لیزر موهای زائد | تخفیف

لیزر-موهای-زائد

آیا لیزر موهای زائد به بدن آسیب می رساند؟

بعضی از مراجعین از لیزر به دلایل مختلف مخصوصا عدم اطلاع وآگاهی از ماهیت لیزر می ترسند و فکر می کنند شاید لیزر برای بدنشان بعدا عوارضی را ایجاد کند، توجه داشته باشید که لیزر در واقع طیف خاصی از نور است که تقویت شده و مثلا در لیزر موهای زائد طیف مخصوص فقط ۲ تا ۳ میلی متر به زیر پوست نفوذ می کند و فقط به ریشه برخورد می کند و ریشه مو را تخریب می کند و به بافت های مجاور هیچ آسیبی نمی رساند.

در حین کار با لیزر در برخی از مراجعین که تراکم موهای زائدشان زیاد است و موهای تیره وضخیمی هم دارند ممکن است فرد احساس درد و سوزش ( هنگام کار با لیزر ) کند. در این موارد مراجعه کننده باید کرم بی حسی لیدوکایین ۵ درصد نیم ساعت قبل از لیزر بصورت یک لایه ضخیم بمالد که با این کار دیگر مراجعه کننده درد و سوزش هنگام لیزر نخواهد داشت.

نور لیزر نسبت به تیرگی حساس است و با حرارت دادن و سوزاندن موی تیره ‌رنگ داخل فولیکول مو، خود فولیکول نیز آسیب می‌بیند و از بین می‌رود. هرکدام از موهای بدن ما دارای یک چرخه‌ی رشد و استراحت هستند. اگر در زمان لیزر موهای زائد، فولیکول مو در حالت استراحت باشد، اشعه لیزر بر آن اثری ندارد. از این رو برای از بین بردن تمامی ‌موها به چندین جلسه درمان با لیزر، با فاصله های زمانی مشخص نیاز است. در هر جلسه تعدادی از فولیکول‌های فعال مو سوخته شده و بالاخره پس از مدتی تمامی‌ موها از بین می‌روند.

 

تاثیر لیزر بر موی زائد چگونه است؟

اولین اثر لیزر برروی موهای زائد دو هفته بعد از لیزر درمانی است و تا دو هفته اول، مراجعه کننده هیچ اثری را نمی بیند، بعد از دو هفته موهای لیزر شده سست و نازک تر می شود و رشدشان هم کمتر میشود و هر بار که لیزر تکرار می شود تراکم موهها هم کمتر میشود تا اینکه بالاخره اکثر موهای زائد ( ۸۰ تا ۱۰۰ درصد ) از بین می روند.

 

چند عامل در به نتیجه رسیدن روند لیزر تاثیر دارد:

  • انتخاب درست دستگاه لیزر
  • انتخاب درست درجه لیزر
  • درمان مشکلات هورمونی( در صورت وجود)
  • تکمیل دوره لیزر در زمان مقرر

 

انواع لیزر موی زائد

متناسب با رنگ مو, نوع پوست, ضخامت مو و ناحیه درمان لیزر موهای زائد از دستگاه های مختلف استفاده میشود:

  • لیزر ND:YAG
  • لیزر تور پالسی بالا
  • لیزر موی زائد با لیزر روبی
  • لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت
  • لیزر موهای زائد با استفاده از لیزر دایود
چند توصیه مهم بعد از انجام لیزر:

در فواصل لیزر درمانی ( ۴ تا ۶ هفته یک بار ) به بیمار توصیه میشود که موهها را سطحی شیو کند ( با تیغ یا ریش تراش)

توصیه اکید پزشک معالج اینست که درفواصل لیزر خصوصا در ۴ ماه اول شروع لیزر موی زائد از کندن موها از ریشه مثل بند انداختن یا اپیلاسیون پرهیز کند چرا که کندن مو از ریشه با بند یا موچین یا کرم های موبر باعث میشود ریشه موها خراب شود و تاثیر لیزر درمانی کمتر می شود.

توصیه دیگر اینکه مراجعه کننده در فواصل لیزر از آفتاب برای جلوگیری از لک پرهیز کند و از سولاریم استفاده نکند.  مرتب صبح و ظهر نیم ساعت قبل از بیرون رفتن از ضدآفتاب استفاده کند هر چند احتمال لک بعد از لیزر با وجود لیزرهای جدید نادر است و البته این توصیه در مورد تمام انواع لیزرها در درمان ضایعات مختلف صادق است ( استفاده مناسب از ضد آفتاب)

 

به خاطر داشته باشید که هیچ لیزری روی موهای سفید اثر ندارد.

 

تخفیف لیزر موهای زائد سال ۹۹

قیمت لیزر کل بدن (هر جلسه) ............ با مهراز کارت ۵۵۰/۰۰۰ تومان

قیمت لیزر موهای صورت (هر جلسه) .............  با مهراز کارت ۸۰/۰۰۰ الی ۱۰۰/۰۰۰ تومان

 

جهت استفاده از خدمات پوست و مو و زیبایی و همچنین لیزر مو زائد غرب تهران با مشاورین مهراز کارت همراه شوید

هنوز نظری ثبت نشده.