهایمان را با آب نمک شستشو دهیم. ولی بعد از چند روز و یا چند هفته که درد دندان زیادتر شد و یا لکه روی دندان ها بیشتر شد به فکر یک دندانپزشکی خوب می افتیم.

خارج از بحث بهترین دندانپزشک هزینه های دندانپزشکی و اینکه بخواهیم مقداری از پس انداز و یا حقوق و دریافتی هایمان را به دندانپزشکی اختصاص دهیم، نیز برایمان قابل تامل است.

جهت تهیه بیمه دندانپزشکی کلیک کنید!

کاهش هزینه دندانپزشکی با مهراز کارت

بیمه دندانپزشکی در مشهد

خوشبختانه در کشورمان دندانپزشکی اقساطی و بیمه های دندانپزشکی متنوعی وجود دارد. در این مطلب به بررسی بهترین بیمه دندانپزشکی در مشهد می پردازیم.هر چقدر هم که به دندانهایمان برسیم اگر جنس و نوع دندان ها متوسط و ضعیف باشد بالاخره روزی به استفاده از خدمات دندانپزشکی نیاز خواهیم داشت.
از این رو برای داشتن یک بیمه دندانپزشکی مناسب بهتر است که با نوع خدماتی که در بیمه دندانپزشکی قرار داده شده است بیشتر اشنا باشیم.

بهترین کلینیک دندانپزشکی مشهد

پوشش بیمه های دندانپزشکی شامل چه خدماتی می باشد؟

1- خدماتی مانند رادیولوژی، آزمایش های لازم برای دندانپزشکی ، ویزیت هایی که تجویز دارو را دارند
2- رادیوگرافی های دندانی
3- جراحی های دندانی که در پالگ دندان
4- جراحی های دندانی در استخوان فک
5- کشیدن دندان ها
6- جرم گیری های بالای لثه ای
7- جرم گیری های زیر لثه ای
8- پر کردن سطحی دندان ها
9- انواع ترمیم دندان ها
10- بروساژ فک

بهترین بیمه دندانپزشکی مشهد

بهترین بیمه دندانپزشکی مشهد

وام دندانپزشکی در مشهد

انواع بیمه های تکمیلی دندانپزشکی

1- یک نوع از بیمه های تکمیلی به گونه ای است که با دندانپزشکی های مختلف قرارداد دارند و مراجعین می توانند به آنها مراجعه کنند. در این نوع بیمه ها بیشتر هزینه های دندانپزشکی پرداخت می شود و فرد فقط فرانشیز را پرداخت می کند.

2- نوعی دیگر از بیمه دندانپزشکی به گونه ای است که فرد به هر مطب و یا کلینیک که بخواهد مراجعه می کند و خدمات خود را دریافت می کند. پس از آن فرد به شرکت بیمه ای خود مراجعه می کند و هزینه هایی که پرداخت کرده است را از شرکت بیمه مطالبه می کند. برخی از شرکت ها نیز فرد را برای معاینه می فرستند تا درستی اظهارات او برای شرکت محرز شود.

خرید بیمه های دندانپزشکی

در زمان خرید بیمه های درمانی باید دقت نمایید که آن بیمه با کدام نیازهای شما بیشتر سازگاری دارد. به طور مثال اگر هزینه بیمارستانی برایتان اولویت دارد یا هزینه های زایمان و یا هزینه های دندانپزشکی؟ اگر برای دندانپزشکی به دنبال بیمه مناسب هستید بررسی نمایید. که آن بیمه دندانپزشکی چه نوع خدماتی را و تا چه میزان پوشش می دهد.

سقف تعهدات آن شرکت بیمه دندانپزشکی را به دقت مطالعه نمایید و ببینید تا چه اندازه می تواند با نیازهای درمانی و نیز با بودجه شما متناسب است.

دندانپزشکی ارزان مشهد

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

 

خدمات تحت پوشش بیمه دندانپزشکی در مشهد

بروساژ فک

همانطور که در بالا بیان شد یکی از خدماتی که در بیمه دندانپزشکی انجام می شود بروساژ فک است. دندانپزشک دندان ها را به وسیله خمیر مخصوص که روی دندان ها می گذارد به وسیله یک برس کوچک که به یک دستگاه چرخشی متصل است. دندان ها را بروساژ می کند.

بروساژ دندان ها معمولا بعد از جرمگیری و برای اینکه دندان ها دارای سطحی صاف و صیقلی داشته باشند انجام می شود.
بروساژ دندان ها باعث می شود که لکه های زرد و جرم های روی دندان ها از بین برود. با این روش دندان ها سفید و براق می شود.

قیمت دندان مصنوعی ژله ای در مشهد با کاهش هزینه کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز

جرمگیری های دندانی

یکی دیگر از خدماتی که در بیمه دندانپزشکی در مشهد اراطه می شود. جرمگیری های دندانی است. جرمگیری و اصلاح سطح ریشه برای پاکسازی دندان ها از جرم های دندان و لکه های به وجود آمده روی دندان ها می باشد. لزوم این کار زمانی بیشتر دیده می شود که این جرم ها لثه ها و دندان ها را نیز دچار آسیب و پوسیدگی و عفونت و تورم می کند.

آشنایی با مزایا و معایب کشیدن دندان با کاهش هزینه 50% مهراز کارت

از میکروب های زیادی تشکیل شده است. این پلاک روی سطح دندان بوجود می آید و اگر برطرف نشود باعث مشکلاتی که بیان شد می شود.
برای آنکه دندان ها دچار این مشکل نشوند. بهداشت دهان و دندان ها مانند مسواک زدن به طور مرتب و روزانه و استفاده از نخ دندان و همچنین شستشوی دندان ها با آب نمک و جوش شیرین بسیار کاربردی می باشد.
در بعضی مواقع در برخی از افراد به علت جنس خاص دندان ها و آنزیم ها دهان این پلاک دندانی حتی در صورت بهداشت دندان ها باز هم به وجود می آید. که در این زمان با مراجعه به دندانپزشکی می توان در یک جلسه دندان ا را مانند روز اول سفید و براق و از جرم ها پاک نمود.

مراجعه به دندانپزشکی ارزان

کارت تخفیف دندانپزشکی

شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته باشید. و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

کارت تخفیف دندانپزشکی

کارت تخفیف دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

با در نظر داشتن هزینه های بسیار بالای ایمپلنت دندان، داشتن بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت که بتواند درصد قابل توجهی از هزینه های بالقوه و مرتبط با آن را پوشش دهد قطعا بسیار کمک کننده خواهد بود. شما با داشتن این بیمه میتوانید به بهترین متخصصان ایمپلنت دسترسی داشته باشید و از خدمات با کاهش هزینه 30 درصدی مهراز کارت برای ایمپلنت و همچنین سایر خدمات با کاهش هزینه 50% بهره مند شوید.

خرید بیمه دندانپزشکی

شما میتوانید با خرید بیمه دندانپزشکی مهراز از کاهش هزینه ۵۰ درصدی واقعی برای تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی خود بره مند شوید. همچنین از مزایای خرید کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوان به امکان استفاده از خدمات بلافاصله پس از صدور کارت اشاره کرد. همچنین امکان مراجعه به نزدیکترین مراکز درمانی در سراسر کشور جهت استفاده از خدمات را خواهید داشت. برای دریافت این بیمه میتوانید از طریق سایت و شبکه های اجتماعی و یا به صورت حضوری و تلفنی نیز اقدام نموده و در سریع ترین زمان ممکن بیمه نامه خود را در محل مورد نظرتان دریافت نمایید.

دانلود PDF مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. ترمیم لثه انجام میدید؟

  1. با سلام بله توسط متخصص انجام میشه براتون :)

 2. اگر بخواهیم کل دندان رو مصنوعی متحرک بزاریم هزینش چقدره؟

  1. با سلام با مهراز کارت برای خدمات دندانپزشکی 50% کاهش هزینه خواهید داشت. لیست تعرفه های پروتز دندان خدمت شما : https://mehrazcard.com/price-of-dentures/

 3. من میخوام دندونمو بکشم با مهراز کارت چقدر هزینه داره؟

  1. با سلام با داشتن مهراز کارت میتونید با 50% کاهش هزینه خدمات دندانپزشکی رو دریافت کنید. لینک لیست تعرفه ها خدمت شما : https://mehrazcard.com/cost-of-tooth-extraction/ https://mehrazcard.com/treatment-expenses/

 4. سلام و خسته نباشید این بیمه هزینه های عصب کشی و ترمیم و روکش رو هم شامل میشه?

  1. با سلام بله تمامی خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی با کاهش هزینه 50% ارائه میشه خدمتتون.

  • حسنا
  • اردیبهشت ۱۶, ۱۴۰۲

  سلام بیمه تکمیلی تعاون هم دارین ؟

  1. با سلام خیر متاسفانه. مهراز کارت به تنهایی نوعی کارت تخفیف جهت کاهش 50% هزینه های شماست.

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.