انواع لیزر برای موهای زائد

انواع لیزر برای موهای زائد

انواع لیزر برای موهای زائد

امروزه دستگاه ها و تکنولوژی های زیادی در زمینه لیزر برای موهای زائد بوجود آمده است. تبلیغات زیادی در مورد انواع لیزر و دستگاههای لیزر برای موهای زائد شده است و اکثر افراد با نام های آنها آشنا هستند. در این مطلب به بررسی دستگاههای لیزر و انواع لیزر می پردازیم. تا بتوانید سازگارترین و مناسبترین لیزر را برای از بین بردن موهای زائد خود انتخاب کنید.

از مطمئن ترین و موثرترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد، لیزر می باشد که در سرتاسر جهان مورد استقبال همگان قرار گرفته است.
شاید در تبلیغات لیزر و دستگاههای لیزر شنیده باشید که “در مرکز و یا کلینیک ما بهترین دستگاه لیزر را ارائه می دهند ” باید در مورد این جمله تبلیغاتی بگوییم که برای هر فردی متناسب با رنگ پوست و نوع موی بدن نوعی از لیزر بهترین می باشد . و اینکه برای همه افراد یک نوع دستگاه لیزر تعمیم داده بشود اشتباه است.

هر کدام از دستگاههای لیزر معایب و مزایایی دارند. هیچ دستگاهی بهترین و یا بدترین نمی باشد و با توجه به شرایط و نوع پوست انتخاب می شود تا بهترین نتیجه کمترین ضرر را برای پوست شما داشته باشد.

مشاهده بیمه دندانپزشکی و خدمات زیبایی با تخفیف و هزینه دندانپزشکی با تخفیف

تفاوت فناوری با نوع دستگاه

نوع فناوری و تکنولوژی لیزر با نوع دستگاه متفاوت است. تکنولوژی لیزر شامل مواردی چون نوع پرتوی نور لیزر است. به عنوان مثال دستگاه لیزر الکساندرایت دارای فناوری لیزر الکساندرایت می باشد.
طول موج الکساندرایت 755 نانومتر است. بنابراین ویژگی های پرتو لیزر را فناوری لیزر تعیین می کند.

میزان تاثیرگذاری دستگاه های لیزر به فناوری های بکار رفته در آنها بستگی ندارد. محدودیت های شات ها و یا شلیک لیزر، مقدار قطر لیزر ، زمان بین شات ها، سیستم های خنک کننده بکار رفته در دستگاه و موارد دیگر می تواند در نتایج ایزر درمانی برای برطرف کردن موهای زائد تاثیر گذار است. و میزان اثر بخشی را قوی و ضعیف می کند.

درباره لیزر موهای زائد بیشتر بدانید

در دستگاههایی که زمان بین شات ها کوتاه باشد امکان سوختگی پوست نیز افزایش می یابد. خنک کننده هایی که در دستگاهها وجود دارند در پیشگیری از سوختگی های پوستی بسیار موثرند.

انواع لیزر برای موهای زائد

انواع لیزر برای موهای زائد

همه چیز درباره هزینه لیزر موهای زائد را بدانید!

مشاهده هزینه لیزر موهای زائد

انواع فناوری لیزر موهای زائد

1- فناوری IPL
2- فناوری الکساندرایت
3- فناوری دیود
4- فناوری دی یاگ

نوع فناوری IPL بیشتر در دستگاههای لیزر خانگی و سالن های آرایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد. و فناوری های الکساندرایت و دیود و دی یاگ، در کلینیک ها و توسط پزشکان و اپراتورهایی که آموزش دیده اند استفاده می شوند.

 

نکاتی برای اثرگداری بیشتر در زمان لیزر موهای زائد

1- از فناوری که با رنگ پوست تان سازگار باشد استفاده کنید.

2- از دستگاههایی استفاده نمایید که قطر تابش لیزر آنها مناسب باشد و دارای سیستم های خنک کنندگی باشند تا احتمال سوختگی پوست به حداقل برسد.

3- باید رنگ پوست و رنگ مو و همچنین ضخامت موهای خود را در نظر بگیرید تا از نتایج بهتری بهره مند شوید.

مراجعه به دندانپزشکی ارزان

دستگاه های مجهز به لیزر الکساندرایت

لیزر الکساندرایت از سریعترین تکنولوژی در لیزر ها است. این دستگاه برای لیزر کل بدن مناسب است. تاثیر آن بر موهای نازک و نیز پوست های روشن بسیار بیشتر است. از بهترین دستگاههای لیزر الکساندرایت، کندلا جنتل پرو می باشد. شرکت کندلا از تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی و لیزر در امریکا می باشد. این دستگاه از بهترین دستگاههای لیزر می باشد.

از مزیت های دستگاه کندلا می توان به مواردی مانند:

1- قطر تابش قابل تغییر است.
2- دارای سیستم خنک کننده است
3- سابقه درانی این دستگاه 20 سال می باشد.

دستگاههای مجهز به لیزر دیود

برای پوست های سبزه بهترین دستگاه دیود می باشد. جلسات درمانی با تکنولوژی دیود کمتر است. همچنین تاثیرپذیری آن از تکنولوژی الکساندرایت بیشتر است. از بهترین دستگاه های دیود، دیود وکتوز می باشد. این دستگاه ساخت کشور امریکا است. در مورد میزان درد در زمان درمان با این لیزر، با توجه به اماری که از مشتریان آن به دست آمده، بسیار در کم داشته و قابل تحمل است.

همه چیز درباره هزینه برداشتن خال را بدانید!

برداشتن خال

نکات مهم در مورد برداشتن خال

خال های روی صورت و روی بدن تا حدودی زیبایی را تحت تاثیر قرار داده و آنرا دچار نقص می کند. بنابراین بسیاری از افراد برای زیباتر شدن اقدام به برداشتن خال های خود می کنند.
برای درمان و برداشتن خال ها ابتدا باید از نوع خال اطلاعات درست داشت تا بتوان اقدام به برداشتن آن نمود. برای این که از نوع خال مطلع شوید باید به پزشک مراجعه نمایید و با انجام آزمایشات از نوع آن که سرطانی نباشد مطمئن شوید.

روشهای برداشتن خال

1- سوزاندن خال
2- برداشتن خال به وسیله نیتروژن مایع
3- برداشتن خال به وسیله لیزر

مشاهده هزینه برداشتن خال

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. سوزش بعد لیزر عادیه یا خطرناک؟

   • admin
   • شهریور ۸, ۱۴۰۰

   با سلام سوزش بعد از لیزر موهای زائد روی سطح پوست کاملا طبیعی می‌باشد؛ اگر احساس می‌کنید سوزش بسیار زیاد و قابل تحمل نیست می‌توانید از پماد زینک استفاده کنید.

 2. سلام من میخوام با مهراز کارت لیزر انجام بدم کدوم کلینیک کارش بهتره؟

  1. با سلام تمامی پزشکان پوست و مو که در مراکز زیبایی مهراز کارت فعال هستن متخصص هستن. لیست مراکز خدمت شما: https://b2n.ir/k26507

 3. سلام هزینه لیزر با تخفیف مهراز چقدره؟

  1. با سلام هزینه لیزر موهای زائد با داشتن مهراز کارت 30% کاهش هزینه داره براتون. https://mehrazcard.com/the-cost-of-laser-hair-removal/

 4. سلام کدوم کلینیک های مهراز برای لیزر بهتر هستن؟

  1. با سلام تمامی مراکز زیبایی تخصصی مهراز کارت خدمات لیزر موهای زائد رو با کاهش هزینه 30% ارائه میدن خدمتتون. https://b2n.ir/k26507

 5. سلام لیزر با تعرفه مهراز چقدر هستش؟

  1. با سلام با داشتن مهراز کارت لیزر موهای زائد 30% کاهش هزینه خواهد داشت. لیست تعرفه ها خدمت شما: https://mehrazcard.com/the-cost-of-laser-hair-removal/

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.