بهترین بیمه دندانپزشکی رشت

بهترین بیمه دندانپزشکی رشت

بهترین بیمه دندانپزشکی رشت

خدمات دندانپزشکی یکی از پرهزینه ترین خدمات درمان می باشد در کشور ایران از نظر رتبه بندی پس از هزینه هایی که برای بستری می باشد هزینه های دندانپزشکی در رتبه دوم هزینه های درمانی می باشد. از این رو بیمه های دندانپزشکی متعددی از شرکت ها و موسسه های مختلف برای ارائه خدمات بیمه های دندانپزشکی بوجود آمده اند. بهترین بیمه دندانپزشکی در رشت را در این مطلب به شما عزیزان معرفی می کنیم.

بیمه دندانپزشکی در رشت

بیمه دندانپزشکی در واقع پوشش های درمانی است که برای برطرف کردن مشکلات و دردهای دندان ها استفاده می شود.
از آنجایی که هر فرد در طول زندگی خود نیاز دارد چندین بار به دندانپزشک مراجعه نماید. و از آنجایی که هزینه های درمانی آن زیاد می باشد یک بیمه دندانپزشکی خوب می تواند در روند درمان دندان ها سرعت ببخشد. اغلب می بینیم که افراد به دلیل آنکه هزینه درمان برای دندان هایشان را ندارند. به ناچار درد دندان ها را تحمل می کنند.

دندانپزشکی ارزان رشت

به وسیله بیمه دندانپزشکی خدماتی کامل به بیماران ارائه می شود که در این مطلب به توضیح برخی از این خدمات می پردازیم.

خدمات بیمه دندانپزشکی شامل موارد زیر می باشد:

1- ویزیت های دندانپزشکی مانند معایته های سرپایی و تجویز دارو و رادیولوژی
2- رادیو گرافی یا بایت وینگ
3- کشیدن دندان های عقل ، کشیدن دندان های خلفی و دندان های قدامی
4- جراحی های دندان های نهفته
5- جرمگیری های دندان و بروساژ
6- جرمگیری های زیر لثه
7- ترمیم دندان ها
8- پر کردن دندان ها

بیمه دندانپزشکی در رشت

پر کردن دندان

یکی از خدماتی که در بهترین بیمه دندانپزشکی رشت ارائه می شود و یکی از خدمات ترمیمی دندانپزشکی پر کردن دندان است. پر کردن دندان ها برای دندان های ترک خورده و لب پر شده و دندان هایی که پوسیدگی داشته اند و توسط دندانپزشک برداشته شده اند. می باشد.
پر کردن دندان ها با مواد همرنگ دندان مانند کامپوزیت ونیر و یا مواد آمالگام و فلزی پر می شوند. دستگاه لیزری که برای پر کردن دندان ها استفاده می شود از نور آبی و یا نور بنفش بر روی مواد پر کننده می تاباند تا سخت و ثابت شود.

خدمات دندانپزشکی اقساطی در رشت

موادی که برای پر کردن دندان ها استفاده می شوند:

دندان پزشک با توجه به محل نصب و دندان های عقبی و یا جلویی نوع مواد پر کننده را انتخاب می کند. در دوران گذشته از طلا برای پر کردن دندان های جلویی استفاده می شده است. که هزینه بسیار بالایی داشته است. امروزه برای دندان های جلویی برای پر کردن از مواد رزینی و یا همان کامپوزیتی استفاده می شود.

مشاهده بیمه دندانپزشکی

آشنایی با مزایا و معایب کشیدن دندان با کاهش هزینه 50% مهراز کارت

بهترین بیمه دندانپزشکی رشت

بهترین بیمه دندانپزشکی رشت

سه نوع ماده برای پر کردن دندان ها وجود دارد:
1- امالگام نقره ای

این نوع ماده یعنی امالگام نقره ای از پر استفاده ترین نوع ماده پر کننده دندان می باشد. در این نوع ماده فقط از نقره استفاده نشده است. این ماده از نقره و قلع و روی و مس و مقداری جیوه ساخته شده است. استحکام این ماده بسیار زیاد است و مدت 15 سال و یا حتی بیشتر ماندگاری دارد.

مراجعه به دندانپزشکی ارزان

2- کامپوزیت

کامپوزیت دندان از موادی است که طرفدارای زیادی دارد. همرنگ بودن کامپوزیت با دندان باعث شده است تا نسبت به مواد آمالگام متقاضی بیشتری داشته باشد. در دندانپزشکی نیز به دلیل خاصیت طبیعی بودن با رنگ دندان ها و زمان کوتاه برای نصب، بیشتر استفاده می شود.

بهترین کلینیک دندانپزشکی رشت

3- پرسلین

مواد پرسلن با توجه به خواست بیمار در لابراتوار دندانپزشکی ساخته می شود. رنگ طبیعی و مقاومت زیادی دارد.

کارت تخفیف دندانپزشکی در رشت

بیمه دندانپزشکی در رشت

4- گلاس آینومر

از مواد پرکننده که برای کودکان مناسب است مواد گلاس آینومر می باشد. در صورتی که کودکان دچار پوسیدگی دندان شوند برای دندان هایشان که در حال تغییر می باشد از گلاس آینومر استفاده می شود. استحکام این ماده نسبت به رزین کمتر است. و احتمال شکستگی آن بیشتر می باشد.

کاهش هزینه دندانپزشکی با مهراز کارت

جهت مشاهده هزینه برداشتن خال کلیک کنید!

5- فیلینگ موقت

فیلینگ موقت دندانی موقعی استفاده می شود که بیمار درمان ریشه انجام داده است. و باید به مدت یک هفته تا دوهفته پانسمان یا همان فیلینگ موقت بشود تا دندانپزشک از عدم عفونت و نقص در درمان ریشه مطمئن شود. تا بعد از آن از مواد اصلی پر کننده دندان استفاده نماید.

دندانپزشکی ارزان در رشت

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. سلام فقط دندانپزشکی رو بیمه میکنید؟

  1. با سلام مهراز کارت علاوه بر خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی، خدمات پوست و مو و زیبایی رو هم با کاهش هزینه 30 تا 50 درصدی پوشش میده :)

  • mehdi
  • اردیبهشت ۱۳, ۱۴۰۱

  salm mishe begid kojaye rasht mitonim az khadamat estefade konim

  1. با سلام مهراز کارت در نقاط مختلف استان تهران و البرز و شهرهایی مثل رشت و ساری و مشهد مراکز متعددی داره. لینک لیست مراکز درمانی مهراز کارت در رشت خدمت شما ... https://mehrazcard.com/dental-centers-of-the-cities-are-parties-to-the-mehrazkart-contract/

 2. سلام خسته نباشید چجوری میتونم کارت رو تهیه کنم؟

  1. با سلام جهت تهیه کارت هم به صورت تلفنی میتونید اقدام کنید و هم به صورت آنلاین و طی چند ساعت مهراز کارتتون رو درب منزل دریافت کنید :)

  • mino
  • دی ۱, ۱۴۰۱

  پر کردن دندان با تخفیف مهراز چقدره؟

  1. با سلام با مهراز کارت ترمیم و پر کردن دندان با انواع مواد با کاهش هزینه 50% انجام میشه. https://mehrazcard.com/restorative-dentistry/

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.