لیزر لیپولیز | مزایا و عوارض لیزر لیپولیز

لیزر لیپولیز

لیزر لیپولیز از مزایا تا عوارض

لیزر لیپولیز یک روش غیرتهاجمی مکش چربی یا لیپوساکشن است. که می‌تواند توده‌های سخت انباشته‌شده چربی در قسمت‌های مختلف بدن مثل غبغب، پهلو و کناره‌های باسن را از بین ببرد.

کارکرد اصلی لیزر لیپولیز حذف مؤثر چربی‌های سخت است. که در مقابل رژیم و ورزش مقاوم‌اند. و به روش‌های مذکور آب نمی‌شوند. لیپولیزر در مقایسه با روش‌های قدیمی مثل لیپوساکشن، عوارض جانبی کمتری دارد. لیزر به این روش، پس از شکستن چربی‌های سخت در مواضع موردنظر، بدن را تحریک می‌کند. آن چربی‌ها را بسوزاند، البته با کمک دستگاه‌های مکش، می‌توان حجم‌های وسیع‌تری از چربی را از بین برد.

برخلاف تبلیغات وسیعی که اظهار می‌کنند. لیزر لیپولیز یک درمان سرپایی است. و فرد نیازی به سپری کردن دوران نقاهت ندارد. لیپولیزر در مجموعه روش‌های جراحی‌ قرار دارد. در این روش، جراح شکاف کوچکی در موضع موردنظر ایجاد کرده. و با استفاده از داروهای بی‌حسی آن قسمت را بی‌حس می‌کند. ازآنجایی‌ که این روش نیازی به بیهوشی ندارد. و بیمار در حین عمل هوشیاری کامل دارد. بنابراین نسبت به لیپوساکشن عوارض کمتری دارد.

لیپولیزر راهکاری برای کاهش وزن نیست و برای افرادی که وزنشان بسیار بالا است مناسب نیست. بلکه مناسب افرادی است که در بخش‌های مشخصی از بدن خود، توده‌هایی از چربی‌های سرسخت و سمج دارند. این دسته از افراد با کمک لیزر لیپولیز می‌توانند در مدت‌زمان کوتاهی بدون داشتن کبودی و ورم که در روش‌های تهاجمی بسیار شایع است. به اندامی خوش‌فرم و موزون دست یابند.

جهت تهیه بهترین بیمه دندانپزشکی با مشاورین مهراز کارت همراه شوید

لیزر چربی شکم

لیزر لیپولیز برای موارد زیر مناسب است:

 • وجود چربی اضافی در بخش‌هایی از بدن که به ورزش پاسخ نمی‌دهند.
 • قصد بارداری و نیاز به از دست دادن چربی‌های اضافی.
 • از شکل ظاهری برخی از مناطق بدن خود راضی نیستید.
 • قصد دارید سایز بدن خود را کاهش دهید.
 • کاهش اندازه دور کمر
 • داشتن رژیم لاغری  و موفق نبودن در از دست دادن چربی‌های اضافه.
 • سینه بزرگ مردان
 • لاغری صورت و غبغب
 • لاغری موضعی شکم
 • لاغری موضعی ران

جهت مشاهده هزینه لیزر موهای زائد کلیک کنید

همه چیز درباره برداشتن خال ها

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

آیا من کاندید مناسبی برای این عمل هستم؟

تمامی افرادی که در قسمت‌های مشخصی از بدنشان چربی‌های سخت و مقاوم دارند و از وجود آن‌ها رنج می‌برند، کاندیدهای مناسبی برای لیپولیزر محسوب می‌شوند. فردی که وزن معقول و نرمالی دارد و علاوه بر آن دیدگاهش نسبت به نتایج عمل واقع‌گرایانه است یک کاندید ایده آل برای لیزر لیپولیز است. استفاده از این لیزر برای افرادی که وزن بسیار بالا دارند و از چاقی مفرط رنج می‌برند توصیه نمی‌شود.

نتایج این عمل چیست؟

نتایج لیزر لیپولیز به این بستگی دارد که جراح علاوه بر لیزر از لیپوساکشن هم استفاده ‌کند یا خیر! درهرصورت کاهش چشمگیری در چربی‌های موضع لیزر شده اتفاق خواهد افتاد و می‌تواند شمارا به سایز موردنظرتان برساند. پس از جراحی باید به مدت ٣ تا ۶ ماه به بدن خود فرصت بدهید تا چربی‌ها را در یک‌روند طبیعی بسوزاند یا به‌صورت مایع دفع کند یک تا دو ماه پس از انجام لیزر لیپولیز تغییرات ملموس خواهد بود اما برای کسب نتیجه نهایی باید 6 ماه صبر کنید.

تلفیق لیزر لیپولیز و لیپوساکشن منجر به نتایج چشمگیرتر و سریع‌تری می‌شود. گرمای لیزر کمک می‌کند پوست سفت و محکم شود و اندامتان به‌سرعت زیبا و جمع‌وجور شود.

ریسک‌ها و عوارض جانبی این عمل

لیزر لیپولیز یک جراحی سرپایی محسوب می‌شود و بااینکه عوارض بسیار کمتری نسبت به جراحی‌های مشابه خود دارد اما بدون ریسک و خطر نخواهد بود. کبودی، خون‌مردگی و ورم بدن از رایج‌ترین عوارضی هستند که ممکن است پس از جراحی رخ دهند. اما کلیه عوارض ذکرشده موقتی بوده و پس از چند روز از بین می‌روند.

درصورتی‌که به همراه لیپولیزر لیپوساکشن هم شده باشید احتمالاً عوارض شدیدتر و وخیم‌تری را تجربه خواهید کرد. در این روش احتمال عفونت نیز وجود دارد، پس حتماً آنتی‌بیوتیک‌های تجویزشده را در زمان موردنظر مصرف کنید و در طول دوران مصرف آنتی‌بیوتیک، دور مشروبات الکلی را خط قرمز بکشید و به توصیه‌های پزشک موبه‌مو عمل کنید.

همچنین مطالعه نمایید : هزینه روکش دندان

با تکمیل فرم این وبلاگ مشاوره رایگان دریافت نمایید!

پس از لیپولیز چه اتفاقی می‌افتد؟

لیپولیز یک جراحی است هرچند جزئی و سطحی ولی تا مدتی شما را از فعالیت‌های طبیعی روزمره بازمی‌دارد. کبودی، ورم و درد و ناراحتی تا یکی دو روز پس از عمل ناگزیر خواهد بود. ممکن است التیام کامل کبودی‌ها و خون‌مردگی‌ها 3 هفته طول بکشد. پس از جراحی عموماً می‌توانید روی پای خود بایستید اما در اثر داروهای بیهوشی و بی‌حسی استعمال شده بر روی شما احساس گیجی، کسلی و خواب‌آلودگی ناگزیر است پس حتماً با یک همراه به محل عمل مراجعه کنید که مراقب شما باشد.

پس از عمل حتماً به دستورات پزشک، دقت و توجه لازم را مبذول کرده و آن‌ها را اجرا کنید. ممکن است مجبور شوید یک لباس تنگ بپوشید تا به مجاری لنفاوی خود کمک کنید و دوران التیام و نقاهت خود را حتی‌المقدور کوتاه کنید. اغلب افراد یکی دو روز پس از لیزر می‌توانند فعالیت‌های معمولی روزمره را از سر بگیرند اما فعالیت‌های شدید را به دو تا سه هفته پس از عمل موکول کنید. به‌علاوه تا چند ماه پس از عمل فکر یک ماساژ محکم را از سرتان خارج کنید!

در طول جراحی لیپولیز چه اتفاقی می‌افتد؟

پزشک یا جراح شما مواضع چربی‌زایی را علامت‌گذاری می‌کند تا در حین عمل از این خطوط به‌عنوان راهنما استفاده کند. در مرحله بعد داروی بی‌حسی به بخش‌های موردنظر تزریق می‌شود تا پزشک بتواند با ایجاد شکاف باریکی در بدن به بخش‌های بی‌حس شده راه یابد. این شکاف نمایانگر نقطه‌ای است که لیزر در قالب یک لوله بسیار کوچک وارد بدن می‌شود.

پس‌ازآنکه داروی بی‌حسی اثر کرد، پزشک لوله حاوی لیزر را وارد بدن کرده و درمان را آغاز می‌کند. شما در حین عمل کاملاً هوشیار هستید و نباید غیر از فشار و کشش در ناحیه تحت درمان چیز دیگری احساس کنید. اگر گرمای لیزر را با حسی شبیه ضربه یک نوار لاستیکی ضربه‌ای به بدنتان احساس کردید حتماً به پزشک اعلام کنید. زیرا ممکن است بخش‌هایی از موضع به‌خوبی بی‌حس نشده باشند در این حالت پزشک باید دست از جراحی کشیده و داروی بی‌حسی بیشتری به شما تزریق کند.

جهت مشاهده تعرفه دندانپزشکی سال کلیک کنید

این عمل جراحی بسته به سایز و تعداد بخش‌هایی که می‌خواهید از شر چربی‌هایش خلاص شوید می‌تواند یک تا دو ساعت به طول انجامد. جراح، لوله لیزر را زیر پوست شما حرکت می‌دهد تا به کمک گرمای حاصل از آن، چربی بخش‌های مشکل‌ساز را ذوب کند. ساکشن به پزشک اجازه می‌دهد چربی‌های بیشتری را از بدن شما خارج کند اما به همان نسبت میزان تهاجمی بودن و عوارض و افزایش طول دوره درمان را به دنبال خواهد داشت.

لیزر لیپولیز

لیزر لیپولیز

کارت تخفیف دندانپزشکی

شما با داشتن کارت تخفیف دندانپزشکی مهراز میتوانید کاهش هزینه ۵۰ درصدی تمامی خدمات متنوع درمانی و زیبایی دندان را برای داشتن لبخندی زیباتر و سلامت بیشتر دهان و دندان خود استفاده نمایید. با تهیه کارت تخفیف دندانپزشکی، می‌توانید به راحتی فهرستی از دندانپزشکان متخصص را در اختیار داشته و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

کارت تخفیف دندانپزشکی

کارت تخفیف دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت

با در نظر داشتن هزینه های بسیار بالای ایمپلنت دندان، داشتن بیمه دندانپزشکی برای ایمپلنت که بتواند درصد قابل توجهی از هزینه های بالقوه و مرتبط با آن را پوشش دهد قطعا بسیار کمک کننده خواهد بود. شما با داشتن این بیمه میتوانید به بهترین متخصصان ایمپلنت دسترسی داشته باشید و از خدمات با کاهش هزینه 30 درصدی مهراز کارت برای ایمپلنت و همچنین سایر خدمات با کاهش هزینه 50% بهره مند شوید.

بیمه تکمیلی دندانپزشکی

شما با تهیه بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز مشمول برخورداری از ۵۰ درصد کاهش هزینه خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی شده و میتوانید از تمامی خدمات دندانپزشکی با هرهزینه ای بدون سقف و محدودیت در سراسر کشور بهره بگیرید. در صورتی که سایر بیمه نامه ها دارای سقف استفاده از خدمات به صورت سالانه هستند. از اصلی ترین مزایای داشتن بیمه تکمیلی دندانپزشکی مهراز این است که می‌توانید با اطمینان بیشتری در مورد پوشش هزینه‌های ناگهانی و گزاف دندانپزشکی خود دست یابید.

دانلود pdf مقاله

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. لیپولیزر از لیپوساکشن قیمتش گرون تره؟ چقدر اختلافشه حدودا؟

   • admin
   • شهریور ۲۲, ۱۴۰۰

   با سلام جهت کسب اطلاعات بیشتر فرم درخواست مشاوره رایگان را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل کنند. تعرفه دندانپزشکی سال 1400: https://mehrazcard.test-prozhe.ir/treatment-expenses/

 2. سلام با کارت مهراز میشه لیپولیزر انجام داد؟

  1. با سلام بله با کاهش هزینه 30 درصدی انجام میشه. https://mehrazcard.com/the-latest-prices-of-beauty-and-treatment-services/

 3. خب این روش خطری برای بدن نداره؟

  1. با سلام خیر. مشکلی براتون ایجاد نمیشه. روشی علمی و تضمین شده هستش.

 4. مراکزتون کجاست چجوری میتونم ببینم؟

  1. میتونید از طریق لینک "مراکز مهراز" مشاهده بفرمایید

 5. خیلی عالی بود ممنون

 6. با یک کارت هم میشه خدمات زیبایی انجام داد هم دندانپزشکی؟ یا جدا باید تهیه کرد؟

  1. سلام وقت بخیر خیر با همون یک کارت میشه

 7. سلام کارت تخفیف برای خانواده هستش ؟

  1. سلام خیر

.

دریافت مشاوره رایگان درمانی

.